Hledat  

Moje sada

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Moje sada

Příspěvekod petr128 » pát 8. dub 2005, 21:48

Nikolka TEL. 605 446 726
Brno, Kr. Pole-Mojmírovo.nám
Foto OK. Drobná sympatická blondýnka, neškodilo by tak 2-4 kila shodit. Má ráda orál, aktivita nic moc, ale nechá se vést. Üzká vzrušující kundička, nenechá do sebe sáhnout.
Prostředí čisté a fajn, společná sprcha nee.
1h, 1500.

Michaela TEL. už nevím
tamtéž
Foto OK. Super postava a vlasy, barevná (exotický rodič), sympatická. Raději by si jen povídala, při lízání ji to lechtá a "ruší". Malá aktivita, nešikovná při orálu, při vzrušení vydává divný zvuky - jakoby chrčí. Orál do konce ne. Nedoporučuju.
1h, 1400+500 orál bez.

Tanja TEL. 608 204 703
Privát Mozaika-Hlinky
Foto OK. Vysoká holka, pevné tělo, fajn drobná prsa. Klasika a OO, ten se jí líbí a umí. Nenechá do sebe sáhnout, ale je aktivní a umí "povzbudit".
Prostředí čisté, ale je slyšet vše ze sousední místnosti. Sprcha na pokoji, společná nee.
Hygiena se započítává do stráveného času.
0,5h (neměla víc času v pátek odpoledne), 800.

Sandra TEL. 603 776 526
Brno Čápkova
Foto OK. Starší (tipuju 35+) velice udržovaná drobnější štíhlá černovláska. Bezva postava, silikony, piercing bradavek. Pěkný kostým. Aktivní, mazlivá, nechá do sebe sáhnout i zažije (zahraje?) orgasmus. Šikovná při orálu, perfektní zezadu. Lízat se nechá jen za příplatek.
Na čas moc nehleděla.
Prostředí super. Společná sprcha ne.
Moje No.1
1h, 1500.
petr128
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 8. dub 2005, 21:38

add tanja

Příspěvekod fotoer » pon 11. dub 2005, 8:08

Tak na tech hlinkach to neni jen u tanji ale u vsech co tam sou. sprcha kazdeho zvast se pocita do casu protze prej sprcha je na pokoji a platis cas za pokoj, coz je peknej bordel :-( navic kazdej sam.
fotoer
 
Příspěvky: 294
Registrován: pát 8. dub 2005, 0:52

add Tanja

Příspěvekod janus » stř 29. čer 2005, 15:37

V Mozaice jsem byl asi před třema rokama a jak čtu, tak je tam všechno při starém.Moje zkušenost s Tanjou byla hodně nemilá.Ležela jak fošna a dělej co chceš.
janus
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 28. čer 2005, 14:19

Mozaika

Příspěvekod M » stř 29. čer 2005, 22:09

V Mozaice jsem byl asi tak 2 roky nazpet. Byl to prakticky muj prvni privat a taky prvni opravdu nemila zkusenost. Kdyz mi v normalnim bordelu pripadlo dat 2500 Kc/hod. opravdu dost (absolvoval jsem 3x), tak ma prvni navsteva privatu ve me zanechala pocit naprosto vyhozenych penez a to i kdyz me stala hodina tenkrat tusim 1600 Kc. Zavolal jsem na cislo z inzeratu na www.tonight.cz a domluvil si schuzku. Otevrela mi velice pekna, mlada, stihla blondynka, ktera si rikala Zuzka (18 let - telefon jsem velmi rychle zapomnel). Podle postavy, jmena a obliceje jsem ji pozdeji jeste poznal i na sexprivat.cz Byl jsem celkem nadsen, dokud nedoslo k akci. Zuzka si sundala podprsenku a vyhouply se dve opravdu osklive kozy. Mala prsa mi vubec nevadi, ale tyhle byly takove divne hubene a vyvesene. No nic, cekal jsem co bude. Jeji chladnejsi pristup a otazky jestli jsem zenatej a kde pracuju me opravdu nijak nevzrusily a tak mi ho zacala honit. Boze! Vzala ho opatrne do tri prstu a pomalu pohybovala nahoru a dolu. Samozrejme, ze z toho nic nebylo. Tak se po chvili odhodlala nasadit cepici a vzit ho do pusy. To byla takova zmena, ze jsem se behem cca 20 sec. odbavil, coz bylo sice pekny, ale nebylo to to, kvuli cemu jsem prisel a zaplatil tolik penez (kurby jsou za 500 Kc uz dost dlouho). Pak se snazila opakovat naprosto stejny postup se tremi prsty a kombinovany s nucenou a dost stupidni konverzaci. To samozrejme k dalsimu prokrveni nevedlo a asi 1/4 hod. pred koncem mi sama rekla, ze uz budeme muset koncit. Od te doby jsem tam nebyl a cim dele dikuze o Mozaice ctu, se ujistuji, ze cinim dobre.
M
 
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 9. čer 2005, 22:29


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků