Hledat  

Ťapiny ceny

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Ťapiny ceny

Příspěvekod abeceda0 » čtv 2. úno 2023, 9:07

V Brně je kolem cca 90 holek, mladý ,starý, profesionální, vyčůraný,orál s kondomem ,OB.......,1/3 stálice, 2/3 se neustále mění........

Jasně, těžko průměrovat,ale 1h zábavy chudých je zhruba 2000,- kč, příplatek za OB 500, líbání 300,- kč. Platíte ještě nějaké jiné příplatky ?

Je to živnost,doba je méně dobrá, vše se zdražuje , inflace vysoká, základ je platit jídlo a bydlení, frajeři + pití a doutníčky.
Nabídka je tristní,ceny by měly jít nahoru, lidi nemaj prachy na zábavu chudých, sex , ceny by měly jít dolů.

Co chce normální chlap, mladší holky, starší whiskey, rychlý koně či auta a víc peněz.
abeceda0
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 5. zář 2022, 10:16

Re: Ťapiny ceny

Příspěvekod Vladan » čtv 2. úno 2023, 14:21

Nestačí napsat, že ceny by měly jít dolů, chce to proto taky něco udělat. Stačí odmítat předražené nabídky a při zdražení se s ťapinama rozloučit. Stejně tak odmítat příplatky. Já žádné příplatky neplatím, ani za líbání či orál bez, pokud k němu někdy dojde. Tady stále platí, čím vyšší ceny, tím horší služby. Když ťapina ví, že se k ní norník nevrátí kvůli špatnému přístupu, tak nasadí vysokou cenu a stejně někoho nachytá a pak tradá do jiného města, kde ji ještě neznají. Proto odmítám cestovatelky a ty co napíšou, že zde pobudou jen pár dní. Pokud chce ťapina spolehlivého stáláka, tak nabídne či akceptuje i mnohem nižší cenu samozřejmě, že ne při první či druhé návštěvě. Ceny ve výsledku neurčují ťapiny, ale ochota norníků zaplatit požadovanou částku, byť mi hlava nebere kolik jsou někteří ochotní zaplatit. Kdysi tady Mia, dnes žijící mimo kontinent, napsala "Jaké si to pánové uděláte, takové to budete mít." a měla pravdu. Chcete-li aby se čas počítal door to door misto času stráveného na pokoji, tak choďte tam, kde vás budou šidit na čase. Chcete-li mít předražené masáže, tak si na ně choďte. Taky mě dostalo to, když někde nornikovi nakecali ať si sebou vezme ručník a on si ho pak vzal i na návštěvu jiného privátu v domnění, že už je to naprosto normální. Já už dám přednost i jiným koníčkům než jít za babou, která ani na koníčka nechce.
Vladan
 
Příspěvky: 70
Registrován: stř 10. lis 2004, 0:33


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků