Hledat  

Smrdí ku.da...

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Smrdí ku.da...

Příspěvekod Trooper » úte 31. bře 2009, 23:00

Zatím jsem toho asi moc neobešel, ale tak cca. 15 jo - to už se dá udělat závěr.
Bohužel mám špatné zkušenosti - ač většinou "dívka" sprcha před i po, tak snad víc než polovině smrdí její pracovní nástroj (ku.da). Byl jsem nedávno a když rozevřela stehna, tak se mi málem zvedl kufr.
Mám jen smůlu, nebo je to nornální ?!!
Trooper
 
Příspěvky: 29
Registrován: sob 18. čer 2005, 22:11

Příspěvekod P.J. » stř 1. dub 2009, 1:08

Asi máme smůlu všichni, protože se s tím setkávám docela často, tedy na můj vkus. Na zvracení mi bylo jenom jednou v Pardubkách, takže jsem zbalil švestky po 20min i se sprchou a ani jsem nechtěl peníze zpět, jen abych už byl pryč. Bohužel jsem na to přišel pozdě, už jsem ji chvíli pigloval a předtím nebylo nic cítit...prostě humus. Nicméně některé ťapky svůj nástroj lásky, který je živí dost zanedbávají (naštěstí jsou vyjímky), přitom není problém v drogerii či lékárně si zakoupit přípravky pro intimní partie, které tyto problémy řeší. Když už se člověku zvedne kufr tak je pozdě a vyřešit to může zřejmě jen gynekolog, protože tam už jde zřejmě o výtok a zánět ne-li něco horšího. Jen je s podivem, že jim to není blbý a jim samotným to nevadí!! Většinou se jedná "pouze" o mírný zápach, kterého si člověk všimne pouze při prstění nebo při sundávání kondomu v horším případě při OO. OO proto zásadně vynechávám pokud ji dobře neznám a nevyzkouším prstama. Pokud máte s nějakou takovou špindírou zkušenosti tak to sem napište ať se ji můžeme vyhnout.
P.J.
 
Příspěvky: 117
Registrován: sob 7. črc 2007, 17:42
Bydliště: Pardubický kraj


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: cliff a 6 návštevníků