Hledat  

Moje zkušenost

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Moje zkušenost

Příspěvekod phoeb » úte 19. črc 2005, 13:08

Simona 604 906 559, Nám. 28.října
Docela dobrý přístup, snaží se vyhovět a zjistit, co se komu líbí. Profesionální přístup a zájem na "zlepšování služeb". Čas hlídá přiměřeně, není moc komunikativní. Velmi dobrý nadprůměr.

Marušku 608551494 a Nikolka 605 446 726, Mojmírovo náměstí
Maruška má překrásné štíhlé mladé tělo a stále se směje. Přístup by mohl být vřelejší, ale nemá zábrany na sebe a do sebe šáhnout. Je hodně ukecané, kouří i bez. Nikolka je starší (kolem 30), po dětech ale není to na ní vidět. Docela dobrý přístup, ale chladnější. Nechá na sebe šáhnout, také kouří bez. Obě holkyjsou slušný průměr. Marušku doporučuji, pokud toužíte po velmi pěkném, pružném a mladém těle.

Irena 606 200 930, Komárov
Nedoporučuji, špatný přístup, špatný sex. Totální kráva.

Majka 777 119 111, ul. Tábor
Chodíval jsem k ní před delší dobou na tábor a Jugoslávskou, pak delší dobu nepracovala, nyní zase začala. Je starší, ale mívala dobrý přístup a velice hezkou postavu, ale moc nedovolila. Po návratu jsem ji ještě nezkoušel.

Bára 602 842 239, Kr. Pole
Je trochu úleťačka, ale pracuje ráda, ocení stálého zákazníka ke kterému má jiný přístup než k tomu, kdo je u ní poprvé. Nechá na sebe i do sebe šáhnout, je pro každou "špatnost". nemá sice už špičkovou postavu, ale kompenzuje to velmi dobrým přístupem.

Eva 604 975 224, hodně prsatá, docela perverzní, tělo nic moc, přístup podprůměr. Doporučuji, pokud máte rádi "melouny", jinak asi ne.

-----------------------
Nemáte někdo reference na Jitku 728 299 317 Brno-Č. Pole ?
phoeb
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 13. črc 2005, 14:24

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků