Byl jsem nějaký čas zpět, je starší, ale bylo to příjemný. Ano, je jednodušší, ale nešel jsem na pokec na úrovni. Ty umělý kozy jsou v pohodě. Kůže už trošku visí.
Zajímala by mě ta Lilien, neměl někdo? Ta vypadá nejmladší.
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pablo7 píše:Lilien? O té se tu nemluví, přidáš kontakt/odkaz?
Norlbc píše:2500 / 40 min. 3000/ 1 hod. Topičů je asi pořád dost
Johnny7 píše:Měli byste to tady přejmenovat na zoufalci a asocialove
Zpět na Dívky z Brna na masáže
Uživatelé procházející toto fórum: Topborec1, Tranel a 3 návštevníků