Hledat  

Happy end k "normální" masáži

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Happy end k "normální" masáži

Příspěvekod cambiss » pon 10. dub 2023, 19:20

Podařilo se/zkoušel už někdo z vás v Brně a okolí zlomit normální masérku, která standardně nenabízí happy end zlomit aspoň na hoňku na závěr? Rád bych zkusil něco nového, kde bych zároveň chtěl nakombinovat poctivou sportovní masáž s erotikou, z toho co jsem měl zatím možnost vyzkoušet je tohodle schopná v Brně jen Yolanda, ke které občas zajdu a je to vždycky k naprosté spokojenosti, ale jak jsem řekl - rád bych zkusil něco jiného. Chápu že to je z velké části o nějakých individuálních sympatiích a nemůže asi člověk jít úplně na jisto
cambiss
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 3. dub 2018, 15:21

Re: Happy end k "normální" masáži

Příspěvekod acx » úte 11. dub 2023, 1:19

cambiss píše:Podařilo se/zkoušel už někdo z vás v Brně a okolí zlomit normální masérku, která standardně nenabízí happy end zlomit aspoň na hoňku na závěr? Rád bych zkusil něco nového, kde bych zároveň chtěl nakombinovat poctivou sportovní masáž s erotikou, z toho co jsem měl zatím možnost vyzkoušet je tohodle schopná v Brně jen Yolanda, ke které občas zajdu a je to vždycky k naprosté spokojenosti, ale jak jsem řekl - rád bych zkusil něco jiného. Chápu že to je z velké části o nějakých individuálních sympatiích a nemůže asi člověk jít úplně na jisto


Zkoušel jsi skutečně normální masérky? Pochybuji! Ty ovšem na naprivát atd. a amatérech neinzerují. :wink:
Použij google, najdeš hafo masáží cca kolem max 700,-/h. Tam je to jen o tvém šarmu (něco jako HE za příplatek neexistuje) a také o počtu návštěv. Nikdo, kdo získal tuto výhodu, ti pochopitelně neodpoví, protože by to mohlo znamenat konec masérky ve skutečném masérském podniku, kde nemají zájem být spojováni s těmito službami. :roll:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků