Hledat  

Erotické hračky pro muže

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Erotické hračky pro muže

Příspěvekod Staronovy » pon 21. srp 2023, 11:20

Zdravím,

procházím fórum a na tohle téma jsem tady nenarazil. Takže jsem se rozhodl ho založit. Po čtení recenzí a hlavně když vidím současnou cenotvorbu u ťapin, tak si říkám, jestli se člověku nevyplatí spíše pořídit nějakou tu hračku. A kde jinde se ptát než tam, kde se sex řeší v prvé řadě. Tak třeba někdo bude mít podobné zkušenosti čí si také bude chtít něco pořídit.

A hned i začnu.
Pořídil jsem si Svakom sam neo. Podle recenzí výkonná mašinka, která člověka dovede rychle na vrchol. Po rozbalení je to velké zařízení, které je relativně těžké. Je fakt, že silikon je jemný a příjemný, ale tím pro mě pozitiva končí.
Vibrace a "sání" mi přijde docela slabé a tak nějak mi moc nevyhovuje. Ovládání aplikací, ok, ale pořád jen určitá omezení a synchronizace s videi, no, jestli tam je nebo ne, prostě za mě zklamání. Čekal jsem od toho více. Abych se dostal na vrchol, tak musím zařízení pomáhat rukou. nejde o to, že to člověk musí držet, ale musí si aktivně pomáhat. Jíá právě chtěl něco, co udělá "práci" za mě. Takže tady jsem tak trochu narazil. Jako občasná hračka to asi není úplně špatné, ale já spokojen nejsem.
Snad nebude vadit odkaz na eshop.:
https://www.pilulka.cz/svakom-sam-neo-black

Teď jsem někde viděl reklamu na BOOM MASTURBÁTOR AFRODITÉ PRO.
https://www.sexshop.cz/produkt/boom-mas ... rodite-pro

Tak se chci zeptat, má někdo zkušenost? případně, co používáte vy a jak jste spokojeni.
Staronovy
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 29. čer 2015, 8:50

Re: Erotické hračky pro muže

Příspěvekod PeterR3 » pát 1. zář 2023, 15:42

Ja si kdysi koupil neco podobneho, ale podstatne drazsiho.
Bylo to celkem na hovno, ale ten silikon vevnitr dobry. Dopadlo to tak, ze honitor jsem vyhodil a nechal si silikon. Kdyz na nej dam olej a vemu do ruky, tak neni vubec spatnej.
Ale to urcite pujde sehnat za par korun neco bez elektroniky.
PeterR3
 
Příspěvky: 74
Registrován: čtv 10. úno 2011, 19:22


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků