Hledat  

Studující školačka

Sem pište dotazy typu "Jaká je?", "Znáte ji?", "Kde najdu?". Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Studující školačka

Příspěvekod Lucifer » úte 27. úno 2007, 12:51

Zdarec chlapi,má někdo vyzkoušenou tuhle baculku v tom kouření?
Lucifer
 
Příspěvky: 30
Registrován: pát 4. lis 2005, 13:12

Re: Studující školačka

Příspěvekod meliconi » úte 27. úno 2007, 19:13

Trochu divnej dotaz nemyslis????Co takhle aspon nejaky dalsi info treba telefon nebo kde jsi na ni narazil??
meliconi
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 18. črc 2005, 14:59

Re: Studující školačka

Příspěvekod david2 » úte 20. bře 2007, 12:50

Lucifer píše:Zdarec chlapi,má někdo vyzkoušenou tuhle baculku v tom kouření?
Připomíná mi to, baculku Katku, která inzeruje na stránkách www.oralek.cz a domlouváš se s ní pouze emailem. O ní už zde bylo psáno, a to celkem negativně. Moje zkušenost s ní byla celkem pozitivní. Podařilo se mně s ní kontaktovat a domluvit si schůzku u ní a posléze i u mě. Je to menší baculka s tuctovým obličejem. Nechal jsem si od ní několikrát vykouřit ptáka. Kouří velmi dobře (má to určitě ráda), péro si dokáže strčit hluboko do krku a na závěr všechno spolkne. Po prvé jsem ani nepostřehl, že už to má v žaludku. Sídlo měla někde u Kotlářské. Pokud je to ona, tak stojí za to vyzkouše ji.
david2
 
Příspěvky: 330
Registrován: ned 20. srp 2006, 22:32

Katka

Příspěvekod Ludvik » stř 21. bře 2007, 16:12

je to vyzkoušená Katka. Je dobrá, komunikuje emailem a SMS. Adresa je stajná. Ludvik
Ludvik
Ludvik
 
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 7. říj 2004, 8:46
Bydliště: Brno

Příspěvekod david2 » čtv 22. bře 2007, 16:24

Má nový email: adelinka.3@seznam.cz
david2
 
Příspěvky: 330
Registrován: ned 20. srp 2006, 22:32

Příspěvekod omar » čtv 29. bře 2007, 10:56

No já osobně moc nedoporučuju. Jednou jsem u ní něco chytnul a není se co divit.
omar
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 11. srp 2005, 7:29

Katka-adelinka

Příspěvekod Ludvik » čtv 29. bře 2007, 14:37

Riziko tu jistě je, Katka kouří bez a do konce. včera jsem si dopřál, Katka v bílém prádle, krásné dlouhé kouření, inu těším se na další.
L.
Ludvik
Ludvik
 
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 7. říj 2004, 8:46
Bydliště: Brno

Příspěvekod omar » pát 30. bře 2007, 13:32

A co prostředí už se zlepšilo.
Co si já pamatuju , tak se Katka ani pře ani po neumývala.
omar
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 11. srp 2005, 7:29

Omare

Příspěvekod edsik » pát 30. bře 2007, 18:56

omar píše:No já osobně moc nedoporučuju. Jednou jsem u ní něco chytnul a není se co divit.


u ní či od ní? Málem jsem tam taky zašel - díky za varování. Jinak jsem te videl napsanýho na jiných tematech takže ty holky asi dost obrážíš - jak víš že to máš právě od ní? a co to bylo kapavka či syf.? ::oral::
edsik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 15. úno 2006, 17:39

Příspěvekod omar » čtv 5. dub 2007, 14:42

byl to nějakej opar nebo co, nic vážnýho ,ale dost nepříjemný.
Muselo to být u ní, dlouho jsem před tím nikde nebyl.
A dlouho po tom taky ne :D
omar
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 11. srp 2005, 7:29

Opar a maličkost

Příspěvekod kanec » čtv 5. dub 2007, 19:05

Nechci nikoho moc znepokojovat a brát chuť na mrdačku a hulení bez gumy ALE....
Genitální opar není až zas taková maličkost. Sice se na to neumírá, nějak moc to nebolí, ale nepříjemně to svědí a otravuje. A velkým problémem je, že je to zákeřné virové onemocnění a když se jednou chytne, v podstatě se ho už nikdy nezbavíte. Sice se po nasazení "acyklovirových" lečiv na čas ztratí, ale vir se vlastně je schová a čeká na vhodnou příležitost. Při nachlazení, chřipkách a jiném oslabení organizmu se často vrací a sere člověka po zbytek života. Je vysoce infekční, takže je téměř jistota, že se tento "dáreček" podělíte se starou i jinými souložnicemi.
Paradoxně je třeba "kapela" menší zlo - po nasazení antibiotik ji "vyženete", ale opar ? Ani omylem.

Já bych si ho bez gumy nenechal hulit ani za milion. Proto mne to nepotkalo, ale kámoš s tím bojuje víc jak 10 let a proklíná den, kdy si ho nechal přeblafnout bez kaučuku...
kanec
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 23. bře 2005, 15:03

Re: Opar a maličkost

Příspěvekod edsik » čtv 5. dub 2007, 22:45

kanec píše:Nechci nikoho moc znepokojovat a brát chuť na mrdačku a hulení bez gumy ALE....
Genitální opar není až zas taková maličkost. Sice se na to neumírá, nějak moc to nebolí, ale nepříjemně to svědí a otravuje. A velkým problémem je, že je to zákeřné virové onemocnění a když se jednou chytne, v podstatě se ho už nikdy nezbavíte. Sice se po nasazení "acyklovirových" lečiv na čas ztratí, ale vir se vlastně je schová a čeká na vhodnou příležitost. Při nachlazení, chřipkách a jiném oslabení organizmu se často vrací a sere člověka po zbytek života. Je vysoce infekční, takže je téměř jistota, že se tento "dáreček" podělíte se starou i jinými souložnicemi.
Paradoxně je třeba "kapela" menší zlo - po nasazení antibiotik ji "vyženete", ale opar ? Ani omylem.

Já bych si ho bez gumy nenechal hulit ani za milion. Proto mne to nepotkalo, ale kámoš s tím bojuje víc jak 10 let a proklíná den, kdy si ho nechal přeblafnout bez kaučuku...




Mám opar na genitálu. Jak dlouho jsem infekční?
Pokud je to první nákaza tak se doba po kterou jste infekční pohybuje okolo 12 dnů, pokud je to již opakovaná infekce tak zhruba týden. Pozor používání kondomu při sexuálních praktikách snižuje riziko infekce, avšak pokud se projevy nalézají mimo oblast krytou kondomem, pak kondom nechrání.

Opar na genitálu (herpes genitalis) je řazen mezi pohlavně přenášené nemoci. V 60. letech minulého století se díky němu zastavila sexuální revoluce. Jde o celosvětový problém s narůstající frekvencí výskytu. Jenom v USA je nakaženo virem přes 30 milionů lidí. Ročně pak přibývá mezi 200-500 tisíci nových případů.


bez gumy ani ránu!
edsik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 15. úno 2006, 17:39


Zpět na Dotazy na dívky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: timbrland1 a 46 návštevníků