Hledat  

TESS (Time 4 Relax masáže Brno) tel.: 773241468

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

TESS (Time 4 Relax masáže Brno) tel.: 773241468

Příspěvekod modusvivendi » čtv 9. čer 2022, 10:58

https://www.eroticke-masaze.cz/eroticke ... _brno-brno

Před časem jsem absolvoval SM masáž u TESS v Time 4 Relax masáže Brno. Platil jsem za 1 hodinu 2.500,- Kč, platilo se předem, čas jakžtakž dodržen, nicméně ta hodina byla spíše od dveří ke dveřím... Domluva OK, přes operátorku.

TESS je drobná štíhlá mladá holka, při mém příchodu měla na očích brýle (při masáže již ne), vystupovala příjemně a mile, fotky v inzerci jsou její.

Průběh SM masáže nebudu podrobně popisovat, ale bylo to intenzivní, vzrušující, mně se to prostě líbilo. TESS se mě předem ptala, jaké jsou mé představy, já nic konkrétního neměl, nechal jsem to na ní a byl jsem spokojen. Upozorňuji, že daný druh masáže je však opravdu spíše pro příznivce SM, byť rozhodně slabšího (příznivci tvrdého SM či slovního ponižování by si na své moc nepřišli), ale to mně vyhovovalo.. TESS byla při masáži nahá, bylo i hodně B2B, má pěkné tělo. Jinak nabízí i jiné masáže, či společnou koupel ve vířivce, ale to jsem nevyužil.

Prostředí salónu bylo z mého pohledu v pořádku, nachází se v opravených podzemních prostorách staršího domu (lokalitu nebudu upřesňovat, když ji neinzerují), koupelna šla (sprcha před a po masáži), ale žádný luxus to zase nebyl, masáž byla na matraci, v masážní místnosti bylo zrcadlo (to mám rád), občas jsem se do něj podíval. Prostředí čisté, působilo diskrétně.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: TESS (Time 4 Relax masáže Brno) tel.: 773241468

Příspěvekod LastVirgin » úte 14. čer 2022, 19:23

jojo, prostředí je řádný temný sklep, aby si člověk vzal noktovizor. Já byl u Kláry což je mladá tichá kočena, co se fakt dost snaží a vášnivě se po mě všelijak válela (až jsem koukal, co se dá u B2B vymyslet). Rozhodně masáž nadprůměrná a pokud se člověk nezabije ve tmě na všech těch schodech, rozhodně je to jeden z těch lepších salonů. Jen další z podniků kde nemají záchod na pokoji, takže je to opět cesta temnotou několika chodbami, když se člověk mezi vyvrcholeními potřebuje vymočit.
LastVirgin
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 15. zář 2017, 0:53

Re: TESS (Time 4 Relax masáže Brno) tel.: 773241468

Příspěvekod Walker » čtv 16. čer 2022, 10:54

Diky borci! Jake jsou tam ceny? Masiruji nahe nebo v kalhotkach? Doteky povoleny?
Walker
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 20. pro 2021, 6:31

Re: TESS (Time 4 Relax masáže Brno) tel.: 773241468

Příspěvekod modusvivendi » čtv 16. čer 2022, 15:41

Walker píše:Diky borci! Jake jsou tam ceny? Masiruji nahe nebo v kalhotkach? Doteky povoleny?


TESS masírovala od počátku úplně nahá. Evidentně to brala jako jakousi samozřejmost. Vzájemné doteky v inzerátech TESS inzeruje. Doporučuji ale pro jistotu se na to zeptat, neboť já toto neřešil, když navíc u té mé SM masáže jsem z důvodu intenzity masáže pro mé doteky neměl ani moc prostor.. Zní to možná divně, ale pokud byste to zažili také, tak mi dost možná dáte za pravdu.. Nicméně B2B bylo hodně, takže chvílemi jsem měl pocit, že se mě masérka v rychlém sledu dotýká (a vlastně i já jí, byť pasivně) skoro všude...

Jinak k tomu přítmí a schodům, tak naprosto souhlasím s kolegou. Při odchodu mi TESS raději pořádně rozsvítila, když při příchodu jsem na jednom nečekaném schodu v přítmí málem hodil držku.. Inu, byl by to aspoň takový tematický úvod k tomu SM :lol:
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: TESS (Time 4 Relax masáže Brno) tel.: 773241468

Příspěvekod LastVirgin » čtv 16. čer 2022, 19:43

Walker píše:Diky borci! Jake jsou tam ceny? Masiruji nahe nebo v kalhotkach? Doteky povoleny?

nějaké doteky asi budou povoleny, protože jak se po mě Klára válela, tak mě i prsem sama zajela do dlaně, každopádně já se sám aktivně nijak nedotýkal, takže těžko říct, řekl bych že intimní partie asi nee.
Jinak masíruje nahá a prohlídl jsem si ji pěkně nejen v zrcadle, takže se rozhodně nebojí ukázat takříkajíc vše. Cena asi bude záležet na čem se domluvíš, je tam příplatek za další vyvrcholení a společnou vanu. Celkově spokojenost, obvykle preferuji spíš ukecaný žvanící GFE masérky, ale tady ten její občasný šepot byl dost sexy.
PS: snad nevadí, že to hážu sem k vláknu o Tess, takže toto byl můj poslední koment mimo téma, no pořád je to stejný podnik, tak se snad zas tak moc neděje....
LastVirgin
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 15. zář 2017, 0:53

Re: TESS (Time 4 Relax masáže Brno) tel.: 773241468

Příspěvekod josevodar » pon 28. lis 2022, 20:39

Dal jsem na kladnou recenzi Kláry a to byla chyba. Cena sdělena na místě 2500,- základ bez dotyků + 500,- dotyky nahoře dole ne. Dále hned na začátku sděleno spoustu zákazů včetně co když eventuálně udělám, tak ukončí masáž... toto vše mě fakt eroticky nabudilo hned na začátku. Dát např. 1500,- za masáž jako tato .. tedy povrchová masáž bez b2b, kde když se ti postaví tak ti ho vyhoním.. budiž. Ale za 2500,-/ 40min masáž.. musí rozhodně ukázat víc muziky. Nikdy více!
josevodar
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 4. črc 2019, 0:11


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků