Hledat  

Sary940

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Sary940

Příspěvekod 4000006 » čtv 15. úno 2024, 16:08

Ahoj, mohu se zeptat zda už někdo byl na masáži u téhle slečny? Je v Želešicich, ceny docela v pohodě, inzeruje na amaterech. Mívá tam ještě kolegyni Nezneprsa, taky z amatérů..
Ceny 1200 za hodinu masáže s ručním zakončením a 1500 za hodinu masáže zakončeno sexem.
Diky za info.
4000006
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 1. říj 2009, 17:08

Re: Sary940 / 704 147 179 / 704147179

Příspěvekod Pablo7 » úte 20. úno 2024, 18:50

https://www.amateri.com/cs/lide/2921531/Sary940
Tuhle dívku jsem měl uloženou taky nějakou dobu, na fotkách mi přišla fajn, cena příjemná. Když jsem měl konečně cestu okolo a chuť na pár doteků, domluvil jsem se na masáži, domluva přes AM rychle a v pohodě. Hodinu před jsem měl ještě potvrdit.
Po příjezdu jsem měl ve tmě problém dům trochu najít... Ale trefil jsem nakonec správnou branku. (posléze jsem zjistil, že to je přímo wellness/swingers klub v želešicích, proto možnost té vířivky)
Otevřela mi romka, což jsem trochu nečekal, fotky odpovídají, ale jsou dobře udělané/barevně upravené (možná), takže mě to nenapadlo, že bude dívka až tak tmavá. Ale co, romku jsem chtěl taky někdy zkusit, tak si říkám, proč ne. Navíc jsem chtěl stejně jen masáž s ručním zakončením. V celém domě bylo pořád přítmí, takže jsem ji pořádně neviděl, ale úsměv ve tmě celkem sympatický, 30 let klidně může mít, typicky oplácaná romka, s pořádným bříškem, ale ne nějak moc tlustá, tak 70 kg bych tipnul, ale líbilo se mi, jak je ta větší hmota zformovaná, prsa trochu větší než do ruky.
Sprcha s ručníkem hned po příchodu nabídnuta, bohužel moc netekla, takže trvalo, než jsem se v ní umyl, navíc je vedle vířivky v hlavním prostoru, kde probíhala i masáž, takže to bylo takové zvláštní, ale odešla, než jsem byl připravený. Co musím vytknout tak hudba- rádio Singl fakt není dobrý podklad pro masáž, a přišlo mi tam trochu chladněji, než bych si při masáži představoval.
K masáži - ve zkratce, nic moc, mám rád když je buď dobrá opravdová masáž, doprovázená citlivějšími doteky a zakončená pořádnou hoňkou, nebo opravdu erotická, nejlépe téměř tantrická s jemnými doteky které mají smysl... Tady to nebylo ani jedno... Takové nic neříkající roztírání oleje po těle, sice příjemné, ale ani uvolňující svaly, ani vzrušující... Navíc nezakrývala nemasírované části těla, takže mi bylo chvílemi i trochu chladno. Po otočce na záda už to bylo mnohem lepší. Konečně se občas dotkla i ho a sama nechala na sebe všude sahat, a až jsem ji požádal o kompletní vysvlečení, tak si za mnou za chvilku vylezla a začala po mně přejíždět těma skvělejma kozama, to se mi líbilo a nakonec mě takhle v poloze na mně pěkně rukou udělala... Časově to vyšlo snad na minutu přesně hodinové masáže. Buď to tak skvěle rozvrhla, nebo náhoda, ale neměl jsem rozhodně pocit, že se mnou někam spěchá... Takže nakonec převážně pozitivní pocity, vše asi odpovídající ceně, i když na opáčko čistě na masáž to za mě nebude... Ale až budu mít chuť na sex s romkou, tak toto bude dost možná moje volba...

Hodina 1200,- ruční zakončení
Hodina 1500,- sex - zakončení
Hodina 1700-2000,- vířivka a....
Naposledy upravil Pablo7 dne sob 20. dub 2024, 20:41, celkově upraveno 1
Pablo7
 
Příspěvky: 31
Registrován: pát 29. led 2021, 22:55

Re: Sary940

Příspěvekod 4000006 » stř 21. úno 2024, 21:30

Moc díky za info, tak nějak jsem tohle vlastně asi čekal.
V tom domě jsem kdysi byl u jiné slečny, ale to je už tak 8 let zpět.
Každopádně zdá se že je taková normální, žádný takový to honem se udělej a vypadni, už právě podle psaní na AM, proto jsme byl zvědavý zda někdo už byl, a láká mě to.
Sex bych asi zkusil taky, ale prvně tu masáž, tam poznám jaká je. Ještě se zeptám, jakej byl ruční závěr? Uměla to?
4000006
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 1. říj 2009, 17:08

Re: Sary940

Příspěvekod Pablo7 » čtv 22. úno 2024, 15:04

Určitě pohodový přístup a žádný spěch potvrzuji.
Ruční závěr řekl bych průměr, držela ho s citem, pomalejší vytrvalé tempo, žádné zběsilé honění, ale ani žádné extra hrátky... Mě dostala hlavně už před tím jak po mně jezdila těma kozama, pak už jsem moc nepotřeboval. Hlavně každý je v tomto jiný, takže těžko hodnotit, za mě to špatné nebylo, ale ani nic extra... A řekl bych, že je celkem "poslušná", pokud nebudeš chtít žádné zvrhlosti, tak myslím že udělá, co si budeš přát...
Pablo7
 
Příspěvky: 31
Registrován: pát 29. led 2021, 22:55

Re: Sary940

Příspěvekod 4000006 » čtv 22. úno 2024, 23:32

Jsem v tomto úplně průměrný chlap, takže žádný výjimečný nehledám. Zaujalo mě právě že je možný na konci masáže orál, alespoň mě to psala, jen teda nevím zda bez gumy nebo jak, ale tohle se moc často u masáže nevidí. Nicméně ale když píšeš že masáž je spíše jen o mazání olejem, tak pak ten orál či sex chápu. Je tam ještě s kamarádkou, ale ta nechci ani prsa ukázat, a to mě přijde divný, když tam já ležím úplně nahej. Proto mě spíše zaujala tahle Sary.
Každopádně díky za info.
4000006
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 1. říj 2009, 17:08

Re: Sary940

Příspěvekod Pablo7 » čtv 29. úno 2024, 0:02

Za ty prachy to stojí minimálně zkusit. Orál nevím jaký je, to mě bohužel nenapadlo se zeptat a zkusit...
Pablo7
 
Příspěvky: 31
Registrován: pát 29. led 2021, 22:55

Re: Sary940

Příspěvekod muflon222 » ned 10. bře 2024, 10:41

Hned po dohodnutí času mě v chatu blokla a já ji nemohl kontaktovat. Napsala mi svoji adresu, která byla někde v chatové oblasti u řeky za Ivančicema, jel jsem tam blátem přes les. Samozřejmě, že to byla falešná adresa.
Vůbec nechápu o co jí šlo, proběhla normální stručná konverzace a dohodnutí termínu a potom blok. Tak pozor na ní!
muflon222
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 7. led 2021, 22:08

Re: Sary940

Příspěvekod weid » stř 20. bře 2024, 18:34

Tak jsem ji zkusil protože mi o ní vyprávěla holka co k ní chodím častěji.Chtěl jsem jen sex.Z toho byla trošku překvapená,ale přistoupila na to.Každopádně přístup v pohodě,orál bez.Při sexu byla docela aktivní na koníčka.Má docela pěknou kundičku,nechá se lízat a prstit.Jinak misionář a zezadu.Celkově příjemný šuk.Žel bohu nepřeskočila jiskra, takže když jsem se jí zeptal na případné opáčko dala najevo, že to úplně nevylučuje,ale přece jen preferuje svůj model a to je masáž a sex tak maximálně jako rychlovka na závěr.Takže hodinové šukání spíš ne.Celkově je usměvavá a příjemná a má hezký kukadla.
weid
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 5. čer 2019, 9:34

Re: Sary940

Příspěvekod Libalek » stř 17. dub 2024, 10:00

Taky přidám svou zkušenost. Domluva bez problémů na modrým hoďku předem. Parkování v pohodě, jen jsem čekal dlouho u domu za brankou a vidí na vás sousedi i lidi z ulice. Otevře silnější romka vzhledem do 40 let. Je příjemná, moc nemluví. Interiér domu už má něco za sebou, vypadá to jako nějaký klub. Nabídnuta sprcha, pak jdete na lehátko. Nejde o klasickou masáž ale erotické hlazení, je to příjemné a věřím že to spoustě lidí vyhovuje. Klasika záda, pak otočka, namisiruje prsama a dodělá finále rukou. Na hifi věži puštěné klasické rádio, to kazí atmosféru. Placeno 700/půl hoďky. Shrnuto: poměr cena/výkon rozhodně ano! Mínus je starší prostředí uvnitř a že nejde o skutečnou masáž. Plus- příjemná maserka, pevná prsa a CENA! Můžu doporučit ale opakovat nemám důvod.
Libalek
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 20. úno 2023, 9:31


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků