Hledat  

BlondeeBitch - Chomutovsko

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

BlondeeBitch - Chomutovsko

Příspěvekod JoyNowak » čtv 18. srp 2022, 2:52

Ahoj , byl už někdo u moderátorem odtraněn clickbait. Je na AM a vypadá že je mrdavá podle fotek a videa. Je asi starší, ale předvádí tam pěkný věci. Tak pokud u ní někdo byl :-) dejte vědět. Nerad bych skončil u nějaký trosky.
JoyNowak
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 18. srp 2022, 2:12
Bydliště: Most

Re: BlondeeBitch - Chomutovsko

Příspěvekod jihokrach » pon 22. srp 2022, 11:04

Na svuj vek luxusni telo,luxusni pristup,jen gumu si vem svoji,nem problem jit bez. Sice 5000,ale sukat ji muzes dokud vydrzi,za mne supr,vyhovi ve vsem.
jihokrach
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 4. bře 2022, 13:21

Re: BlondeeBitch - Chomutovsko

Příspěvekod JoyNowak » úte 11. říj 2022, 23:17

Dík moc, tak jsem tam zajel a máš pravdu:-) dohodnuto 5tis za dvě hodky . Když jsem přijel , tak starší udržovaná kurvička v oblečku a po sprše jsem sedl do sedačky ona klekla a sama začala kouřit . Dlouho jsem nevydržel a udělal se do pusy,,nevádí jí to a vše polkla..po chvilce keců znova kouř,pak kunda a anál snad i ráda. To mi praskla guma a prý můžu bez, tak pokračoval . Nakonec jsem chtěl vystříkat jí kundu a nechala se.Byl jsem tam víc jak dvě hodiny a zamrdal si. Na to že jí musí být cca 50 a víc je dobrá.
Přílohy
1500x800.jpg
Díky takové stránce mohu už otestované frajerky a díky názorům ostatních nekupovat zajíce v p...
JoyNowak
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 18. srp 2022, 2:12
Bydliště: Most

Re: BlondeeBitch - Chomutovsko

Příspěvekod Andresss » stř 12. říj 2022, 15:54

:D :D :D :D :D :D a myslíš , že se na tohle promo někdo nachytá? :D :D :D :D :D
Andresss
 
Příspěvky: 30
Registrován: pon 4. říj 2021, 17:56

Re: BlondeeBitch - Chomutovsko

Příspěvekod Karlvonbanhof » pon 24. říj 2022, 4:23

Je fakt že to vypadá jak reklama, ale byl jsem u ní také a mohu potvrdit, že je mrdavá a nekouká na čas.
Karlvonbanhof
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 24. říj 2022, 3:42

Re: BlondeeBitch - Chomutovsko

Příspěvekod JoyNowak » pon 7. lis 2022, 0:21

Tak jsem byl v so zase na návštěvě a byl jsem u ní tři hoďky. Kouření bez a když jsem naznačil jako že lízání mojí díry, tak bez keců k tomu přidala i lízání..hned mě udělala..kundu nebo anal držela. Tak to vycházelo na 1600/hod a bez.
Díky takové stránce mohu už otestované frajerky a díky názorům ostatních nekupovat zajíce v p...
JoyNowak
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 18. srp 2022, 2:12
Bydliště: Most

Re: BlondeeBitch - Chomutovsko

Příspěvekod Che » úte 8. lis 2022, 1:27

BlondeeBitch.jpg
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 627
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků