Hledat  

herpes

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

herpes

Příspěvekod josipho » pon 19. bře 2012, 1:32

ja se chci takhle zeptat, se tapinami se totiz prave chystam zacit, nebojite se ze dostanete treba herpes, nebo chcete rict ze ste ho nikdo behem vasich zkusenosti s tapinami nedostali, nebo s tim dokazete byt do konce zivota? dik za odpovedi

herpes-genitalni opar, si dokazete rozsirit dotykem z infikovaneho mista po celym tele

a schvalne priznajte se kdo ste neco chytli?
jaka je sance ze s ochranou neco chytnu na prvykrat

nevim jak to tady fici, diky za info
josipho
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 4. úno 2012, 22:24

Re: herpes

Příspěvekod Redrum » pon 19. bře 2012, 1:48

Já chytil facku přes ptáka za výstřik na xichtík :-)
Redrum
 
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 30. lis 2006, 19:43

Re: herpes

Příspěvekod Dobermann » úte 20. bře 2012, 16:08

josipho píše:ja se chci takhle zeptat, se tapinami se totiz prave chystam zacit, nebojite se ze dostanete treba herpes, nebo chcete rict ze ste ho nikdo behem vasich zkusenosti s tapinami nedostali, nebo s tim dokazete byt do konce zivota? dik za odpovedi

herpes-genitalni opar, si dokazete rozsirit dotykem z infikovaneho mista po celym tele

a schvalne priznajte se kdo ste neco chytli?
jaka je sance ze s ochranou neco chytnu na prvykrat

nevim jak to tady fici, diky za info


genitální herpes jsem měl, ten u štětky nechytíš, leda že bys šukal bez... mně se vyrazil v době, kdy jsem byl delší dobu single, absolutně jsem to nechápal. aby ses jím nakazil, musela by tvoje
partnerka musela mít herpes v aktivním stádiu, což dost dobře nechápu, protože to bolí jako čert... dodneška nevím, kde jsem k tomu přišel. zaplaťpánbůh teď už mám snad 3 roky pokoj.
o tom rozšíření po celém těle to je taky nesmysl, genitální opar se může udělat, jak už název napovídá jenom na genitálu... tuším, že kdyby měla partnerka opar na rtu a kouřila tě bez, na
penisu se ti nevyrazí, protože je to jiný druh herpes viru - simplex...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1456
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: herpes

Příspěvekod josipho » stř 21. bře 2012, 1:29

bohuzel ja jsem si udelal fakt podrobny pruzkum na internetu a zjistil jsem, ze herpes(mam na mysli opar) je pouze jeden, prenasi se sexualne a bohuzel i asexualne, staci dokonce nekdy jen podani ruky s nekym kdo to ma na prstu, a jo, muze se rozsirit po celym tele, proto jsi vyrazky nemuzes chytat v case vyronu, a musis jsi pokazde umyvat ruce mydlem, a opar treba prolepit.

lide se takoveho cloveka boji, kteri to znaji, protoze vi, ze se mohou nakazit.
a genitalni herpes se muze udelat vsude, genitalni se nazyva jenom tehdy, vyskytneli se na genitaliich.

u ocich muzes i oslepnout,
nidky se toho nezbavis, co je horsi je, ze nakazit se muzes i kdyz u osoby nevidis ani jen jednu vyrazku, to se nazyva asymptoticky prenos a vyskytuje se tak 10 procent casu. tehdy vyrazky na pokozce nejsou, ale jsou tam viry, takze to ani nezjistis. a tehdy to ani tu dotycnou osobu neboli.

zalezi od kazdeho imunity, nekomu se to vraci kazdy tyden, mesic, 3 mesice, rok, 10 let, no jsou i taki kteri maji z toho chronickou unavu, a deprese.

a leky na potlaceni symptomu a urychleni odvraceni stoji tak od 2500kc-9000kc mesicne. mozna pojistovna neco preplaci.
Přílohy
eheheherpes-lips-b1.jpg
josipho
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 4. úno 2012, 22:24

Re: paraziti

Příspěvekod gogo123 » stř 21. bře 2012, 10:50

Ještě tady chybí něco o parazitech
Přílohy
651284.jpg
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: herpes

Příspěvekod Dobermann » stř 21. bře 2012, 13:33

Seznam lidských herpesvirůHHV = z ang. human herpes virus, lidský herpesvirus

HHV-1 = HSV-1: původce oparu na rtech
HHV-2 = HSV-2 : původce genitálního oparu
HHV-3 = VZV: původce planých neštovic (primární infekce) a pásového oparu (při reaktivaci)
HHV-4 = EBV: původce infekční mononukleózy, je schopná vyvolat nádorové bujení (Burkittův lymfom, Hodgkinův lymfom, posttransplantační lymfoproliferativní choroba, nazofaryngeální karcinom apod.)
HHV-5 = CMV : původce cytomegalové mononukleózy, zvětšení uzlin
HHV-6 = Roseolovirus: původce tzv. šesté nemoci starších kojenců a batolat, která se projevuje horečkou a růžovou skvrnitou vyrážkou
HHV-7 = druh blízce příbuzný HHV-6, také způsobuje šestou nemoc
HHV-8 = KSHV: způsobuje nádorové bujení, Kaposiho sarkom, u osob s oslabenou imunitou a zřejmě také Castlemanovu chorobu.
Člověk se může nakazit také B-virem, opičím herpesvirem, který infikuje makaky. Infekce člověka probíhá velmi prudce a u neléčených osob často končí smrtí.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1456
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: herpes

Příspěvekod vulcan » čtv 5. dub 2012, 23:30

Dobermann píše:Seznam lidských herpesvirůHHV = z ang. human herpes virus, lidský herpesvirus

HHV-1 = HSV-1: původce oparu na rtech
HHV-2 = HSV-2 : původce genitálního oparu
HHV-3 = VZV: původce planých neštovic (primární infekce) a pásového oparu (při reaktivaci)
HHV-4 = EBV: původce infekční mononukleózy, je schopná vyvolat nádorové bujení (Burkittův lymfom, Hodgkinův lymfom, posttransplantační lymfoproliferativní choroba, nazofaryngeální karcinom apod.)
HHV-5 = CMV : původce cytomegalové mononukleózy, zvětšení uzlin
HHV-6 = Roseolovirus: původce tzv. šesté nemoci starších kojenců a batolat, která se projevuje horečkou a růžovou skvrnitou vyrážkou
HHV-7 = druh blízce příbuzný HHV-6, také způsobuje šestou nemoc
HHV-8 = KSHV: způsobuje nádorové bujení, Kaposiho sarkom, u osob s oslabenou imunitou a zřejmě také Castlemanovu chorobu.
Člověk se může nakazit také B-virem, opičím herpesvirem, který infikuje makaky. Infekce člověka probíhá velmi prudce a u neléčených osob často končí smrtí.


Pěkně to tady Dobermann odněkud zkopíroval,
ale jaký má smysl sem - na sexprivat4you -dávat seznam lidských herpesvirů ?
Jaký má smysl zde uvádět viry monomukleózy, Cytomegalie nebo planých neštovic či Kaposiho sarkom ?
Asi stejný jako třeba tuberkolózy, tj. žádný smysl to nedává.

Smysl na tomto fóru má snad jen HHV1 a 2, genitální a labiální herpesvirus simplex. Jsou různé , ale velmi podobné.

Typ 1 je obvykle původcem oparu na ústech, typ 2 bývá původcem oparu na pohlavním ústrojí.
V obou lokalitách se však mohou oba typy zastoupit, takže je možné přenést opar z úst jednoho partnera na pohlavní ústrojí druhého. :idea:
Mezi oběma typy viru je částečná zkřížená imunita. To znamená, že kdo trpí na opar na rtu, má snížené riziko vzniku oparu na pohlavním ústrojí - ale stoprocentní záruka to není.

Jedna věc je první infekce, může se projevit i bez příznaků, skrytě, i třeba jako běžná virosa. Po zdánlivém vyléčení se virus dostane do nervových uzlin a při nepříznivých okolnostech ( fyzická nebo psychická zátěž, vysoké nebo nízké teploty, jiné onemocnění,stress, menstruace ) se může virus zase dostat na původní místo a vytvořit charakteristické puchýřky, dosti bolestivé.

učebnice inf.lékařství píše:Herpes simplex se v podstatě nedá léčit a vyléčit, pouze zmírnit příznaky. Genitální herpes se přenáší pohlavně, ale může třeba i z úst partnera. Přenos infekce z asymptomatického partnera (tj. bez přítomnosti vřídků) je možný, ale vzácný. Určitou jen částečnou ochranu přináší použití kondomu.


Zmírnit příznaky nebo dobu trvání výsevu puchýřků můžou léky - antivirotika, třeba Acyklovir, Zovirax, a jejich obchodní názvy.. ale pomohou jen trochu.
Nejvíce infekční je virus v období mezi svým objevením se a vznikem puchýře. Acyklovir má smysl jen na začátku výsevu.
vulcan
 
Příspěvky: 3465
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: herpes

Příspěvekod vulcan » čtv 5. dub 2012, 23:32

josipho píše: a leky na potlaceni symptomu a urychleni odvraceni stoji tak od 2500kc-9000kc mesicne. mozna pojistovna neco preplaci.

Antivirotika stojí tak řádově stovky Kč, ne tedy tisíce.
Myslím, že pojišťovna nic neproplácí, ale nejsem si jist.
vulcan
 
Příspěvky: 3465
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: herpes

Příspěvekod vulcan » čtv 5. dub 2012, 23:36

Dobermann píše: ... kdyby měla partnerka opar na rtu a kouřila tě bez, na penisu se ti nevyrazí, protože je to jiný druh herpes viru - simplex...

::oral:: Není tomu tak. Může se tak přenést herpesvirus.

Z logiky věci, viz výše.
vulcan
 
Příspěvky: 3465
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: herpes

Příspěvekod Dobermann » pát 6. dub 2012, 8:09

vulcan píše:
Dobermann píše:Seznam lidských herpesvirůHHV = z ang. human herpes virus, lidský herpesvirus

HHV-1 = HSV-1: původce oparu na rtech
HHV-2 = HSV-2 : původce genitálního oparu
HHV-3 = VZV: původce planých neštovic (primární infekce) a pásového oparu (při reaktivaci)
HHV-4 = EBV: původce infekční mononukleózy, je schopná vyvolat nádorové bujení (Burkittův lymfom, Hodgkinův lymfom, posttransplantační lymfoproliferativní choroba, nazofaryngeální karcinom apod.)
HHV-5 = CMV : původce cytomegalové mononukleózy, zvětšení uzlin
HHV-6 = Roseolovirus: původce tzv. šesté nemoci starších kojenců a batolat, která se projevuje horečkou a růžovou skvrnitou vyrážkou
HHV-7 = druh blízce příbuzný HHV-6, také způsobuje šestou nemoc
HHV-8 = KSHV: způsobuje nádorové bujení, Kaposiho sarkom, u osob s oslabenou imunitou a zřejmě také Castlemanovu chorobu.
Člověk se může nakazit také B-virem, opičím herpesvirem, který infikuje makaky. Infekce člověka probíhá velmi prudce a u neléčených osob často končí smrtí.


Pěkně to tady Dobermann odněkud zkopíroval,
ale jaký má smysl sem - na sexprivat4you -dávat seznam lidských herpesvirů ?
.


Protože neumíš číst, tak ti to vysvětlím. Dotyčný tvrdil, že existuje jenom jeden druh herpes viru. Já jsem mu ukázal, že to není pravda.
Tak jdi do prdele s těma pokusama mně shodit, víš, že na to nemáš.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1456
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: herpes

Příspěvekod vulcan » pát 6. dub 2012, 14:13

Dobermann píše: Protože neumíš číst, tak ti to vysvětlím. Dotyčný tvrdil, že existuje jenom jeden druh herpes viru. Já jsem mu ukázal, že to není pravda.

josipho píše: zjistil jsem, ze herpes (mam na mysli opar) je pouze jeden,


Ten dotyčný, josipho, se bavil jen o oparu, ve smyslu přenosu nebo nepřenosu PN.
Takže to nepochopení je na Tvé straně..

žádný smysl rozebírat mononukleosu nebo citomegalii :shock:


Dobermann píše: Tak jdi do prdele s těma pokusama mně shodit, víš, že na to nemáš.

Je mi líto, Dobermann, nemám snahu Tě shodit, ačkoliv by to bylo docela snadné.

Ale ty se shazuješ sám svými výplody a slovním exhibicionismem. :idea:
vulcan
 
Příspěvky: 3465
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: herpes

Příspěvekod Dobermann » pát 6. dub 2012, 22:20

vulcan píše:
Dobermann píše: Protože neumíš číst, tak ti to vysvětlím. Dotyčný tvrdil, že existuje jenom jeden druh herpes viru. Já jsem mu ukázal, že to není pravda.

josipho píše: zjistil jsem, ze herpes (mam na mysli opar) je pouze jeden,


Ten dotyčný, josipho, se bavil jen o oparu, ve smyslu přenosu nebo nepřenosu PN.
Takže to nepochopení je na Tvé straně..

žádný smysl rozebírat mononukleosu nebo citomegalii :shock:


Dobermann píše: Tak jdi do prdele s těma pokusama mně shodit, víš, že na to nemáš.

Je mi líto, Dobermann, nemám snahu Tě shodit, ačkoliv by to bylo docela snadné.

Ale ty se shazuješ sám svými výplody a slovním exhibicionismem. :idea:


Jen o oparu? jen o oparu na genitálu, nebo o oparu na rtech? Jen ve smyslu přenosu PN? vždyť jsi před chvilkou říkal, že jsou plně zastupitelné?
Pokud je herpes virus jen jeden, potom mi není jasné, proč se jmenuje HSV-1 a HSV-2:-)
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1456
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: herpes

Příspěvekod vulcan » pát 6. dub 2012, 22:36

Dobermann píše: Jen o oparu? jen o oparu na genitálu, nebo o oparu na rtech? Jen ve smyslu přenosu PN? vždyť jsi před chvilkou říkal, že jsou plně zastupitelné?
Pokud je herpes virus jen jeden, potom mi není jasné, proč se jmenuje HSV-1 a HSV-2:-)

Dobermann
musíš číst všechno a vnímat. Nejlépe bez emocí.

vulvan viz výše píše: ...HHV1 a HHV2, genitální a labiální herpesvirus simplex. Jsou různé , ale velmi podobné.
Typ 1 je obvykle původcem oparu na ústech, typ 2 bývá původcem oparu na pohlavním ústrojí.
V obou lokalitách se však mohou oba typy zastoupit, takže je možné přenést opar z úst jednoho partnera na pohlavní ústrojí druhého.
Mezi oběma typy viru je částečná zkřížená imunita. To znamená, že kdo trpí na opar na rtu, má snížené riziko vzniku oparu na pohlavním ústrojí - ale stoprocentní záruka to není.

Jsou to 2 velmi podobné viry (biochemicky i imunologicky),
a mohou se i zkříženě uplatnit. Občas i u infekce asymptomatické, bez zjevných příznaků.
Proto jsi třeba mohl dostat genitální herpes, i když jsi byl v té době třeba single, jak jsi psal.

Jak se který virus uplatní, záleží na více faktorech, hlavně na imunitě. Místní i celkové.
vulcan
 
Příspěvky: 3465
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: herpes

Příspěvekod Dobermann » pát 6. dub 2012, 22:54

vulcan píše:
Dobermann píše: Jen o oparu? jen o oparu na genitálu, nebo o oparu na rtech? Jen ve smyslu přenosu PN? vždyť jsi před chvilkou říkal, že jsou plně zastupitelné?
Pokud je herpes virus jen jeden, potom mi není jasné, proč se jmenuje HSV-1 a HSV-2:-)

Dobermann
musíš číst všechno a vnímat. Nejlépe bez emocí.

vulvan viz výše píše: ...HHV1 a HHV2, genitální a labiální herpesvirus simplex. Jsou různé , ale velmi podobné.
Typ 1 je obvykle původcem oparu na ústech, typ 2 bývá původcem oparu na pohlavním ústrojí.
V obou lokalitách se však mohou oba typy zastoupit, takže je možné přenést opar z úst jednoho partnera na pohlavní ústrojí druhého.
Mezi oběma typy viru je částečná zkřížená imunita. To znamená, že kdo trpí na opar na rtu, má snížené riziko vzniku oparu na pohlavním ústrojí - ale stoprocentní záruka to není.

Jsou to 2 velmi podobné viry (biochemicky i imunologicky),
a mohou se i zkříženě uplatnit. Občas i u infekce asymptomatické, bez zjevných příznaků.
Proto jsi třeba mohl dostat genitální herpes, i když jsi byl v té době třeba single, jak jsi psal.

Jak se který virus uplatní, záleží na více faktorech, hlavně na imunitě. Místní i celkové.


Jsou to DVA VELMI PODOBNÉ VIRY
nikoliv JEDEN :!:
konečně jsme se dobrali toho, co jsem tvrdil už na začátku.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1456
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: herpes

Příspěvekod josipho » sob 14. dub 2012, 22:43

ano, jiz v case psani jsem vedel o 2 typech viru, napsal jsem jen ze jeden, abych tak zvyraznil ze to jde prenist z ust na pohlavi a naopak, a vyved te tak z omylu, zajimeli me jen virusy herpesu s nejvetsi pravdepodobnosti prenosu pri pohlavnim styku.
josipho
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 4. úno 2012, 22:24

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků