Hledat  

Airbnb

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Airbnb

Příspěvekod Lukes19 » úte 15. úno 2022, 20:28

Ahoj, máte někdo zkušenosti s airbnb v Brně? Snažil jsem udělat dvě rezervace, ale obě zamítnuty prý kvůli špatným zkušenostem s lidmi z Brna :D Napadlo mě se třeba nezmínit odkud jsem, ale přijde mi to jako totální blbost... Potřebuji najít nějaký azyl / ubytování z pátka na sobotu pro mě a slečnu a docela mi dochází čas :D

Dostával jsem podobné typy zpráv:
zprava.png
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Airbnb

Příspěvekod acx » úte 15. úno 2022, 21:29

Na https://www.natajno.cz/ najdeš azyly, kde můžeš být celou noc ...
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Airbnb

Příspěvekod Lukes19 » úte 15. úno 2022, 21:44

acx píše:Na https://www.natajno.cz/ najdeš azyly, kde můžeš být celou noc ...


Ony tady ty azyly jsou dost často zamluvený i na týden dopředu, já spíš nechápu tu averzi lidí vůči lidem z Brna, když jsou sami z Brna :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Airbnb

Příspěvekod acx » úte 15. úno 2022, 22:44

Lukes19 píše:
acx píše:Na https://www.natajno.cz/ najdeš azyly, kde můžeš být celou noc ...


Ony tady ty azyly jsou dost často zamluvený i na týden dopředu, já spíš nechápu tu averzi lidí vůči lidem z Brna, když jsou sami z Brna :D


Jednak jen jeden den asi nestojí za úklid a pokud nejsou na hlavu, tak je jim jasné, co se bude páchat ... . :wink:

Když se budeš trochu snažit, azyl najdeš. :idea:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Airbnb

Příspěvekod ravo » úte 7. čer 2022, 16:23

Lukes19 píše:já spíš nechápu tu averzi lidí vůči lidem z Brna, když jsou sami z Brna :D

Jsi opravdu tak natvrdlý? Zaprvé Airbnb není hodinový hotel. Zadruhé, jestli máš problém se slovenštinou, tak ti to přeložím. "Veľmi zlé skúsenosti" znamená "velmi špatné zkušenosti". A když už jsme u toho, tak zatřetí, že by zrovna Slováci byli z Brna?
ravo
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 15. lis 2018, 16:20

Re: Airbnb

Příspěvekod Lukes19 » úte 7. čer 2022, 19:31

ravo píše:
Lukes19 píše:já spíš nechápu tu averzi lidí vůči lidem z Brna, když jsou sami z Brna :D

Jsi opravdu tak natvrdlý? Zaprvé Airbnb není hodinový hotel. Zadruhé, jestli máš problém se slovenštinou, tak ti to přeložím. "Veľmi zlé skúsenosti" znamená "velmi špatné zkušenosti". A když už jsme u toho, tak zatřetí, že by zrovna Slováci byli z Brna?


Já ale zamlouval ubytování na celý den (přímo v příspěvku bylo uvedeno, že z pátka na sobotu), ne jen jako hodinový hotel. Paní bydlela v Brně, jen je původem ze Slovenska... A nějak nechápu co tímto příspěvkem chtěl básník říci? Čekal jsem spíš nějaké rady, zkušenosti ostatních, což by potencionálně mohlo pomoct ostatním lidem co čtou tohle fórum...
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků