Hledat  

Orál BEZ

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Orál BEZ

Příspěvekod lubin » čtv 1. zář 2005, 21:17

Nazdárek pánové, prosím o nějaké informace.Kde sehnat orál bez v dobré kvalitě?Dík. :shock:
lubin
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 31. srp 2005, 7:19

Re: Orál BEZ

Příspěvekod Karel25 » sob 3. zář 2005, 17:07

Chces neco chytit?? Vis kolik takovy holky toho maji za sebou?? No ja nevim,ale ja bych do toho nesel.Uvedom si,ze holky ktere tohle delaji jsou ty nejvetsi spindiry.Kolikrat jsou tak hnusny ze aby vubec meli nejaky kseft nabizi prave tyhle sluzby.premyslej trosku nez nekam vlezes.Ber to jako dobrou radu.
Karel25
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 25. srp 2005, 17:08

Re: Orál BEZ

Příspěvekod rore » ned 4. zář 2005, 7:42

Karel25 píše:Chces neco chytit?? Vis kolik takovy holky toho maji za sebou?? No ja nevim,ale ja bych do toho nesel.Uvedom si,ze holky ktere tohle delaji jsou ty nejvetsi spindiry.Kolikrat jsou tak hnusny ze aby vubec meli nejaky kseft nabizi prave tyhle sluzby.premyslej trosku nez nekam vlezes.Ber to jako dobrou radu.


Pokud umím číst,lubin se ptá na radu kde sehnat O bez, ne kde sehnat kázajícího moralistu.Do čeho jde, to je jeho věc a jeho riziko, ty si nech takovéhle cancy na jiné servery k tomu určené, je jich na netu dost.
Uživatelský avatar
rore
 
Příspěvky: 166
Registrován: úte 14. pro 2004, 10:47

Příspěvekod lubin » ned 4. zář 2005, 20:17

Pánové mám na mysli orál bez,ne soulož!!!Tak dejte dobrej tip prosíííím.Lubin
lubin
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 31. srp 2005, 7:19

V diskusi Líbání

Příspěvekod pedro » pon 5. zář 2005, 15:17

je odkaz na Kačku, byla na ni samá chvála. kontakt na ni je přes e-mail, já sám jsem do toho nakonec nešel kvůli zdravotním rizikům, ale klidně to zkus :D
pedro
 
Příspěvky: 37
Registrován: pon 21. úno 2005, 14:56

Příspěvekod GTI » pon 5. zář 2005, 19:45

lubin píše:Pánové mám na mysli orál bez,ne soulož!!!Tak dejte dobrej tip prosíííím.Lubin


Vsak on te pochopil dobre,oral bez je taky dost nebezpecnej...
GTI
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 2. kvě 2005, 21:27

To není o morálce, ale o zdraví i nás ostatních

Příspěvekod felix » stř 7. zář 2005, 8:43

Že je oral bez prakticky stejně nebezpečný jako soulož bez, se učí na základní škole a je to, bohužel, pravda. Jen naivkové, sebevrazi a vypatlaný hlavy tomu nevěří.
Je známo, že více než 60% populace trpí paradentózou - zánětem dásní. I nepatrné krvácení z dásní je tak zdrojem přenosu nákazy od aftů až po HIV. A když pak HIV nešťastník (a nemusí to vědět) líže pipku, přenese to na na ženskou. Stejně pak i nakažená baba, která má byť jen nepatrnou oděrku dásní nebo právě paradentózu "obdaruje" huleného tímto dárečkem. Bylo by mi celkem jedno, že tito debilové něco lapnou, ale sere mě, že tito přenašeči pak ohrožují i ostatní a tedy i mě. Svoji debilitou zvyšují počet nakažených holek a tedy i riziko přenosu. Protože ani soulož s gumou s nakaženou není 100 % bezpečná. Ve výtoku z pochvy nakažené jsou samozřejmě přítomny ony viry a když se borec, který si např. čerstvě oholí péro či pytla a jen nepatrně se řízne, může se mu výtok dostat do ranky a má vystaráno. Cesty přenosu, stejně jako cesty "páně" jsou nevyzpytatelné...
Propaguji proto co nejbezpečnější sex ne z morálních, ale racionálních důvodů. Je to o zdravém rozumu.
Proto - ať nám stojí, ale neupadne.....
Felix
felix
 
Příspěvky: 174
Registrován: čtv 7. říj 2004, 8:16
Bydliště: Brno

Re: To není o morálce, ale o zdraví i nás ostatních

Příspěvekod marin » stř 7. zář 2005, 10:41

.
Naposledy upravil marin dne čtv 29. zář 2011, 16:44, celkově upraveno 1
marin
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 16. srp 2005, 8:55

Příspěvekod rore » stř 7. zář 2005, 20:11

A povstal satan z pekel a všechny co si dali přeblafnout bez gumy mečem plameným schvátil!

BLBOVÉ!
Když mu nechcete(spíš neumíte)poradit,tak aspoň nepindejte-sice máte pravdu ale to ví dnes i děcka ve školce, to nám tu nemusíte vnucovat!A mimochodem, to že riziko nákazy tu sice je, ale podstatně nižší než u klasiky,že sliny poměrně spolehlivě likvidují virus HIV a tím se riziko přenosu zmenšuje atd. - to už se vám přiznat nechce co?

Pro Lubina:
Bohužel mám zkušenosti hlavně z Prahy,kde je to téměř samozřejmost-jednak tam jsem častěji než v Brně,jednak tamní holky mi vyhovují víc,cenově i chováním,takže ti neporadím konkrétně,ale když si proklikáš www.sexprivat.cz (nadlidský výkon,uznávám :twisted: :cry: :twisted: )tak to tam některé holky přímo inzerují jako "O bez" a rozhodně to zas takové špíny nejsou(možná jsou dokonce čistší a zdravější než někteří zdejší přispěvovatelé!)
Uživatelský avatar
rore
 
Příspěvky: 166
Registrován: úte 14. pro 2004, 10:47

dík

Příspěvekod lubin » čtv 8. zář 2005, 11:55

No konečně někdo s normální odpovědí.Měl jsem pocit ,že jsem na zdravotnickým fóru. :!: Jinak je fakt,že v Praze je nepoměrně větší výběr a konkurence mezi holkama a tím i nižší ceny.Ale do Prahy cesta dlouhá a tak hledám u nás v Brně.Chtěl jsem jenom od někoho poradit ,kde hledat kvalitní službičku tohoto zaměření.Na webu jsou nabídky,ale něčí osobní zkušenost je 100krát lepší - a toto fórum je tady myslím právě od toho :idea:
lubin
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 31. srp 2005, 7:19

oral

Příspěvekod ales » ned 11. zář 2005, 12:04

oralek-katka je nejlepší. píše se o ní dost v jiných diskusích, stačí se rozhlídnout.
oral oral oral
ales
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 3. úno 2005, 0:27

neozívá se

Příspěvekod lubin » pon 12. zář 2005, 10:59

Katce jsem poslal e-mail už před týdnem a furt se neozívá :cry: Nemáte někdo č.mobilu??Dík.
lubin
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 31. srp 2005, 7:19

neozívá se

Příspěvekod lubin » pon 12. zář 2005, 10:59

Katce jsem poslal e-mail už před týdnem a furt se neozívá :cry: Nemáte někdo č.mobilu??Dík.
lubin
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 31. srp 2005, 7:19

kacka

Příspěvekod ales » úte 11. říj 2005, 7:22

tak co? už si s ní byl? číslo mám, ale i když ti ho dám, tak ti to nepomůže, ona ti ho totiž musí napsat v mailu sama. neschází se na zavolání. musí být předtím nějaká komunikace přes mail
oral oral oral
ales
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 3. úno 2005, 0:27

Příspěvekod dydyd » sob 31. pro 2005, 17:01

Pánové jenom takový malý příspěvek.Jsem z Ostravy ale kurvy cokouří péra bez gumy jsou zoufalé kurvy.Znám všechny podniky a priváty v Ostravě a okolí,ceny v privátech bezkonkureční ale žádná pěkná holka a inteligetní nekouří bez gumy.Hodně kurev je nakažených a člověk to ani nepozná tzv.chamyolida.Poznal sem to a sobě 2x. nejhorší na tom je že jsem si nechal vykouřit nedávno bez gumy taky ale byla to majitelka privátu a taky stará piča - 43 let a vydávala se na 29.Zdravím.
dydyd
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 30. pro 2005, 19:49

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků