Hledat  

Kde sehnat dvacítku ?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Kde sehnat dvacítku ?

Příspěvekod 530i » stř 13. bře 2024, 17:59

Ahoj
pro některý asi hloupý dotaz,ale kde může chlap před padesátkou sehnat amatérku, dvacítku na občasný sex ? Zkoušeli jste třeba inzerát někde ? Určitě nemám čas chodit po diskotékách atd.....
Jelikož bych se s ní scházel jen občas tak mi neva jí zaplatit něco navíc,ale fak hledám normál holku, třeba studentku co si chce občas přivydělat.
530i
 
Příspěvky: 70
Registrován: čtv 15. lis 2012, 5:57

Re: Kde sehnat dvacítku ?

Příspěvekod Petr123456* » stř 13. bře 2024, 21:14

Taky,taky
Petr123456*
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 2. pro 2021, 8:05

Re: Kde sehnat dvacítku ?

Příspěvekod acx » stř 13. bře 2024, 23:58

Nějak jste prošvihli dobu, to tak před 9-20 nebyl problém, ovšem teď, pokud s nimi nemáte přímý kontakt a můžete dát zajímavou nabídku ve vhodnou chvíli, tak máte prakticky smolíčka pacholíčka. :lol: Zanikla řada seznamek, doby, kdy za hodinu v marketech bylo 35,- Kč před zdaněním, je pryč. :wink: Navíc teď po zablokování norníka, sex, ... například .hyperinzerce.cz/ , kde se dalo najít přes vlastní inzerát, to teď asi ze strachu hodně skrouhli. V každém případě je to nyní téměř neefektivní, ozvou se hlavně výrazně starší a daleko těžší zájemkyně, zoufalky a ještě jsou dotčené, že je nechcete. :roll:
Představa, že bez námahy, více nákladů, seženete tyto amatérky, je naivní. Buď jsou to vychytralé mrchy, co vás stáhnou z kůže nebo ty zajímavější, než na to přistoupí, tak musí nabýt přesvědčeny, že nejste naprosto vypatlaní debilové, žádní stupidní "taky, taky", kteří nemá šanci. :!:
V poslední době je snad jediná rozumná možnost, vyhlídnout si brigádnici, servírku, pokecat, zjisti, že nejste pro ně adepti pohřbu a, ale až po více návštěvách, začít opatrně a inteligentně sondovat, zda jí nechybí finance, jsou určité sympatie, a nemá zájem o "kamaráda s výhodami". :wink:
Lze to aplikovat i na prodavačky a jiné příležitostné profese, ovšem je tu problém opakovaného setkání. Představa, že nějaký debil hned na prvním kontaktu řekne, za kolik mi roztáhneš nohy (podle zdejších příspěvků), je mizivý. 8)
A nebo hledejte smažky, ty se budou chovat podle vašich představ, vždy k dispozici a dokonce i levněji. :shock: :shock:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Kde sehnat dvacítku ?

Příspěvekod Petr123456* » čtv 14. bře 2024, 7:52

Taky,taky neznamená,že jsem stupidní.Jenom se mi nechtělo opakovat text,který napsal kolega přede mnou.
Petr123456*
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 2. pro 2021, 8:05

Re: Kde sehnat dvacítku ?

Příspěvekod muflon222 » čtv 14. bře 2024, 9:36

Dvacítka se dá celkem v pohodě sehnat, pokud se o sebe padesátník stará a nevypadá jako předčasný důchodce, jen je třeba počítat s vyššími náklady. Já se s takovou kočičkou občas scházím, ale chce přes 4000 za schůzku.
muflon222
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 7. led 2021, 22:08

Re: Kde sehnat dvacítku ?

Příspěvekod Fuckingshit » čtv 14. bře 2024, 9:43

Hlavně dnešní studenti nejsou žádní chudáci, spíš prominenti režimu, dětičky zazobaných rodičů, podnikatelů, lepších lidí... Zajděte se někdy podívat v neděli večer na hlavní nádraží, co sem přijíždí za studentky, ve značkových hadrách, s jablíčkem v ruce. Asi se najdou i výjimky, ale většina z nich rozhodně nevypadá, že má hluboko do kapsy a potřebuje nějakého starého umaštěného dědulu na schůzky. Studentka je dnes špatná cílovka :)
U koho se člověk setká s velkou pravděpodobností s úspěchem, jsou cigošky, netáhla, nefachčenka, maminky v nouzi s dětma, bezdomovkyně... :D

Když už bych oslovil prodavačku, či nějakou holku na ulici, došlo by na opakované setkání, byly by teda nějaké sympatie mezi oběma, tak naopak je asi největší hovadina se jí potom ptát, jestli nemá zájem o schůzky za odměnu :oops: Takhle se shodit a udělat ze sebe totálního lůzra...? Tak buď to dotáhnu normálně, nebo jako úplně poslední možnost jí to nabídnu, když už vidím, že nic nezabírá a nic tím neriskuju.
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Kde sehnat dvacítku ?

Příspěvekod Terence » čtv 14. bře 2024, 22:48

Nechci tady začínat politickou diskuzi, ale tvrzení, že studenti jsou prominenti režimu, je hodně nemístné. I moje děti studují a za prominenta nebo nějakého lépe situovaného jedince se nepovažuji. Dnes studuje skoro každý a co znám a vídám, jde o normální mladé lidi z normálních poměrů.
Samozřejmě studentky asi dnes opravdu nemají potřebu se nechat vydržovat. Prostě se musíme spokojit s placeným sexem a hledat dvacítky tam. Dnes jsem uspěl s návštěvou Dominiky a bylo to super.
Terence
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 2. lis 2022, 14:53

Re: Kde sehnat dvacítku ?

Příspěvekod acx » pát 15. bře 2024, 2:24

Petr123456* píše:Taky,taky neznamená,že jsem stupidní.Jenom se mi nechtělo opakovat text,který napsal kolega přede mnou.

No, jak chceš ohodnotit svůj příspěvek, tedy sebe, že tě zajímá to stejné ... :lol: Co jsi tím chtěl docílit, myslíš si snad, že když Ty osobně zopakuješ předchozí příspěvek, tak si všichni sednou na prdel a to co by nenapsali pro Tvého předchůdce, tak pro Tvoji výsost se přetrhnou? :lol: :lol: :lol: :idea: Jaký efekt má Tvůj příspěvek a jak jsi si myslel, že budeš ohodnocen? 8)
Vlastně se nedivím devastaci služeb amatérek na internetu, cca před 10 a více lety to byla v drtivé většině schopnost solidních osob (finance, znalosti, ...), nyní internet je pro všechny a hodně šmejdů, ubožáků či podvodnic, na něm nachází kompenzaci své neschopnosti se uplatnit v reálném prostoru. :!:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Kde sehnat dvacítku ?

Příspěvekod acx » pát 15. bře 2024, 3:02

Fuckingshit píše:Hlavně dnešní studenti nejsou žádní chudáci, spíš prominenti režimu, dětičky zazobaných rodičů, podnikatelů, lepších lidí... Zajděte se někdy podívat v neděli večer na hlavní nádraží, co sem přijíždí za studentky, ve značkových hadrách, s jablíčkem v ruce. Asi se najdou i výjimky, ale většina z nich rozhodně nevypadá, že má hluboko do kapsy a potřebuje nějakého starého umaštěného dědulu na schůzky. Studentka je dnes špatná cílovka :)
U koho se člověk setká s velkou pravděpodobností s úspěchem, jsou cigošky, netáhla, nefachčenka, maminky v nouzi s dětma, bezdomovkyně... :D

Když už bych oslovil prodavačku, či nějakou holku na ulici, došlo by na opakované setkání, byly by teda nějaké sympatie mezi oběma, tak naopak je asi největší hovadina se jí potom ptát, jestli nemá zájem o schůzky za odměnu :oops: Takhle se shodit a udělat ze sebe totálního lůzra...? Tak buď to dotáhnu normálně, nebo jako úplně poslední možnost jí to nabídnu, když už vidím, že nic nezabírá a nic tím neriskuju.


Je řada studentek a studentů, co si přivydělávají na brigádách, i jako servírky, na všechny studentky mají rodiče, co jim zajistí nejmodernější "jablko" nebo hadříky a kabelky. :lol:
A já nepsal, že jim nabídneš peníze, když ti podrží a osobně jsem v tomto způsobu seznamování o tohle neměl zájem. Já psal o "kamarádce s výhodami" a pokud nevíš, co to obnáší a jak je získat, měl by jsi se vyhnout hodnocení ... . :shock:
Pokud nejsi schopen rozlišit, že existuje něco jako oboustranně výhodná dohoda, respektování, a ne každá schůzka skončí sexem za fixní poplatek a dojednaný časový limit, tak jsi mimo. :shock:
Zde se řešila otázka, jak 50-tník má získat 20-ky či dlouhodoběji -ku. Je však jedno, o jaký věk se jedná, pokud se nejedná o "lásku", vždy je to "co za co", pokud to není jednorázový úlet. Já jen chtěl upozornit, že doba prodejných amatérských bezcharakterních kurev vlastně skončila, protože se přesunula hlavně do politiky a státní správy. :lol:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Kde sehnat dvacítku ?

Příspěvekod Fuckingshit » pát 15. bře 2024, 14:25

Takže peníze mají, viď?
Ne to jsem nevěděl, že existuje i jiná forma vztahu, než placený sex.
Tohle je vždycky rada nad zlato, nemůžeš najít dvacítku, najdi si jí v terénu, mimo placený sex, jako kamarádku s výhodou. Pán jistě ocení... :)
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Kde sehnat dvacítku ?

Příspěvekod muflon222 » pát 15. bře 2024, 16:01

Fuckingshit píše:Hlavně dnešní studenti nejsou žádní chudáci, spíš prominenti režimu, dětičky zazobaných rodičů, podnikatelů, lepších lidí... Zajděte se někdy podívat v neděli večer na hlavní nádraží, co sem přijíždí za studentky, ve značkových hadrách, s jablíčkem v ruce. Asi se najdou i výjimky, ale většina z nich rozhodně nevypadá, že má hluboko do kapsy a potřebuje nějakého starého umaštěného dědulu na schůzky. Studentka je dnes špatná cílovka :)
U koho se člověk setká s velkou pravděpodobností s úspěchem, jsou cigošky, netáhla, nefachčenka, maminky v nouzi s dětma, bezdomovkyně... :D

Když už bych oslovil prodavačku, či nějakou holku na ulici, došlo by na opakované setkání, byly by teda nějaké sympatie mezi oběma, tak naopak je asi největší hovadina se jí potom ptát, jestli nemá zájem o schůzky za odměnu :oops: Takhle se shodit a udělat ze sebe totálního lůzra...? Tak buď to dotáhnu normálně, nebo jako úplně poslední možnost jí to nabídnu, když už vidím, že nic nezabírá a nic tím neriskuju.


To by ses divil, kolik studentek se nechá vydržovat nějakým sugar daddym :wink: A těm prominentům režimu se musím smát, jelikož se u nás za státní VŠ stále neplatí :wink:
muflon222
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 7. led 2021, 22:08

Re: Kde sehnat dvacítku ?

Příspěvekod Fuckingshit » pát 15. bře 2024, 16:53

Však to byla trochu taková nadsázka :) Co ty věci okolo, ubytování, strava, nějaký ten studentský život... To všechno stojí peníze, ale melte si co chcete, mě je to fuk.
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Kde sehnat dvacítku ?

Příspěvekod Lolitasara » pát 15. bře 2024, 17:09

Kdysi dávno byla na lidé.cz chatroom cesta k rozkoši a tam se děly věci :mrgreen: dnes tak maximálně ukrajinky.cesky studentky přivydělávající si sexem jsou nějaký v Praze jinak nevím
Lolitasara
 
Příspěvky: 125
Registrován: stř 22. srp 2012, 10:06

Re: Kde sehnat dvacítku ?

Příspěvekod Strycekfido » sob 16. bře 2024, 17:29

Chlapi paradni 20-ka :)
Neskutecny zazitek :D

https://www.nako.cz/8493-klic-ockoploch ... 3215t.html
Strycekfido
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv 20. črc 2023, 7:16

Re: Kde sehnat dvacítku ?

Příspěvekod nornajs » sob 16. bře 2024, 19:49

Strycekfido píše:Chlapi paradni 20-ka :)
Neskutecny zazitek :D

https://www.nako.cz/8493-klic-ockoploch ... 3215t.html


Radsi ani nemyslet, k cemu ti to ocko bylo. :lol:
nornajs
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 15. úno 2023, 10:23

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: tomeekk a 7 návštevníků