Hledat  

Perly češtiny

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Perly češtiny

Příspěvekod Che » ned 30. říj 2022, 13:11

Martin02181 píše:Re: Olomouc - Caroline - Sweet Angels (Dívky mimobrněnské)
Byl jsem včera a musím říct úplně to stejné co je psáno v podniků nejsem poprvé ale slečna Caroline je sice milá jo ale úplně to posrala tím jak si kontrolovala můj penis když jsem si připlatil oral bez stim že nebude že jsem si ho málo umil ve sprše a to už bylo to znamení že bude vše špatně měl jsem to poznat už u dveří když jsem jí na přivítanou chtěl dát polibek na tvář hned řekla že zrovna jedla mám tam jednu která je fajn a neměl jsem zkoušet jinou v tomhle podniku další zkušenost jak úplně zbytečně vyhodit peníze a odchalez jsem jen dobře nasraný a její masáž jen patlaní nikdy víc když znovu tak jedině když tam bude ta co je úplně jiná svým přístupem a takové chování


Čtu tento příspěvek a najednou mi dojde, že vůbec nerozumím tomu, co čtu! Čtu znovu, vidím česká slova, ale stále nějak nerozumím. Říkám si, jsem blázen? Podívám se tedy pořádně, čtu velmi soustředěně a pomalu. A najednou to pochopím. V textu chybí interpunkce! Taková drobnost a jak to dokáže ztížit přehlednost sdělení.,
Takto zprzněný text lze označit jako "perlu češtiny" a pobavit se nad ním. Primárně ale toto téma nezakládám proto, abych se autorům vysmíval, ale abych na ně apeloval, aby své příspěvky psali srozumitelně!
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 627
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Perly češtiny

Příspěvekod ravo » úte 1. lis 2022, 15:37

Já doplním, že psát česky srozumitelně znamená taky psát s diakritikou. Na to bych taky apeloval.
ravo
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 15. lis 2018, 16:20

Re: Perly češtiny

Příspěvekod Staronovy » úte 8. lis 2022, 12:06

Pokud člověk píše na mobilu, což se často stává, tak diakritika může být problém.
Staronovy
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 29. čer 2015, 8:50

Re: Perly češtiny

Příspěvekod rbroucek » pon 14. lis 2022, 10:16

Nechci autora omlouvat, ale pokusím se alespoň pochopit, jak to vzniklo. Taky občas píšu bez diakritiky, protože to na některých zařízeních je rychlejší a bezproblémové, bohužel někdy bývá zapnuta autokorekce, která je česká :D (což je docela komické mít EN klávesnici a českou autokorekturu), tudíž některá slova jsou s diakritikou a jiná nikoli... pak to vypadá blbě a některým jedincům se to velmi špatně čte.
rbroucek
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 21. zář 2006, 9:15


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Erazis a 11 návštevníků