Hledat  

herpes

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: herpes

Příspěvekod Dobermann » pon 16. dub 2012, 16:16

josipho píše:ano, jiz v case psani jsem vedel o 2 typech viru, napsal jsem jen ze jeden, abych tak zvyraznil ze to jde prenist z ust na pohlavi a naopak, a vyved te tak z omylu, zajimeli me jen virusy herpesu s nejvetsi pravdepodobnosti prenosu pri pohlavnim styku.


jasný, ty tomu perfektně rozumíš a přitom se ptáš, jestli se nebojíme herpes viru při pohlavním styku (přes gumu)
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1457
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: herpes

Příspěvekod josipho » pát 13. úno 2015, 20:30

Tak vracim se k vlaknu, tak byl sem jednou pred 2ma lety za Michel z Brna oral i libani, jen jedinkrat pouze u ni, jak rikate velice rada v tom byla i sama iniciativni. Kdovi co s ni je uz 2 roky o ni neni slyset ani chyru, mozna zemrela, uz tehdy mela propadlou tvar.
Neuvedomil jsem jsi ze taky urcite polikala kdyz se se mnou chtela libat :oral:
Predtim na vysetreni mi rikali ze kurtizany v Brne sou vetsinou zdrave a ze se nemusim niceho bat, taky sem si rikal ze nejake HPV bradavice jsou min nez chripka a ze
kdyz to tady napisu ze se mi to predsi nemuze stat, ale zjistoval sem na netu asi malo.

Po aktu sem zacel mit zarudlo v krku, ted po 2 a pul letech mi diagnistikovali rakovinu z HPV musim chodit na ozarovani a chemoterapii, operovali mi nador v krku proto vypadam jak zombie a jim pres brko, ani si neumite predstavit jakovi je to peklo cekat na smrt znaset tu bolest a videt ty vsechny ostatni lidi bez zivota a nadeje cekajici na smrt. Vlastne se mi ani nechce zit, zijem pouze kuli rodicum. Neumim poradne mluvit a strasne se stydim. Nemam vlasy a vypadam ted jak zruda. Nikam nechodim. Deprese.

Predtym byl muj zivot skvely, jen sem si to neuvedomoval. :( _ _

Nebudu si nic narikavat, presto pokud se mi podari prezit chemoterapii, predpokladam cekaji me pak tak 3 roky zivota. Pak rekurence a pokud metastaze pak jek se mnou amen. I kdybych radeji dostal to zatracene HIV bych na lekech zil normalne a klidne 20 let, ale tohle, tohle jsem fakt necekal. Takhle se obavam ze je po mne za par let a beztak nevim jestli pak budu chtit zit.

Je mi 26 let, mel sem cely zivot pred sebou. Vypadal sem docela dobre, mel dobrou praci i skolu.

Proto bych chtel norniky upozornit aby nehazardovali riskantne se svym zivotem, a chtel bych tak pro tento svet udelat jeste aspon neco, i kdyz predtim sem mel toho na planu mnohem vic. :(



A uz jdu protoze jsem uz vysilen jenom psanim tohoto prispevku.

A zdravim pasaky a jejich komentare. :oral:


ostatni sem asi nemeli odvahu to sem psat anebo spise nestihli.
josipho
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 4. úno 2012, 22:24

Re: herpes

Příspěvekod Fuckingshit » ned 15. úno 2015, 17:25

Po přečtení tohoto už asi nikdy nebude mít klidný spaní ten, kdo si někdy nechal kouřit bez, nebo lízal, na privátě, či s tzv. amatérkou... Jestli tohle někoho neodradí, vyhýbat se při náhodném sexu orálu bez, tak pak už asi nic.
Fuckingshit
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: herpes

Příspěvekod acx » ned 15. úno 2015, 19:01

Fuckingshit píše:Po přečtení tohoto už asi nikdy nebude mít klidný spaní ten, kdo si někdy nechal kouřit bez, nebo lízal, na privátě, či s tzv. amatérkou... Jestli tohle někoho neodradí, vyhýbat se při náhodném sexu orálu bez, tak pak už asi nic.


Když to uvedeš skutečně na správnou míru, tak ani líbání s manželkou, ... . Pokud si přečteš statistiku, tak do kontaktu s HPV, ne herpes virem, dojde až 80% populace do 50 let věku ... . Tolik jedinců nemělo amatérku nebo profi ani náhodou. Obvykle tělo do 8 - 24 měsíců agresivnější verzi HPV na rakovinu udolá, bohužel ne u všech. Virové bradavice patří do méně agresivní skupiny, ale odolnější. Normální doba vzniku nádoru je cca 10-15 let. Takže je otázka, zda to má z jediné návštěvy na privátě, zda to už neměl dávno z jinošských let, kdy začínal. Pokud vím, tak zarudnutí v krku není vyvoláno tímto virem, určitě ne v tak krátké době, Herpesem ano.
Takže podle statistiky máš, odhaduji, tak více než 50% pravděpodobnost, že HPV máš nebo jsi to prodělal, aniž by jsi byl na privátu.

Nechci tím snižovat rizika OB, líbání, ..., obecně jakékoliv promiskuity i zásadně s ochranou, ale je naivní si myslet, že to je jediný způsob nákazy, tedy jen placeným sexem. Ten neplacený je statisticky rizikovější. Třeba AIDS se šíří rychleji mimo placený sex než přes něj.

Nejlépe je oboustraně jediný partner po celý život, nechodit do bazénu, ... .

Každý si musí určit hranici rizika ..., ale bez něho to nejde, pokud chce aspoň trochu žít.
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků