Hledat  

ALEX (ALEXA) - DELUXE MASSAGE BRNO - tel.: 704 403 026

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

ALEX (ALEXA) - DELUXE MASSAGE BRNO - tel.: 704 403 026

Příspěvekod modusvivendi » stř 6. říj 2021, 16:32

Nedávno jsem absolvoval hodinovou masáž "Diamond" (masáž s BDSM prvky) u masérky, která si říká ALEX či ALEXA, ve studiu DELUXE MASSAGE BRNO.

https://www.eroticke-masaze.cz/eroticke ... _brno-brno

ALEX je vyšší štíhlá žena s pěknou postavou, domluva s ní je v pohodě, je komunikativní, příjemná, žádná stydlivá panenka či nějaké telátko, ale rozhodně na mě nepůsobila ani nějak vulgárně či ordinérně. Má evidentně s erotickými masážemi zkušenosti, masáž v jejím podání je intenzivní, masírovala úplně nahá, B2B bylo vrchovatě, nejen prsy, ale i zadečkem, když cítíte, jak Vás jemné strniště v jejím rozkroku šimrá na zádech a skoro až za krkem, je to zajímavý pocit.... BDSM prvky byly dle mého soudu do masáže citlivě zakomponovány - zde ovšem hodně záleží na tom, na čem se s ALEX domluvíte.

Za masáž jsem platil 2.000,- Kč. Prostředí masážního studia bylo čisté, nikterak luxusní (sošky buddhy, vonné tyčinky, zapálené svíčky apod. moc nečekejte), nicméně z mého pohledu v pořádku, okolí studia není zrovna nablýskaná městská část, ale to už je jiná věc. Sprcha před i po masáži byla, poskytnuto na to dost času, ručník OK.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: ALEX (ALEXA) - DELUXE MASSAGE BRNO - tel.: 704 403 026

Příspěvekod prc335577 » čtv 30. čer 2022, 12:02

Alex jsem taky navštívil a taky jsem zvolil Diamond massage. V podstatě můžu potvrdit to, co napsal modusvivendi. Domluva přes amatéry v pohodě, po příchodu jsme se posadili, ujasnili jsme si jaké praktiky ano a jaké ne, zaplatil jsem a poté si mě odvedla do pokoje a nasměrovala do sprchy. Měl jsem čekat na posteli, než se vysprchuje i Alex, poté si mě připoutala a začala akce. Líbilo se mi střídání příjemné B2B masáže se SM prvky.

Když jsme se na začátku domlouvali, tak mi přišla trochu odměřená, ale to bylo pravděpodobně tím, že jsem se pořádně nedokázal vymáčknout, co vlastně chci (neměl jsem s BDSM žádné zkušenosti a chtěl jsem to prostě vyzkoušet). Po akci jsme si naopak pokecali jako kamarádi. Klidně bych s ní šel na pivo :D. Budu určitě někdy v budoucnu opakovat. Cena 2000+400 příplatek za strapon, sprcha před i po, koupelna v pohodě, odcházel jsem asi po hodině a čtvrt.
prc335577
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 28. zář 2021, 13:46

Re: ALEX (ALEXA) - DELUXE MASSAGE BRNO - tel.: 704 724 487

Příspěvekod 998452 » pon 15. srp 2022, 19:00

Alex je moc pěkná ženská s příjemným vystupováním. Veškeré inzerované údaje o její osobě (32 let, 175cm, 58kg, prsa 3) jsou dle mého uvěřitelné. Při příchodu domluva na masáži B2B. Nabídnuto pití. V pokoji zatemněno a světlo pouze ze světelného řetězu a pár bodových svítidel v zásuvkách. Sprcha je na pokoji. Prvně sprcha já, po chvíli přichází Alex a dává si sprchu ona. Začátek na břiše, nanesení oleje a fajn B2B. Celkem až gymnastika. Bohužel rukou nezajede na penis ani koule. Po otočce už se věnuje jen honění, které mi přišlo spíše strojové. Akorát sem tam zpomalí, ale prožitek jsem z toho příliš neměl. Navíc sedí v nohách, takže bez možnosti se jí dotýkat. Placeno 1600 Kč za hodinu. Jelikož inzeruje, že se specializuje na "masáž" penisu, tak jsem čekal mnohem víc. Nevím, zda při jiném (dražším) druhu masáže je to lepší, ale zjišťovat to nebudu.https://www.sex.cz/201059?Kraj=jihomoravsky&SNID=alex&S=2
998452
 
Příspěvky: 60
Registrován: ned 20. pro 2015, 20:39


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků