Hledat  

Alex

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Alex

Příspěvekod Petrjard22 » pát 28. dub 2023, 18:17

Masaz-s-Alex
Inzeruje na modrém. Inzerát velmi dobře napsaný.
Realita:
Domluva musí být dopředu. Barák na Zábrdovické vedle lékárny, vstup komplikovaný, v průchodě další dveře na kód, takže musí jít otevřít. Holka kolem 40, postava celkem štíhlá, vzhledově celkem hezká. Už při cestě po schodech žádný kontakt, odměřená. Pak přijde usazení do křesla a zalaminovaný jídelní lístek s masážemi. Masáží hodně, ceny od 500 do 2tis. Všechny vypadají suprově, včetně sahání na dívku a oddalování orgasmu.
Vybral jsem na 45min., tělo na tělo, sahání mimo rozkroku s krásným oddalovánim za 1600.
Trochu mě zarazil dotaz jestli to zvládnu 2x s dvacetimimutovou pauzu. Říkám, že chci jednou a pořádně si to užít a hezky oddalovat. Odpověď to je jasný s výrazem, co si to dovoluji.
Jdeme do pokoje, první zklamání totální zima. Koupelna celkem špinavá, chlupy a vlasy všude. No jdeme na to.
Následoval opravdu koncert. Baba přišla nahatá, položila mě na břicho, napatlala na mě tunu studenýho oleje a začalo asi 25minutový utrpení. Masáž spočívala v nějakým šudlání na zádech a na nohách. Pak mě zalehla tak, že jsem skoro nemohl dýchat a začala mi celým tělem jezdit po zádech. Strašně rychle a do toho mi dřela částečně oholenou kundou po zádech. Dřela takovým stylem, že jsem se modlil, ať tam nemám stopy. Celou dobu ani náznak sexuality, spíše, chtěl jsi masáž hajzle, tady máš. Do toho celkem nahlas hrála diskotéka z rádia a pravidelně někdo pořád chodil do koupelny, až jsem měl pocit, že chodí přes náš pokoj. Jak jsem byl vyvalenej, tak jsem ani neprotestoval.
Následovala otočka a to samý vepředu. Celou dobu žádný oční kontakt a když přejížděla po těle, tak odvracela hlavu, aby se nepřiblížila k hlavě. Na závěr 10 minut masáž penisu. Mačkala ho tak silně až to bolelo a nemohl jsem se udělat. Po deseti minutách se blížil konec času, tak znervózněla, zrychlila a vrazila mi prst do zadku. Bohužel měla ostrý nehet, tak mi malém natrhla prdel. Samozřejmě celou dobu se dívala na hodiny, aby mi to došlo.
Zavřel jsem oči a představoval si manželku, abych se vůbec udělal.
Jak jsem začal stříkat, hned se valila osprchovat a prý si to mám ještě vychutnat, než se osprchuje. Asi to blaho, zimu a nasranou atmosféru. A pyšně dodala : to bylo co? říkám, jo super.
Shrnutí: celkem hezká, dělá z donucení, nebaví ji to a ani to neumí. Pokud někdo rád tvrdší honění, je tam jen masáž penisu za 500. Oddalování orgasmu znamená, že půl hodiny se věnuje něčemu jinému - což je asi to nejhorší. Připadal jsem si jako dítě u doktorky a ne jako masáži s prima kočkou…
Jak jsem starej, tak jsem blbej a dobře mi tak..
Petrjard22
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned 25. dub 2021, 18:44

Re: Alex

Příspěvekod Undrvasrman » sob 29. dub 2023, 10:42

LOL :D Díky za varování. Ten zážitek zní hrozně, ale je to vtipná historka. Dávám body za sloh!
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29

Re: Alex

Příspěvekod amater52 » sob 29. dub 2023, 14:08

:lol: :lol:
Undrvasrman píše:LOL :D Díky za varování. Ten zážitek zní hrozně, ale je to vtipná historka. Dávám body za sloh!
amater52
 
Příspěvky: 134
Registrován: sob 14. úno 2009, 17:49

Re: Alex

Příspěvekod pmartin » úte 23. kvě 2023, 10:56

Tak to já mám s Alex jinou zkušenost a vždy velice příjemnou, je to příjemná holka, která se vždy snaží vyjít vstříc. Na masáže za ní chodím už dlouho, vždy se me na začátku zeptá zda chci masáž penisu 1 nebo 2x? a je jen na mě zda tu nabídku příjmu, žádná odpověď pro ni není špatně, mě to přijde v poradku, že tato nabídka je a já za ní nemusím příplacet jak u jiných.
Kdyz prijde na pokoj, zepta se jestli je vse v poradku? Než začne řekne, že kdyby se mi něco nelíbilo, že mám říct, masáž je fajn, jen nejezdí rukami ale vážně masíruje. Telo na telo mi prijde take v pohode, klouze se mnohem dele jak jine holky a citit jeji rozkrok mi take nejprijde az tak spatne, ale to je na názoru. Pokoj, ručníky i koupelna vždy uklizena. Je pravda že měla na pokoji trochu zimu, ale bohužel za to nemohla, říkala že se jim vypíná kotel a musí vždy volat ať to přijde opravit. Nikdy mi na konci neřekla to bylo, co? Vždy ještě chvilku posedi, pohladí a pak odejde do sprchy s tím ať ještě relaxuji, že se osprchuje první. Co se týká vstupu, nejsem si jist zda tohle může ovlivnit, v dubnu už meli normální zámek, který nechává otevřený, ale občas ji ho někdo zamce, tak musí jít otevřít.
Asi máme každý jinou zkušenost, ale za mě je moc fajn.
pmartin
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 20. lis 2017, 22:22

Re: Alex

Příspěvekod modusvivendi » stř 24. kvě 2023, 11:17

U Alex jsem byl na masáží dvakrát, první zkušenost jsem popsal ve vláknu, na které posílám odkaz:

viewtopic.php?f=10&t=10558&p=108435&hilit=Alex#p108435

Skutečností je, že při druhé návštěvě jsem byl trošku zklamán, ne však samotnou masáží či přístupem Alex, ale spíše prostředím masážního salónu, které trochu upadá, ale na nějakou nechutnou špínu či něco takového jsem nenarazil. Výhodou může být, že alespoň loni na podzim držela na Brno velmi dobré ceny za masáže. Asi bych to za sebe zhodnotil tak, že nemusí každému takříkajíc sednout, ale rozhodně na mě nebyla nepříjemná či zlá, naopak byla příjemná, trpělivá, v pohodě, snažila se a je to podle mě ženská s pěknou postavou.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků