Hledat  

Klárka Přerov - blond sexbomba

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Klárka Přerov - blond sexbomba

Příspěvekod Ramon » ned 2. dub 2006, 18:27

V tématu Priváty Přerov byla zmínka o výše uvedené čičince, která mě nadchla svejma fotkama i když je za 2500 na hodiny . Její níže uvedené stránky jsou nefunkční a ani v předchozí diskuzi nebyl uveden alespoň telefon. Nemáte někdo na ní kontakt případně jaké má teď stránky. Budou nějaký prémie a tak bych ji chtěl zkusit a pak bych sem dal reference. Předem moc dík
Ramon

Z předchozí diskuze cituji dva přípsěvky:

Zero napsal:
Ten dotaz na silikonovou krásku z Přerova by mohl odpovídat Klárce.Má své www stránky : http://privatprerov.sexdnes.net/index.php
Nikdy jsem ji nezkoušel,připadá mi dost namyšlená,alespoň podle E-mailové diskuze.Tvrdí,že ona je extra třídy,tak nevím,nevím...[/b]

Matt napsal
Tak tu Klarku jsem mel, vypada presne jak na fotce a silikony nema, za hodku chce 2500. Prostredi je velice slusne, vsechno dela s gumou, libat se odmita coz mi ale vubec nevadi. Šoustá tak na 2, co mi na ni nejvic vadilo je, ze porad mluvi. šoustat bych s ni uz asi nesel, ale na obed jo, pozvani se vubec nebranila, kazdopadne doporucuji, uz jenom kvuli jejimu vzhledu, je fakt pekna.
Ramon
Ramon
 
Příspěvky: 63
Registrován: úte 16. srp 2005, 12:54

Příspěvekod thasst » stř 5. dub 2006, 9:39

http://www.privatprerov.wz.cz/ jeste funguje.
tak pak dej vedet, jak to dopadlo.
thasst
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 26. kvě 2005, 20:30

Příspěvekod Reno » sob 29. dub 2006, 21:40

Sdelila mi, ze zvedla ceny na 3 za pul a 5 za hodinu. Asi ma picku ze zlata.
Reno
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř 9. lis 2005, 23:02

Klárka Přerov

Příspěvekod kanour » ned 30. dub 2006, 18:49

Tak to je fakt maso, pamatiju si, jak sem ji byl šoustat za 600 na 15 minut ještě v bytě u hasicské zbrojnice v Přerove na jasínkově ulici,divim se, že ji ty prachy někdo dá, zase taková super převyšující ostatní není a sráží to hlavně tím, že hubu opravdu nezavře a pořád se vyptává,jestli jsem měl někdy lepší babu,než je ona, asi by nesnesla pokud bych jí řekl,že zas není tak moc dobrá
kanour
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 14. pro 2005, 8:53
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Reno » úte 2. kvě 2006, 12:23

Když Sibylla prodávala králi Šalamounovi svá proroctví, žádala za 9 knih určitý obnos, který si už nepamatuju, nicméně byl příliš velký i pro krále. A tak to odmítl. Sibylla 3 z devíti knih spálila a nabídla králi proroctví podruhé. Znovu odmítl. Sibylla spálila další tři knihy až zůstaly jen tři poslední a za stejný obnos jako původně žádala za devět je králi znovu nabídla. A on je koupil.
Safra, asi tu děvku zmrdám dokud je to takhle "lacino".
Reno
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř 9. lis 2005, 23:02

Příspěvekod Boy » stř 3. kvě 2006, 9:05

Bral bych to prostým aritmetickým průměrem - kolik musí číča vydělat za měsíc / počtem čuráků = x, třeba jí stačí pracovat na plný úvazek 5-10 hodin měsíčně..., no chlapi, komu z nás by se nelíbilo opíchat za měsíc 10 kund (1x za 3 dny právě jednu) a vykešovat pade... to bych možná byl schopný opíchat i sem tam nějakou tlustoprdku, u kterých se mi normálně nepostaví...
Boy
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 29. lis 2005, 14:05


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků