Hledat  

Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod tojejedno » stř 17. dub 2024, 19:09

Dobermann píše:Už to vidím. Nejsem jediný, jehož kriticky příspěvek byl přesunut. Jak moderátorovi pomluvis favoritku, je zle :D

Ano je to tak, vladne zde tvrda cenzura. Vyjimku ma pouze pomatene blaboleni jisteho postarsiho jedince.
Naposledy upravil tojejedno dne pát 19. dub 2024, 16:51, celkově upraveno 1
tojejedno
 
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Off Topic Re: Chuppi 702096250 / 702 096 250

Příspěvekod medvidek » stř 1. kvě 2024, 18:49

Před chvílí jsem šel kolem domu Chuppi (Lieberzeitova) a nějaký zřejmě kolega vcházel ke dveřím, telefonoval a byl vpuštěn (bohužel nevím kým) dovnitř. Neví někdo, zdali je tam stejná dívka?
medvidek
 
Příspěvky: 82
Registrován: stř 21. dub 2021, 21:46

Off Topic Re: Otočky - upozornění na podvodnice, zlatokopky

Příspěvekod Sexdragon » úte 14. kvě 2024, 21:31

muflon222 píše:Stella_20 https://www.amateri.com/cs/lide/2881446/Stella_20
Pokérovaná, přitloustlá a méně inteligentní smažka. Sedí u okna a kouři jednu cigaretu za druhou, vůbec se na vás ani nepodívá. Velmi neosobní přístup, šukat chce je zezadu a kouři jako stroj.,. brr odešel jsem před koncem. Vyhozené 2 litry!


Ty jsi na něco podobného vlezl? To je prostě šílený a dost odpudivý zjev a naprosto asexuální. Brrr.
Sexdragon
 
Příspěvky: 25
Registrován: pon 3. bře 2014, 7:00

Off Topic Re: Privátek Brno 4

Příspěvekod Tomm123 » čtv 23. kvě 2024, 21:51

Absolutně nechápu tvoji reakci (řekl bych až zkratovitou) na uživatele vlkodlak 36, kdy ať už subjektivně nebo objektivně zhodnotil danou dívku, tak naprosto slušně a bez urážek a ty jeho slova nazýváš zvratky a jeho samotného polointeligentem :shock: !? To jsem tedy zvědav čím počastuješ mě, když řeknu že dotyčnou již nenavštívím, když v pauze mezi klienty hulí jednu za druhou a strašně mi po těch cigárech smrděla :x V jednom svém příspěvku na ni to zmiňuji.Jsem taky polointeligent!? Jako některé i mě to vede k myšlence že si z toho tady děláš své hájemství když si to tady řídíš ke svému prospěchu a protlačuješ své favoritky a nikdo nesmí říct na ně nic špatného. Přitom ty jako moderátor by sis měl udržet nějakou nestrannost! Takže až se budeš chtít příště zamyslet, tak sám nad sebou... Čekám teď tvé pravdivé a přesvědčivé argumenty proč nemám pravdu. Tak jenom prosím tě hlavně inteligentně, polointeligence se zde moc nenosí... Můj příspěvek si přesunň kam chceš nebo mě třeba i zablokuj, ale mlčet nehodlám.
Tomm123
 
Příspěvky: 57
Registrován: úte 25. pro 2018, 18:44

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod tojejedno » pát 24. kvě 2024, 20:05

Vubec nema smysl od mistniho kubanskeho revolucionare cekat jakoukouli objektivitu a nestrannost.

Je s Privatem Brno 4 domluvenej. Pise prehnane pozitivni recenze plne superlativu vymenou za privatove vyhody. Jake vyhody to jsou, to nevim, nicmene je to zcela evidentni. Jakoukoli kritiku na tamejsi slecny tvrde cenzuruje nebo prinejmensim zpochybnuje.

Poznacim si cas, kdy tento komentar odeslu, a jsem velmi zvedav, jak dlouho potrva, nez zmizi.

Pokud ale pan Ernesto Guevara ma (jak by rekli na Kube) cojones se k teto veci postavit jako chlap a poskytnout k cele situaci vysvetleni, radi si ho poslechneme.
tojejedno
 
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Che » pát 24. kvě 2024, 23:32

tojejedno píše:Vubec nema smysl od mistniho kubanskeho revolucionare cekat jakoukouli objektivitu a nestrannost.

Je s Privatem Brno 4 domluvenej. Pise prehnane pozitivni recenze plne superlativu vymenou za privatove vyhody. Jake vyhody to jsou, to nevim, nicmene je to zcela evidentni. Jakoukoli kritiku na tamejsi slecny tvrde cenzuruje nebo prinejmensim zpochybnuje.

Poznacim si cas, kdy tento komentar odeslu, a jsem velmi zvedav, jak dlouho potrva, nez zmizi.

Pokud ale pan Ernesto Guevara ma (jak by rekli na Kube) cojones se k teto veci postavit jako chlap a poskytnout k cele situaci vysvetleni, radi si ho poslechneme.

Je nezpochybnitelnou pravdou, že zážitky s některými děvčaty mě inspirují, řekl bych, až ke "krásné literatuře". Bez výjimky s těmi, ke kterým se vracím (logicky, jinak bych se k nim asi nevracel :wink:). Osobně si to vysvětluji spíše tím, že se k ženám umím chovat a ony mi prostě oplácácejí stejnou mincí.
Nezáviď, nevymýšlej konspirační teorie, místo toho studuj etiketu, piluj dobré mravy, pracuj na svém charismatu a jednou to možná také zažiješ. Pak sem o tom nezapomeň napsat.

P.S.
Pro jistotu celý tvůj post cituji. Byla by fakt škoda, kdyby zmizel.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 630
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod tojejedno » ned 26. kvě 2024, 19:08

Che píše:Je nezpochybnitelnou pravdou, že zážitky s některými děvčaty mě inspirují, řekl bych, až ke "krásné literatuře". Bez výjimky s těmi, ke kterým se vracím (logicky, jinak bych se k nim asi nevracel :wink:). Osobně si to vysvětluji spíše tím, že se k ženám umím chovat a ony mi prostě oplácácejí stejnou mincí.
Nezáviď, nevymýšlej konspirační teorie, místo toho studuj etiketu, piluj dobré mravy, pracuj na svém charismatu a jednou to možná také zažiješ. Pak sem o tom nezapomeň napsat.

P.S.
Pro jistotu celý tvůj post cituji. Byla by fakt škoda, kdyby zmizel.


Dekuji za citaci, nicmene muzes si byt jisty, ze muj prispevek nikam nezmizi. Ja si za svymi slovy stojim.

Svadet nase neshody na zavisr, nedostatek mych slusnych mravu a charisma byl hezkej pokus, ale nikdo ti na to neskoci.

Kdyz oznacis 80kg holku za stihlou a ja si dovolil nesouhlasit, byl jsem oznacen za milovnika anorekticek, coz je komicke vzhledem k tomu, ze tvoje milovana Julie, na kterou tu publikujes sve serenady, vazi sotva 40kg i s posteli.

A kdyz jsem u Julie, jakmile kolega vyjadril nazor na jeji hubenost a oder cigaret, sprdnul jsi ho jak malyho kluka. Kdyz pominu fakt, ze zenska krasa je subjektivni zalezitost, tak smrad kourem je neco, co poprit nelze. Zajimave je, ze tuto skutecnost si ve vsech ze svych “krasnych literarnich del” o teto slecne zapomnel zminit. Nahoda? Nemyslim si.
tojejedno
 
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Brnas » ned 26. kvě 2024, 19:24

Julie je hubená, barborka zas dost malá. Ale to by až tak nevadilo a dalo se přesto přenést Problém je, že to holky to dělají deset a víc let. Ale nechme být Moderátor pokud má moderovat musí být nezávislý. A tady minimálně U julie nezávislost není. Nevím jsou li tam vazby ochodní či milostné, nicméně normál to není. Řeči o krásné literatuře, charismatu, boha jeho jsme ve sféře placeného sexu ne v Pohádce máje . Pokud má soudruh tzv. moderátor takové charisma , že mu leží ženy u nohou, proč chodí do bordelů. :shock: :o Na závěr dodávám že není nic horšího než se zamilovat do holky z privátu, zvláště takové,která je v oboru roky.Ty holky nejsou schopný normálního života a vztah s něma končí skoro vždy tragédií
Brnas
 
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Off Topic Re: Chuppi 702096250 / 702 096 250

Příspěvekod valmontbrno » čtv 30. kvě 2024, 21:54

Je tam Lena :D
valmontbrno
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 3. kvě 2016, 17:09

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků