Hledat  

Orál BEZ

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Příspěvekod Bretis » sob 31. pro 2005, 17:13

Muzes mit ale stesti :wink:
Uživatelský avatar
Bretis
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 23. pro 2005, 16:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod rore » sob 31. pro 2005, 21:39

Pro Ostraváka:A proč nám to sem píšeš.Zas jeden co se zaregistroval jenom aby si vyryl a ničím nepřispěl.Toto je fórum pro ty co vykouřit bez chtějí,když ty ne tak to nedělej, a když cítíš potřebu diskutovat o tom jak je to špatné tak si založ fórum o škodlivosti kouření bez.Já tuto službu využívám,využívám ji rád, a rozhodně nesouhlasím s tím že holky které jej dělají jsou zoufalé kurvy.Spíš mám pocit že z tebe hovoří zatrpklost-ostatně to žes chytil 2x kvasinky vyvrací tvou teorii že v Ostravě holky bez nekouří. Mám zmapovanou velice dobře Prahu, trochu Brno a slušně Ostravu a nemáš pravdu,kouř bez dělá u vás naprostá většina holek,(jako všude jinde)jenom za to chtějí někdy příplatek a někdy je to o osobních sympatiích,stačí se jen zeptat.
Uživatelský avatar
rore
 
Příspěvky: 166
Registrován: úte 14. pro 2004, 10:47

Příspěvekod Bretis » ned 1. led 2006, 7:09

Ono priplatek je jedna vec a sympatie vec druha a nezbytna. Mnozi maji tu smulu, ze je k nim citi jen ta posledni holcina, ktera taky nemela moc stesti, kdyz ju rodice delali :roll:
Klid Rore, bud nad veci :wink:
Uživatelský avatar
Bretis
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 23. pro 2005, 16:07
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků