Hledat  

topky v Brne?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

topky v Brne?

Příspěvekod s_26 » sob 1. dub 2023, 14:07

ahojte norníci, u nás v Bratislave to začína byť bieda, posledné obdobie sú navštívil asi 10 ťapín a všetko priemer až zúfalstvo. Spomínam na časy keď som v Prahe mal baby kde každá druhá bola GFE poklad. Do Prahy mám ďaleko tak mi napadlo skočiť do Brna - ale vôbec to tu u vás nepoznám, tak by ste mi hodne pomohli keby ste mi napadli nejake 2-3 fakt overene pekne baby s GFE pristupom. Neviem sice ponuknut nic vam v brne, iba ak by ste chceli typy v Bratislave
s_26
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 1. dub 2023, 3:30

Re: topky v Brne?

Příspěvekod vulcan » ned 2. dub 2023, 1:25

s_26 píše:ahojte norníci, u nás v Bratislave to začína byť bieda, posledné obdobie sú navštívil asi 10 ťapín a všetko priemer až zúfalstvo. Spomínam na časy keď som v Prahe mal baby kde každá druhá bola GFE poklad. Do Prahy mám ďaleko tak mi napadlo skočiť do Brna - ale vôbec to tu u vás nepoznám, tak by ste mi hodne pomohli keby ste mi napadli nejake 2-3 fakt overene pekne baby s GFE pristupom. Neviem sice ponuknut nic vam v brne, iba ak by ste chceli typy v Bratislave

s_26, netaraj :shock: ,
a vem z Blavy ty baby, i tie priemerné sem do Brna, ty topka :oo: .

Overené pekné baby v Brně ? Nebuď somár, určo vieš čítať, tak si tu prečítaj forum a nepýtaj tipy. :shock:

čakáš, že ti to niekto naservíruje na podnose? :D
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků