Hledat  

Anti Angelus Fi... = Venom

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Angelus Fi...

Příspěvekod Angelus » pát 17. led 2020, 22:27

Každý den je nějaký.
Naposledy upravil Angelus dne ned 19. led 2020, 0:34, celkově upraveno 1
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Anti Angelus Fi...

Příspěvekod KdoJeKdo » sob 18. led 2020, 0:00

Tak už to není tvoje vlákno a už se zde neser se svým dvojníkem. :!:

Vůbec se nedivím slečnám, co jsou z tebe na nervy, když se k nim chováš jako zde.
Nechutný spamování, otravování, obtěžování, hloupý kecy, lhaní. Téměř každá si tě blokla, kde mohla, pokud tě nevyužila, nezneužila.
Takže raději hledej lásku, kde máš a ne na privátech. A čas vyplň místo psaní hovadin raději studiem češtiny, ať neděláš příšerný hrubky. Třeba se uklidníš, zmoudříš a podaří se ti najít ženskou proto, že nebudeš takový ubohý tupý primitiv.
Tvůj dvojník je s tebou v USA taky, tak mu laskavě zavři ústa. :lol:
KdoJeKdo
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 4. led 2020, 17:04

Re: Anti Angelus Fi...

Příspěvekod Liephos » sob 18. led 2020, 1:21

KdoJeKdo píše:...ať neděláš příšerný hrubky.

Kdyby jen hrubky. Ten jeho slovosled...
Liephos
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 26. dub 2010, 22:08

Re: Angelus Fi...

Příspěvekod tojejedno » sob 18. led 2020, 22:56

Angelus píše:Zdravím tojejedno nemusíš mít strach. Nikomu nechci ublížit. Nejsem špatný člověk ona to ví. A přeji si aby jsi opustil moje vlákno prosím. Proč furt hazete na mě špínu? Věčinou jsem tady řekl svůj názor kde jsem byl a kde se mi to nelíbilo nebo líbilo. Tobě by se líbilo tojejedno kdyby jsem věděl kde bydlíš? Asi ne? Ale byli tací co zveřejnili adresu 2 privatu v Brně!!!
1.Mia a 2.Afrodita. To mě hodně naštvalo a mrzelo!!! Je na privatu jestli dá adresu na inzerci a nebo ne ale vy ne!!! Asi chápete že to ty holky hodně mrzí od vás klientů. Ať jsem debil nebo zmrd tohle by jsem holkám nikdy neudelal!!!

Hele mozna jsem to trochu prehnal s tim co jsem rekl ale proste ses divnej... Chovej se jako normalni clovek a nikdo s tebou problem mit nebude...
tojejedno
 
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Angelus Fi...

Příspěvekod Angelus » sob 18. led 2020, 23:09

tojejedno píše:
Angelus píše:Zdravím tojejedno nemusíš mít strach. Nikomu nechci ublížit. Nejsem špatný člověk ona to ví. A přeji si aby jsi opustil moje vlákno prosím. Proč furt hazete na mě špínu? Věčinou jsem tady řekl svůj názor kde jsem byl a kde se mi to nelíbilo nebo líbilo. Tobě by se líbilo tojejedno kdyby jsem věděl kde bydlíš? Asi ne? Ale byli tací co zveřejnili adresu 2 privatu v Brně!!!
1.Mia a 2.Afrodita. To mě hodně naštvalo a mrzelo!!! Je na privatu jestli dá adresu na inzerci a nebo ne ale vy ne!!! Asi chápete že to ty holky hodně mrzí od vás klientů. Ať jsem debil nebo zmrd tohle by jsem holkám nikdy neudelal!!!

Hele mozna jsem to trochu prehnal s tim co jsem rekl ale proste ses divnej... Chovej se jako normalni clovek a nikdo s tebou problem mit nebude...

V pořádku já tvoji omluvu přijímám taky mám někdy špatné dny. :wink:
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Anti Angelus Fi...

Příspěvekod jarjaroslav » ned 19. led 2020, 20:51

To se nám to zvrhlo :roll: . Už i normální mluví či dokonce uvažují o fyzickém násilí (snad ne). Angelus mě též štve, ale jeden otrava na fóru o prostitutkách stále patří mezi krásné "starosti" :D . Můžeme si za něj vlastně sami (nemá cenu zapírat i můj podíl :oops: ), umožnili jsme mu svými komentáři pocit důležitosti a nekonečnou diskuzi. Počáteční zásah Admina by vše vyřešil :idea: . A že otravuje "slečny"? Ony se princezničky a květinky jistě dovedou o sebe postarat :roll: ...

Angelusek nám smutní, jak si někdo dovolil zveřejnit adresy privátů (což osobně nedělám) :roll: , přičemž minimálně zmíněná Afrodita aspoň ulici uvádí. Připomínám, že se nacházíme na fóru o privátech, kde panuje povědomí o umístění jednotlivých podniků. Kdo neví, zavolá si. A "tajemství" se dozví :idea: ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Anti Angelus Fi...

Příspěvekod mliekar » ned 19. led 2020, 21:23

doufám, že tohle bude poslední komentář v tomto tématu... prosím nepište sem a nepodporujte ho, aby sem dál psal, jak jsem slíbil, tak i doopravdy udělám, pokud sem bude dál psát, tak ho přestaňte popouzet
mliekar
 
Příspěvky: 196
Registrován: stř 17. srp 2016, 12:35

Re: Anti Angelus Fi...

Příspěvekod Venom » ned 26. led 2020, 17:51

Ahoj kamarádi a přátelé nevěřte všemu co je tady oněm napsané.
Venom
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 16. led 2020, 10:56

Re: Anti Angelus Fi...

Příspěvekod KdoJeKdo » pon 27. led 2020, 0:54

Venom píše:Ahoj kamarádi a přátelé nevěřte všemu co je tady oněm napsané.


Nevěřte, je to daleko horší, je sjetý ... :shock:
KdoJeKdo
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 4. led 2020, 17:04

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod Angelus » pon 27. led 2020, 7:04

Paragraf 184 Pomluva
1. Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětí svobody až na jeden rok.
2.Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestan spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem,rozhlasem, televizí, VEŘEJNÉ PŘÍSTUPNOU POČÍTAČOVOU SÍTI nebo jiným obdobně účinným způsobem.
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Anti Angelus Fi...

Příspěvekod Angelus » pon 27. led 2020, 8:09

KdoJeKdo píše:
Venom píše:Ahoj kamarádi a přátelé nevěřte všemu co je tady oněm napsané.


Nevěřte, je to daleko horší, je sjetý ... :shock:

To je křivé obvinění vůči me osobě. Že užívám návykové látky!!!
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod KdoJeKdo » pon 27. led 2020, 11:58

Tak laskavě vysvětli svoje naprosto zmatené chování, vydávání se za dvě osoby, nepochopitelné otázky, poznámky, lžeš, ... . Lze jednoduše doložit, že podezření na používání určitých látek je oprávněné. :wink:
Nebo máš psychiatrický posudek, který zdůvodňuje tvoje chování? Potom ho zde okopíruj a hlavně dodržuj předepsanou medikaci. 8)
A protože jsi zde virtuální osoba, nejdříve se sám zhmotni. I na facebooku nemáš odvahu ukázat ksichtík, moc dobře víš proč. :lol:
KdoJeKdo
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 4. led 2020, 17:04

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod Angelus » pon 27. led 2020, 13:20

Mám otazku na tebe KdoJeKdo.
Proč se na mě furt ptáš holek?
Bože ty emoce a ty city. :roll:
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod KdoJeKdo » pon 27. led 2020, 14:37

Angelus píše:Mám otazku na tebe KdoJeKdo.
Proč se na mě furt ptáš holek?
Bože ty emoce a ty city. :roll:


Otázku mít můžeš, ovšem takovou, kterou jsem schopen pochopit. :lol:
Já se furt holek neptám, pokud jsi ještě nepochopil. Ony s tebou nechtějí mít nic společnýho a hlásí se ty, co měly čest tě poznat. :wink:
Ano, ty emoce (slečen), když nepochopíš, že tě mají dost a city (tvoje), které jim projevuješ a ony nechtějí.
A pokud jsi ještě nezjistil, tak tvůj způsob projevu zde nikdo nechápe, dokonce to všechny sere. A pokud ho používáš i na slečny, co myslíš, že dosáhneš? Pošlou tě do řiti a to je slušné vyjádření. :oo:
Takže místo stupidních příspěvků, že někoho rád poznáš, polož si otázku, zda to dotyční vůbec chtějí a neobtěžuješ je. :!:
KdoJeKdo
 
Příspěvky: 14
Registrován: sob 4. led 2020, 17:04

Re: Anti Angelus Fi... = Venom

Příspěvekod Angelus » pon 27. led 2020, 18:07

Víš že se už opakuješ KdoJeKdo? :lol: Je hezké že víš všechno o me osobě ale ty mě nezajimaš. Nevím kdo jsi a v celku mě nezajimaš mě bohaté stačí co si přečtu od tobě. Určitě máš modré oči. Furt poučuje tak proto to vím. :lol:
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků