Hledat  

Verča Ostrava Sokolská 723 560 596

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Verča Ostrava Sokolská 723 560 596

Příspěvekod vulcan » pát 14. zář 2012, 0:59

velmi štíhlá brunetka ve svůdném prádle tě zve do svého soukromí. Nabízím orál, klasiku, autoerotiku a orálek do konce. Neváhej a zavolej.723 560 596
nathali.sofi seznam.cz

Privát v paneláku (jak jinak v Ostravě) v centru OV, Sokolská 86 . Příjemná holka v telefonu. 723 560 596.
Verča mně otevřela a přišla velmi svůdně oblečena, menší, drobná, jako panenka, ve svůdném prádelku.
Veronika má asi 156cm je jí 24 let, a má krásná přírodní prsa 3.
a OV sokolská Verča.jpg

Ani jsem nemusel žádat o společnou sprchu, byla v tom aktivní sama a hned mně pod proudem vody začala ohrožovat svými sametovými kozičkami..
Bylo po půlnoci a byla nebývale aktivní, málem jsem se udělal už v té sprše :D .
No, sympatické bylo, že na privátu nikdo nebyl a slečna Verča opravdu asi dostala extra chuť na sex a tak to byl tajfun jako Banik..
poloha zezadu, opravdu neskutečně sexy, koníček byl rovněž super. Sex s kondomem, orálek si mně ale vychutnala bez. --:o
Cenová relace půlhodina 600 hodina 1000, příplatky žádné.
Podle mne, holka stojí za zopakování..
vulcan
 
Příspěvky: 3470
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Verča Ostrava Sokolská 723 560 596

Příspěvekod KozelLuis » sob 20. říj 2012, 19:41

Měl jsem nedávno cestu kolem, tak jsem se taky stavil.
Opravdu krásná pevná postavička, krásný prsa a hezkej ksichtík:-).
Koupelna jako na ISS a ručník velikosti poštovní známky, ale to se dá přežít.
Ceny viz výše mohu potvrdit.
U orálku dává vybrat zda s nebo bez, nechá se lízat. Akorát chtěla upozornit, kdyby to na mě šlo, takže asi nedělá do konce. I když to inzeruje. Nevadí, stejně jsem chtěl zasunout :-). Jinak kouří obstojně.
Sex taky OK. Na koníčka, zepředu, zezadu, žádný problém. Žádná netýkavka, jak bylo někde zmiňováno, nechá se pěkně pomuchlovat. Je ale fakt, že nejsem drtič.
Dost geluje. Nic proti, ale stejně mám radši, když namaže sama :-).
K dokonalosti jí chybí trochu lepší herecký výkon a nějaká dohra na vyplnění zbylého času. Třeba masážička.
Až pojedu kolem příště, asi zopakuju.
Live long and prosper.
Uživatelský avatar
KozelLuis
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned 21. bře 2010, 11:44


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků