Hledat  

Sarah/Sarahhh1992 -Deluxe-massage- 704 403 026 / 704403026

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Sarah/Sarahhh1992 -Deluxe-massage- 704 403 026 / 704403026

Příspěvekod EugenMilo » pát 24. zář 2021, 10:10

Mal som dohodnutu hodinovu masaz so spolocnou sprchou a dotykmi s vyvrcholenim na prsia ( 2300,- ). Miesto som nasiel bez problemou - blizko Vojenskej Nemocnice.
Po prichode a zaklopani na dvere chvilka napatia a obav no nasledne mi otvara vysmiata Sarah - drobna ciernovlaska s pre mna naozaj nadhernymi modrymi ocami a tak sa moje obavy rychlo rozplynuli :D.
Po privitani si ma odvadza na recepciu kde si na chvilku sadneme a preberieme este raz aku masaz by som vlastne chcel a co od nej ocakavat.
Potom si ma zavedie na pokoj, ukaze mi kde si mozem zlozit veci a ide sa prezliect. Za dve minutky je naspat len v uteraku ktory hned aj zhadzuje a je uplne naha - berie si ma do sprchy.
V sprche fajn pokec, par nesmelych dotykov z mojej strany a ponuka sa, ci by som si nechcel umyt ja ju s cim samozrejme suhlasim.
Na kacku som si ale siahnut nedovolil pretoze som nechcel skoncit este skor ako som zacal :D Postava sedi na chlp s fotkami z webu/amaterov. Vybral som si ju pre ten krasny gulaty zadocek ale nakoniec ma aj tak najviac dostali jej oci - to proste musite vidiet ;)
Zo sprchy sa presuvame naspat na pokoj a boli mi ponuknute 2 moznosti. 1. jedno vyvrcholenie na zaciatok - masaz - druhe na koniec ak zvladnem a 2. "klasicky" postup - masaz s vyvrcholenim na koniec. Volim Druhu moznost.
Masaz zacina mnou na bruchu a Sarah masiruje rukami, namaze si ma olejom a prechadza postupne od noh az ku hlave. Neboji sa pritlacit ale zaroven to kombinuje s velmi prijemnym skrabkanim a hladenim - nieco, co by sa mi hodilo kazdy vecer pred spanim :D.
Pridava este viac oleja a zacina po mne klzat svojim telickom, najprv prednou stranou kde krasne vinikli jej prsia a potom aj tym gulatym zadockom na co som sa cely cas tesil a bolo to naozaj super. Par krat sa ma pyta ci je vsetko v poriadku a ci mi to takto vyhovuje. Vyhovuje ... :) A dodava, ze ci viem, ze som si zaplatil aj dotyky ... :D Asi som na to dost zabudal.
Potom si ma otaca na zada, prijemne ma hladi a vysvetluje, co bude nasledovat. Dostavam instrukcie aby som sa uvolnil a nic nezadrziaval, z hlboka dychal. Sada si do tureckeho sedu, dostavam pokyn aby som si polozil svoje nohy na jej stehna a pritisol sa ku nej co najblizsie. Tak blizko a predsa tak daleko ... :)

Prichadza masaz intymnych partii. Zacina jemne a pomaly. Tato cast uz prebieha uplne bez slov. Z casu na cas na mna uprie zrak a pokracuje v masazi. Pomale a jemne pohyby naberaju na intenzite a ked uz citim, ze to na mna ide tak zase spomaluje ... toto sa opakuje asi 2x no a na ten treti to uz nevydrzim a striekam na prsia ... <3
Kratky pokec a odchadzame opat spolu do sprchy.Cas prekroceny asi o 15 minut ale po mne uz nikoho necakala takze jej to nevadilo.
Obliekam sa, Sarah mi este ponuka pohar vody. Vymenime par viet a ja odchadzam spokojny a vysmiaty domov.

Za mna nie je co vytknut. Vsetko prebehlo bez problemou a podla planu. Sarah bola po cely cas velmi prijemna a s usmevom na tvari.
EugenMilo
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 23. zář 2021, 21:34

Re: Sarah/Sarahhh1992 -Deluxe-massage- 704 403 026 / 704403026

Příspěvekod Sláva » čtv 30. zář 2021, 15:03

Ahoj, já bych měl dotaz, jestli někdo vyzkoušel nabízené extras a taky jestli jí někdo neměl dohromady s Alex, případně jestli se vyplatí zajít spíš za každou zvlášť. Díky
Sláva
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 3. lis 2011, 13:58


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník