Hledat  

Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Lili 776241624 / 776 241 624

Příspěvekod Brnas » pát 16. úno 2024, 0:08

Ona už namá 40 plus ale padesát, Na Brno dobrý ale jinak zoufalost
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Adriana 774 175 920 / 774175920

Příspěvekod christopher » pát 16. úno 2024, 18:20

Ty 4 litry si může dát klidně hned v základu a bude mít full. Nevím na co čeká. Si vemte že Veronika z Lesné dříve Simona ještě nedávno měla jen honění šulina za 4k hodina...
christopher
 
Příspěvky: 59
Registrován: ned 15. říj 2023, 6:31

Re: Adriana 774 175 920 / 774175920

Příspěvekod Brnas » pát 16. úno 2024, 18:35

Simona z lesné dělala už když jsem byl kluk. Mládne holka. Kolik může mít? Pětapáďo?, možná víc, 4000 za vyhonění :D :D :D :D . To bych dal možná Pamele Anderson v nejlepších letech. Ale blbej kdo dává ,blbější kdo nebere..... Adriana možná nezvedla na čtverku proto, že nechce aby se po ní váleli jen bezzubí fotři a nějakej z nich na ní exnul........
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Adriana 774 175 920 / 774175920

Příspěvekod Mildous » sob 17. úno 2024, 23:16

Každý kdo napíše svůj názor a je třeba i trochu negativní je tedy zhrzený zoufalec? Když čtu toto vlákno tak je to tak asi 50/50. Tzn. Každý druhy je zoufalec a každý první asi VIP klient… :oral:
Mildous
 
Příspěvky: 16
Registrován: ned 30. dub 2023, 8:12

Re: Adriana 774 175 920 / 774175920

Příspěvekod petras60 » ned 18. úno 2024, 8:52

christopher píše:Už to chápu, já ji mrdal hodinu v kuse. Udělal jsem se až na finále. Při oblékání jsme dobře pokecali, říkala jak to bylo fajn, ale od té doby mně nezvedla telefon a na zprávy nereaguje. Asi jsem v bloku... :lol:

U mě to bylo stejné akorát jsem byl na 30 minut.
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: Adriana 774 175 920 / 774175920

Příspěvekod medvidek » ned 18. úno 2024, 9:51

Pokud je to bývalá Kristýna z penzionu na ul. Tuřanka, tak mám stejnou zkušenost.
medvidek
 
Příspěvky: 82
Registrován: stř 21. dub 2021, 21:46

Re: Adriana 774 175 920 / 774175920

Příspěvekod Brnas » ned 18. úno 2024, 11:56

Na pravdě je krásné, že po čase vyjde najevo. A tady nám vyšla jak čísla v loterii, Jsou pánové , kterým to dole funguje dobře ala christopher a s temi nechce adriana v zájmu své křehké vagíny nic mít(kdo ví, možná si ji šetří pro prezidenta), a pak jsou ,,šťastlivci,, ala Tojejedno, kterému to tak dobře nefunguje a ti patří mezi její prominentní zákazníky. Není pravada že jsou zde pochvalné rezenze a negativní půl na půl. Pochvalné jsou zde z doby kdy adriana odváděla relativně dobrou práci za přiměřenou cenu. Momentálně se z ní stala vychcaná zlatokopka, která holí geronty., a proto šly recenze dolů. Ještě dodám že ti šťastní , kterí patří do jejího geront klubu volat nemusí. Adriana jim vždycky napíše sama, že hodlá poctít návštěvou brno. A dědulánci metou jak jurodiví sokolíci k bankomatům až se jim pomeranč na prdeli klepe a vybírají litránky. S jedním takovím si píšu na světácích, ale jmenovat ho nebudu. Takhle se to dělá. Kdepak souložit za prachy . To už je pasé Prdel našpulit, nechat se po ní plesknout, pohladit dědka po pleši, kulatými slovy mu načechrat sebevědomí. a pak zinkasovat love jet si na cestu kolem světa a necyht se tam obštastnovat svým klepačem. Doufám, že otázka proč mě nebere telefon , byla zodpovězena v dostatečné míře a už zde nezazní....
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Adriana 774 175 920 / 774175920

Příspěvekod christopher » ned 18. úno 2024, 12:58

Brnas píše:Na pravdě je krásné, že po čase vyjde najevo. A tady nám vyšla jak čísla v loterii, Jsou pánové , kterým to dole funguje dobře ala christopher a s temi nechce adriana v zájmu své křehké vagíny nic mít(kdo ví, možná si ji šetří pro prezidenta), a pak jsou ,,šťastlivci,, ala Tojejedno, kterému to tak dobře nefunguje a ti patří mezi její prominentní zákazníky. Není pravada že jsou zde pochvalné rezenze a negativní půl na půl. Pochvalné jsou zde z doby kdy adriana odváděla relativně dobrou práci za přiměřenou cenu. Momentálně se z ní stala vychcaná zlatokopka, která holí geronty., a proto šly recenze dolů. Ještě dodám že ti šťastní , kterí patří do jejího geront klubu volat nemusí. Adriana jim vždycky napíše sama, že hodlá poctít návštěvou brno. A dědulánci metou jak jurodiví sokolíci k bankomatům až se jim pomeranč na prdeli klepe a vybírají litránky. S jedním takovím si píšu na světácích, ale jmenovat ho nebudu. Takhle se to dělá. Kdepak souložit za prachy . To už je pasé Prdel našpulit, nechat se po ní plesknout, pohladit dědka po pleši, kulatými slovy mu načechrat sebevědomí. a pak zinkasovat love jet si na cestu kolem světa a necyht se tam obštastnovat svým klepačem. Doufám, že otázka proč mě nebere telefon , byla zodpovězena v dostatečné míře a už zde nezazní....


Hele fakt jsem si naivně myslel, že holky na privatech to mají tak, že z dědků se jim zvedá žaludek, nějak to přetrpí, nebo je možná ani nepřijmou. Mně je 30...dělám atletiku, k holkám se chovám nanejvýš slušně. S Adrianou to byla fajn schůzka, na závěr pokec a dost jsme i přeťáhli. Myslel jsem že dostat se k ní bude snadné, ale teď už chápu že jsem se šeredně pletl. Nemám problém ji dát víc peněz, v Brně je taková krize, že radši dám větší peníze ženské co odvede skvělou práci a strávená hodina je skvělá, než dát dvojku např mnou hodnocené Jessice a zážitek pak katastrofa. Taková schůzka pak pro mě nám cenu ani 500 korun. Každopádně už ji psát, volat nebudu.
christopher
 
Příspěvky: 59
Registrován: ned 15. říj 2023, 6:31

Re: Adriana 774 175 920 / 774175920

Příspěvekod Tobiáš » ned 18. úno 2024, 13:00

Vážně si myslíte, že byste se na jejím místě zachovali jinak? :D :D :D
Tobiáš
 
Příspěvky: 34
Registrován: pát 3. dub 2020, 14:20

Re: Adriana 774 175 920 / 774175920

Příspěvekod christopher » ned 18. úno 2024, 13:10

Tobiáš píše:Vážně si myslíte, že byste se na jejím místě zachovali jinak? :D :D :D

Teď právě když to bylo objasněné tak to chápu. Jen mě to předtím nenapadlo. Ale dělá to vlastně dobře. Ty peníze co vykešuje jsou brutální. Ale už tenkrát mně bylo divné to, že jsem věděl, že je to žádaná holka, že toho dělá hodně, šel jsem až pozdě odpoledne a přesto byla dost úzká. Teď už chápu, že ji vlastně dědoušci ani moc nemrdají :lol:
christopher
 
Příspěvky: 59
Registrován: ned 15. říj 2023, 6:31

Re: Adriana 774 175 920 / 774175920

Příspěvekod Tobiáš » ned 18. úno 2024, 13:35

Adriana je hlavně produktem situace v Brně a vůbec zdejší komunity.
Nevyplatí se tu absolutně psát pozitivní recenze na nové objevy, protože do měsíce je stejně všichni zkurví...
Trh je tu pokřivený taky zdejší benevolencí k cenám a masérkám.
Tak nějak všichni interesovaní víme, že kdyby se zrušila zdejší sekce "Dívky z Brna na masáže" a zavedla se nulová tolerance na masérky jako na Svetácích, tak to pomůže.

P.S. Buďte rádi za tu AI, která snad časem vykosí baby na OF a nažene je zpátky makat. :D
Tobiáš
 
Příspěvky: 34
Registrován: pát 3. dub 2020, 14:20

Re: Adriana 774 175 920 / 774175920

Příspěvekod tojejedno » ned 18. úno 2024, 16:09

Brnas píše:Jsou pánové , kterým to dole funguje dobře ala christopher a s temi nechce adriana v zájmu své křehké vagíny nic mít(kdo ví, možná si ji šetří pro prezidenta), a pak jsou ,,šťastlivci,, ala Tojejedno, kterému to tak dobře nefunguje a ti patří mezi její prominentní zákazníky.

Ty ubozacku. Vsichni vime, jak se to rika. Potrefena husa nejvic kejha.
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Off topic, přesunuté OT příspěvky - volná diskuze

Příspěvekod Parsifal » pon 19. úno 2024, 2:04

Žádné negativní zkušenosti s Adrianou nemám. Geront nejsem a péro zvadlé také nemám.Nikdy jsem ji nezažil otrávenou ani unavenou, zato vždy v dobré náladě, perfektně připravenou a k mrdu ihned svolnou. Nebo to alespoň dobře hrála což mi jako zákazníkovi může být stejně jedno když to dělá dobře. Šoustání se mnou nikdy neflákala a vždy byla sama i dost aktivní.

Takže bych taky rád věděl kolik z toho negativního o ní je tady pravda a co případná snaha očernit ji nebo následek jejích sympatií ke konkrétnímu člověku.

Věřím že například to s tím objednáváním může být pravda ale to holt musíte překousnout že některé má raději než jiné. Co si s ní vybudujete za "vztah" je hlavně na vás. Nejsem tak naivní abych se nechal unést fantazírováním. Pro ni jsem samozřejmě především(či jen!) zdroj peněz, přinejlepším jeden z oblíbenějších klientů. Objednat se k ní problém nemívám(navzdory tomu že nezapadám do kolonky jejího, údajně, nejoblíbenějšího klienta) ale z čistě jejího hlediska bych chápal že samozřejmě preferuje peníze za co nejmenší nasazení z její strany(ostatně jako vlastně každý).

Jiný si tu na ni stěžuje(ve vlákně s jejím starším Alter egem Kristýnou) dokonce i za to že si s ním dovolila domlouvat datum a čas kdy schůzka proběhne :roll: . Jako vážně tohle někomu příjde jako něco nepatřičného? Copak to tak nemají všechny(privátové) prostitutky? Pominu-li Asiatky které šukají skoro na průmyslové úrovni tak mi nepříjde divné že běžná pracovnice v tomto oboru jako robot nefunguje a není automaticky k dispozici komukoliv a kdykoliv jak ho napadne. I já jsem párkrát zažil že schůzku zrušila ale vždy tak učinila(na rozdíl od některých jiných holek)zdvořile a s dostatečným časovým předstihem. Akorát mě štve že některým tu dává za o něco menší peníz než mě :? .
Parsifal
 
Příspěvky: 27
Registrován: stř 11. srp 2021, 15:05

Off Topic Re: Mia 702369930 / 702 369 930

Příspěvekod Stanley » stř 21. úno 2024, 19:13

Už aby tady Mia byla, uż teďkom jsem na její návštěvu plně připraven, jen na ni pomyslím :D
Stanley
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 2. kvě 2005, 18:19

Off Topic Re: Eliška Brno - 704 267 786

Příspěvekod sppavol » pát 1. bře 2024, 19:53

No jo, když i Eliška, která rozhodně patří mezi ty lepší, dělá určitou službu zadarmo, tak to znamená jen jediné, je březen. Jedna tapina mi říkala, že úplně nejhorší měsíc pro kšefty je březen. Podnikatelé musí podávat daňové přiznání, zaměstnanci mají z února výplatu menší. Takže borci pokud chcete nějakou slevicku, zkuste to v březnu. Ono potom az na většinu přijde ,,jaro" na konci dubna a hlavně v květnu, už se slevy nedočkáte, pak je letní sezóna a pak zase Vánoce, takže březen, jedině březen, je taková achillova pata skoro každé tapiny.
sppavol
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon 30. led 2023, 17:29

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků