Hledat  

Wellness Royal 774088994 / 774 088 994

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Wellness Royal 774088994 / 774 088 994

Příspěvekod p_kabi » stř 7. črc 2021, 9:37

Pokud se tu někdo ptal, tak erotické masáže wellness royal na Božetěchové fungují stále, stačí zavolat na výše uvedené číslo.
Musím se ale podělit s jedním zážitkem.
Hodinu předem volám a objednávám se, že není problém, že můžu přijít. Nicméně po příchodu se na mě vrhli asi Nikol a Elen, že prej mám počkat asi 20 minut, že jeden zákazník měl zpožděni. A že Nikol může jen půl hodiny, tak mi vnutili masáž myslím "Dvojí pokušení", že mě bude půl hodiny masírovat jedna masérka a půl hodiny druhá a že je to moc vyhledávaná a chválená masáž. Vzhledem k tomu, že mi jel vlak a že bych stejně asi nic už nesehnal, tak jsem souhlasil. Po příchodu za 20 minut klasická čekačka v baru, placení 2400 !!??, pak šup do pokoje, sprcha a zas čekačka na slečnu. Přišla Nikol, krásná postava a krásná prsa. Masírovala mne, když jsem ležel na břiše, tak jsem z toho nic moc neměl. Pak že se můžu otočit a slečny se vystřídají. Zase čekačka - 10 minut. Přišla Elen, tak jsem doufal, že si potěžkám aspoň tu macatou prdel. No klekla si mezi mé nohy, co nejdál ode mě a začala mi hladit nohy, poté sjela na penis a začala mi ho mechanicky honit. Když jsem si říkal, že teda už asi žádné B2B nebude a Elen se nervózně dívala na hodiny, tak jsem vystříkl a šel domů.
Nevím, kolik u nich stojí masáž, protože webové stránky jim nefungují, ale vždy jsem platil 1500,-. No zaplatit o 900,- navíc za to, že mi stará baba vyhoní ptáka je celkem dobrý ojeb. Na jejich omluvu mi dali láhev dobré vody v ceně 10Kč zadarmo.
Ve srovnání s Prahu, kde jsou po stranách zrcadla, honí vám skoro v poloze 69 a za tu cenu vám předvedou i Lesbishow, je to pěkný ojeb.
p_kabi
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 7. úno 2018, 17:21

Re: Wellness Royal 774088994 / 774 088 994

Příspěvekod xnude » pon 19. črc 2021, 11:20

WR je určen k zavření. Drahé, nekvalitní služby. Masérky se zkouší etablovat v Jihlavě nebo Třebíči, ale tam jim pšenka asi taky nepokvete.
xnude
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 8. pro 2020, 13:48


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků