Hledat  

OLOMOUC U prsaté blondýny (722 034 420)

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

OLOMOUC U prsaté blondýny (722 034 420)

Příspěvekod croisante » pon 8. říj 2018, 10:09

Na Norníkovi i jinde byly na podnik U prsaté blondýny (Andrea) celkem pozitivní recenze, tak jsem se tomu v rámci výletu do olomouce koukl na zoubek. Fotky z inzerátu (https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... lomouc-598) celkem lákavé, domluva taky OK. Privátek je normální byt v paneláku, tak 5-10 min autem z centra, dostupnost v pohodě, parkování v neexponované době (tedy před 17. hodinou) v pohodě.

V bytě čisto, koupelna starší, ale vypucovaná. Andrea příjemná, v pohodě, skoro bych řekl až moc (takový profesionální přístup), velmi snaživá, nic není problém, střídá ochotně polohy. A docela u toho kecá a snaží se skoro až moc. I přes to všechno a americký "keep smiling" přístup jsem z toho měl nakonec spíš takový rozpačitý pocit, možná v důsledku toho profesionalismu (což je asi to jediné, co jí z hlediska přístupu můžu vytknout). Obličej normálka, ale žádný tuzex, prsa výstavní, zadek celkem malý (což je v kombinaci s prsama škoda).

Závěr: dá se a pravděpodobně se hodně lidem trefí do vkusu. Zase ten přístup a cena (800 za hodinu)... Rozhodně to není šlápnutí vedle, byť já asi nezopakuji.
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41

Re: OLOMOUC U prsaté blondýny (722 034 420)

Příspěvekod herman » sob 3. lis 2018, 9:18

I já vyzkoušel, čisto, jak už psal kolega nade mnou snažila se, ale bylo to takové až moc křečovité. Neříkám, že nikdy, třeba ještě někdy opáčko dám. Možná já byl důvod, že byla nervozní. Nabízí orál bez i anál, to jsem nezkoušel.
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

Re: OLOMOUC U prsaté blondýny (722 034 420)

Příspěvekod filipprazsky1 » úte 7. kvě 2024, 20:45

Byl jsem nedávno. Paní odhaduji tak 55 let. Má hodně najeto, ale je velmi příjemná a komunikativní. Podle toho, kolikrát jí zvonil mobil během akce, tak asi byt celkem průchoďák. Byt celkem v pohodě, i když starší. Cena 1500 za hod. Prsa má na svůj věk celkem dobrý, ale postava nic moc. Celkem velké břicho. Ve všem vyhověla, ale postavou mě vůbec nezaujala, navíc bílá jako stěna, žádný náznak opálení, což mě taky moc nebere, takže za mě opáčko ne.
filipprazsky1
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned 17. úno 2019, 16:53

Re: OLOMOUC U prsaté blondýny (722 034 420)

Příspěvekod Lagosa1963 » stř 8. kvě 2024, 16:46

Ano, ale aspon se snažila, 1500 hod je , ale moc v tomto věku, taky bych tipnul věk kolem 55
Lagosa1963
 
Příspěvky: 24
Registrován: pát 7. črc 2017, 11:21


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků