Hledat  

Kamery na privátech

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Kamery na privátech

Příspěvekod X-Man » stř 10. bře 2010, 22:31

třída Generála Píky 9 - kamera je v předsíni přímo naproti dveřím do bytu, "ukrytá" v pokojové rostlině
X-Man
 
Příspěvky: 34
Registrován: pát 29. čer 2007, 22:18

Re: Kamery na privátech

Příspěvekod Rorys » ned 14. bře 2010, 16:16

Na Tkalcovské 3B už jsou taky nainstalované kamery,vím o jedné přímo v předsíni. Tak si dávejte pozor :evil:
Rorys
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 14. bře 2010, 14:30

Re: Kamery na privátech

Příspěvekod david2 » pon 15. bře 2010, 0:47

Rorys píše:Na Tkalcovské 3B už jsou taky nainstalované kamery,vím o jedné přímo v předsíni. Tak si dávejte pozor :evil:
Tak taky napiš, kde je v té předsíni umístěna a jak jsi na ni přišel. V současnosti jsou to takové miniatury, které snad můžeš odhalit, pouze příslušným přístrojem. Ku příkladu - já mám barevnou kameru v hodinkách s rozlišením 1280x960 a s 30FPS,vč zvuku, takže pohyb obrazu je plynulý, naprosto ostrý, dokonale ozvučený a běžným pohledem, toto zařízení, nelze odhalit.
david2
 
Příspěvky: 330
Registrován: ned 20. srp 2006, 22:32

Re: Kamery na privátech

Příspěvekod Maarty » pon 15. bře 2010, 20:11

a proč tam ty kamery dávají?? To mně hlava nebere?? :roll:
Maarty
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 19. led 2010, 19:44

Re: Kamery na privátech

Příspěvekod david2 » pon 15. bře 2010, 22:38

Maarty píše:a proč tam ty kamery dávají?? To mně hlava nebere?? :roll:
V tom, pro nás nejlepším případě proto, aby holky, majitele privátu, neokrádaly o peníze tím, že zatajují zákazníky. V tom horším případě pro nás, může být takový videozáznam, jakkoliv zneužitelný v náš neprospěch. Pokud je takové záznamové zařízení, prokazatelně odhaleno, je nejlepší, na takové priváty nechodit.
david2
 
Příspěvky: 330
Registrován: ned 20. srp 2006, 22:32

Re: Kamery na privátech

Příspěvekod Kmotr » úte 23. bře 2010, 12:39

o?
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:50, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

Re: Kamery na privátech

Příspěvekod nokid » úte 11. kvě 2010, 9:54

Vypadá, že Kmotr zaspal dobu nebo nesleduje investigativní žurnalistiku. Soudobá technika už dávno překonala o čem 007 jen snil! Ani pořizovací ceny nejsou už moc vysoké.
Ale nerozumím, jak si máme dávat pozor? Jedině asi tak, že na Píku + Tkalcovskou nebudeme chodit...?
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Kamery na privátech

Příspěvekod Kmotr » úte 11. kvě 2010, 21:34

..
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:51, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

Re: Kamery na privátech

Příspěvekod vulcan » úte 11. kvě 2010, 23:59

nokid píše: .. Jedině asi tak, že na Píku + Tkalcovskou nebudeme chodit...?

Těch privátů s kamerami je samo víc, napadá mně Hansmannova, Purkyňova 79, Jugoslávská ..
kdo je fotogenický, tak se nemusí bát.. :oops:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Kamery na privátech

Příspěvekod nokid » stř 12. kvě 2010, 15:29

No nazdar bazar! Tak to abych si přilepil fousy nebo vzal rovnou masku jak Fantomas...
A kde na webu že uveřejňují tahle "péčka"? Já jen, že bysme si mohli prohlédnout holky v reálu a taky jakou mají techniku...!
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Kamery na privátech

Příspěvekod Jax » stř 12. kvě 2010, 23:03

vulcan píše:Těch privátů s kamerami je samo víc, napadá mně Hansmannova, Purkyňova 79, Jugoslávská ..
kdo je fotogenický, tak se nemusí bát.. :oops:


Kamery na těchto privátech máš potvrzené - viděl/našel jsi je? Nebo tipuješ, že by tam mohly být?
Podotýkám, že jsem nebyl ani na jednom z těch jmenovaných, takže by se hodilo info jestli je to jistý nebo jen "jedna paní povídala"...

Dík
Jax
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 25. lis 2009, 3:01

Re: Kamery na privátech

Příspěvekod vulcan » čtv 13. kvě 2010, 1:52

Jax píše:
vulcan píše:Těch privátů s kamerami je samo víc, napadá mně Hansmannova, Purkyňova 79, Jugoslávská ..

Kamery na těchto privátech máš potvrzené - viděl/našel jsi je? Nebo tipuješ, že by tam mohly být?
Podotýkám, že jsem nebyl ani na jednom z těch jmenovaných, takže by se hodilo info jestli je to jistý nebo jen "jedna paní povídala"...

Kamery mám potvrzené, přímo to potvrdily i dívky z privátu.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Kamery na privátech

Příspěvekod Leo2 » čtv 13. kvě 2010, 15:26

Asi je lepší tam nechodit. Pravda na Jugoslávské jsem byl, ale v předsíni byla taková tma, že by asi těžko šlo něco rozeznat...... :lol:
Tak nasadíme vousy, mafiánský kloubouk a černý brejle a budem chodit po tmě :lol: :lol: :lol:
Někdy místo kamer jsou hodně zvídavé sousedky a sousedi - viz Kotlářská 5 vchod naproti privátu = zvědavá důchodkyně za dveřmi u kukátka nebo sousedi na patře na Strnadové apod.!!!
Caw Leo 8)
Leo2
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 2. říj 2009, 16:23

Re: Kamery na privátech

Příspěvekod vulcan » čtv 13. kvě 2010, 15:43

Leo2 píše:Asi je lepší tam nechodit. Pravda na Jugoslávské jsem byl, ale v předsíni byla taková tma, že by asi těžko šlo něco rozeznat...... :lol:
Tak nasadíme vousy, mafiánský kloubouk a černý brejle a budem chodit po tmě :lol: :lol: :lol:
Někdy místo kamer jsou hodně zvídavé sousedky a sousedi - viz Kotlářská 5 vchod naproti privátu = zvědavá důchodkyně za dveřmi u kukátka nebo sousedi na patře na Strnadové apod.!!! Caw Leo 8)

Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že kamery máte všude možně, na ulicích, úřadech, u firem..
anonymita už v tom pravém smyslu téměř není..
druhá věc je zneužitelnost záznamů..
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Kamery na privátech

Příspěvekod mumicek12 » sob 22. kvě 2010, 0:57

Mám připomínku ke kamerám na ulici Jugoslávské,jsou v suterénu 2 priváty a v jednom z nich bezpečně kamery nejsou a to vpravo pod schodama,navštěvuji ho celkem často a slečnu znám poměrně dlouho. Co se týče vedlejšího bytu tak tam rozhodně jsou! Takže chlapi:na jedné ulici ve stejném domě,dva priváty a jeden z druhým nemá nic společného!
mumicek12
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 22. kvě 2010, 0:23

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků