Hledat  

Jsou priváty nebezpečnější než kluby?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Jsou priváty nebezpečnější než kluby?

Příspěvekod HeartUnderBlade » stř 15. bře 2023, 11:54

Čau, myslíte si, že priváty jsou nebezpečnější než bordely/kluby?
Jsem 100% panic a přemýšlel jsem, že bych se toho po 21 letech konečně nějak zbavil, ale nerad by při tom na oplátku chytil nějakou sračku. Předpokládám, že holky na privátech nejsou nijak nikým kontrolované, a pokud by dotyčná chtěla, tak to, že něco má, může klidně zatajit, že? Bordely budou zase asi o dost dražší, ale určitě tam bude asi jistota, že žádná z nich nic nemá, nemyslíte? A hlavně, že na vás po příchodu nebudou namísto holky čekat nějací namakaní borci, kteří vás tak akorát okradou a rozjebají vás, bez toho, abyste si zajebali vy...

Ale fakt se v tom nevyznám. Jaký je váš názor? :?:
HeartUnderBlade
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 1. led 2023, 12:47

Re: Jsou priváty nebezpečnější než kluby?

Příspěvekod bronn21 » stř 15. bře 2023, 12:48

Ahoj, myslím že klub a privát nebude z hlediska zdravotního rizika rozdíl. Často to holky střídají, chvíli v klubu, chvíli na privátu.

Cenový rozdíl je tam velký. Pro tebe jako pro panice by byl myslím privát lepší, mluvím z vlastní zkušenosti. Výběr nějaký ověřený, přečti recenze. Pokud bys chtěl bližší info nebo pokecat co a jak, klidně napiš SZ.
bronn21
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 26. čer 2019, 19:23

Re: Jsou priváty nebezpečnější než kluby?

Příspěvekod Jills » stř 15. bře 2023, 12:51

Já přišel o panictví 15 let zpět ve 20 taky na privátu na Kotlárske. Není se čeho bát. V Brně je spousta holek které jsou v cajku a pomůžou ti. Všem lizu zadky a kundičky a nikdy jsem nic neměl... Sex ale vždy S. Pravda taky chodim tak 1x za měsíc... :cry
Jills
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 14. led 2023, 11:25

Re: Jsou priváty nebezpečnější než kluby?

Příspěvekod HeartUnderBlade » stř 15. bře 2023, 19:37

Takže jste nikdy neměli žádnou špatnou zkušenost, ani jste se neocitli v prdeli, protože by na vás čekala banda ozbrojenejch chlapů a žádná baba?
HeartUnderBlade
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 1. led 2023, 12:47

Re: Jsou priváty nebezpečnější než kluby?

Příspěvekod yonex » stř 15. bře 2023, 21:36

HeartUnderBlade píše:Takže jste nikdy neměli žádnou špatnou zkušenost, ani jste se neocitli v prdeli, protože by na vás čekala banda ozbrojenejch chlapů a žádná baba?


....promiň, asi moc koukáš na americký filmy :D Co jako by si na Tobě Ti namakanci vzali?Nosíš s sebou zlaté pruty? :lol:
yonex
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 3. říj 2022, 2:05

Re: Jsou priváty nebezpečnější než kluby?

Příspěvekod HeartUnderBlade » stř 15. bře 2023, 22:14

yonex píše:
HeartUnderBlade píše:Takže jste nikdy neměli žádnou špatnou zkušenost, ani jste se neocitli v prdeli, protože by na vás čekala banda ozbrojenejch chlapů a žádná baba?


....promiň, asi moc koukáš na americký filmy :D Co jako by si na Tobě Ti namakanci vzali?Nosíš s sebou zlaté pruty? :lol:

Telefon, peněženku, klíčky od auta (kdybych ho měl), nebo by se třeba jen chtěli vymlátit na zoufalém panicovi. Nebo by potom mohlo třeba přijít na vydírání, nějakým způsobem. Taky tu je vždycky možnost, že ženská sice bude, ale bude mít se mnou nějaké problémy, a tak na mě pošle kamarády, aby se o mě postarali... Nebo alespoň výhružné SMS, ať si dávám pozor (Myslím, že jsem si o tom tady dokonce někdy četl). Nebo bude ze začátku všechno OK, ale najednou příjde domů přítel nebo manžel a vymlátí mi všechny zuby

Já nevím, možná by bylo lepší zůstat panic a stát se mnichem třeba... Já jsem fakt sračka
HeartUnderBlade
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 1. led 2023, 12:47

Re: Jsou priváty nebezpečnější než kluby?

Příspěvekod Fuckingshit » stř 15. bře 2023, 22:16

Pokud jdeš na klasický zavedený privát, kde je více holek (např. Skořepka privát Mia) tak nic nehrozí. Kromě toho, že se tam nebudeš cítit úplně komfortně, když uslyšíš hlasy jiných, pokud je více návštěv najednou, musí se čekat, než někdo odejde z předsíně, ze sprchy, atd. Klasické manévry. Zde jsou zdravotní rizika, nebo nějaká levota, krádeže, minimální. Jediné riziko je, že dotyčná nebude solidní, neodpovídá inzerovaným fotkám, nedodrží čas, domluvené služby, vymýšlí jinou cenu nebo příplatky navíc.
Pokud jdeš na soukromý byt (privát), kde je jenom jedna ťapina, už bych byl trochu víc na pozoru, kam lezu. Zejména u neprověřených... Platí výše vyjmenované, výjimečně hrozí ojeb, jako vybrání peněženky, dohady a handrkování po předání peněz, výmluvy, odfláknutí klienta.
Další kategorie jsou pak různé amatérky, přes seznamky, soc. sítě. Zde už je možné narazit na cokoliv, tedy i potkat různé špindíry, zlodějky co sdrhnou s penězi. Myslím, že různých varování před některými a zkušeností je tu na fóru dost, aby člověk trochu pochopil, na co si dát pozor.
Speciální kategorie jsou Brněnské ulice, kde platí zákony džungle :)
Snad to takhle stačí v kostce...
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Jsou priváty nebezpečnější než kluby?

Příspěvekod yonex » stř 15. bře 2023, 22:27

Fuckingshit píše:Pokud jdeš na klasický zavedený privát, kde je více holek (např. Skořepka privát Mia) tak nic nehrozí. Kromě toho, že se tam nebudeš cítit úplně komfortně, když uslyšíš hlasy jiných, pokud je více návštěv najednou, musí se čekat, než někdo odejde z předsíně, ze sprchy, atd. Klasické manévry. Zde jsou zdravotní rizika, nebo nějaká levota, krádeže, minimální. Jediné riziko je, že dotyčná nebudem je solidní, neodpovídá inzerovaným fotkám, nedodrží čas, domluvené služby, vymýšlí jinou cenu nebo příplatky navíc.
Pokud jdeš na soukromý byt (privát), kde je jenom jedna ťapina, už bych byl trochu víc na pozoru, kam lezu. Zejména u neprověřených... Platí výše vyjmenované, výjimečně hrozí ojeb, jako vybrání peněženky, dohady a handrkování po předání peněz, výmluvy, odfláknutí klienta.
Další kategorie jsou pak různé amatérky, přes seznamky, soc. sítě. Zde už je možné narazit na cokoliv, tedy i potkat různé špindíry, zlodějky co sdrhnou s penězi. Myslím, že různých varování před některými a zkušeností je tu na fóru dost, aby člověk trochu pochopil, na co si dát pozor.
Speciální kategorie jsou Brněnské ulice, kde platí zákony džungle :)
Snad to takhle stačí v kostce...


...a proto tady je forum a recenze....já ho sice chápu, ale snad umí i číst? Já si našel holky soukromnice na modrých strankách, tady na ně našel recenze, kontaktoval jsem je, psal si s nimi / volal jim a pak teprve je navštívil. Ale chovám se k nim taky slušně a s úctou a ...rád se k nim vracím a oni jsou rády že k nim chodím. A někde se dá najít i desatero Norníka.... takže taky by to chtělo i nějakou vlastní aktivitu, než položit jeden dotaz a čekat....jo a kdyby mě bylo znova 21, tak zamrkám na sympa paničku 30+ v okolí a sem bych vůbec nechodil..a měl bych to zadarmo i s večeří :lol:...PS: osobně bych do žádnýho klubu nešel, já mám rád normální holky od vedle....a na ulici už vůbec ne..na to mám malý koule... :D
yonex
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 3. říj 2022, 2:05

Re: Jsou priváty nebezpečnější než kluby?

Příspěvekod x24xx » čtv 16. bře 2023, 0:37

Privát (včetně "pouhých" masáží) jsem v životě navštívil asi 50x a nikdy jsem žádný bezpečnostní ani zdravotní problém neměl. Dřív jsem se nechal i kouřit Bez a lízal jsem, v posledních letech už chodím jen na klasiku s ochranou, ani se nelíbám. Pokud budeš číst místní vlákna, tak se tomu nejhoršímu vyhneš. Je to subjektivní, u té či oné slečny se mnohdy neshodneme, ale můžu ti garantovat, že holka, co tady má převažující kladné recenze, bude v zásadě ok. Jestli bude super, nebo úplně průměrná, to už je na tvém vkusu, ale hrozná nebude, prostředí bude čisté etc.

Nemusí to být pravidlem, ale často napoví už kontaktní telefon. Když ti ten hlas nebo přístup na druhém konci drátu nebude sedět, volej jinam. Zmiňuješ nějaké výhrůžné SMS. Pro úplný sichr bys mohl mít zvláštní telefon / simku jen pro tenhle účel. Ale já vždycky volal ze svého běžného čísla a NIKDY, jednou jedinkrát se mi nestalo, že by mi pak někdo volal nebo psal jakékoliv nevyžádané, a už vůbec ne výhružné SMS. Největší "průser" byl, když jsem se jedné nemohl dovolat a ona mi pak po pár hodinách, když už jsem doma nebyl sám, napsala "můžeš volat". Ale toho si nikdo nevšiml, existovala jen teoretická mikro-šance, že z toho budu mít doma problém :lol:

Pokud máš strach, že tě někdo okrade nebo cokoliv, vezmi si s sebou "nahoru" jen přesně domluvenou částku, nemusíš tam přece nosit peněženku se všemi kartami a doklady.

Já to pro jistotu jistot dělám většinou tak, že se svlíknu v koupelně a věci si přinesu s sebou na pokoj. Tzn. nenechávám kalhoty s peněženkou v kapse mimo dohled. Ale znovu - na podnicích s dobrými referencemi nic takového nehrozí.

Na místě, před barákem, se vykašli na pocit, že se na tebe někdo divá, že tě někdo sleduje. Nikdo tě neřeší, jsi anonymní postava na ulici. Pravda, kdysi dávno mě v jednom pražském činžáku cestou do schodů zastavila taková stará paní a řekla: "já vím, kam jdete - že se nestydíte!" Ale to byla fakt výjimka výjimek. A navíc - co jako? Byla to sranda.

Jo a před návštěvou, třeba pár hodin před, upusť páru sám. Já jsem to v začátcích z nějakého důvodu nedělal a pak jsem se udělal po 10 vteřinách na koníčka :lol:

Nemáš se čeho bát, těšíme se na recenze :-)
x24xx
 
Příspěvky: 79
Registrován: stř 10. lis 2021, 14:55

Re: Jsou priváty nebezpečnější než kluby?

Příspěvekod pogo1 » sob 25. bře 2023, 14:07

Já chodím výhradně na priváty. Byl jsem minimálně 70x (nejvic v Brně) a nikdy se mi nestalo, že bych byl okraden nebo něco podobného. Velmi rád si taky líznu kundičku, ale ne vždy a nikdy jsem nic nechytil. Takže asi tak.
pogo1
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon 29. zář 2014, 13:40


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků