Hledat  

Amber Masáže Černá Pole 735 984 440

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Amber Masáže Černá Pole 735 984 440

Příspěvekod Luky98 » stř 13. říj 2021, 21:44

Čauvec, chtěl bych se pochlubit se zkušeností u Masérky Amber.

Byl jsem u této masérky na masáži a jsem velice spokojený, nadšený z této zkušenosti.
Začneme od začátku, nejdřív jsem Amber zavolal, trochu jsem se ji vyptával, jak vše bude probíhat. Bez problemu
mi na všechno odpověděla, tak jsme si domluvili čas, kdy mužů dorazit.
Veliký plus je bezproblémové parkování. Když k Amber přijdete, čeká vás krásný, voňavý, útulný byteček.
V klidečku jsme chvíli pokecali, pak jsem si dal rychlou sprchu, mezitím zapálila vonné svíčky okolo masažní
podložky, lehl jsem si na břicho, chvilinku na ni počkal než si dala ona sprchu, potom přišla úplně nahá, to její
tělo je úplně k sežrání. A pak to začlo, začala mě masírovat rozehřátým olejíčkem, nejdřív celé tělo rukama
a potom si potřela prsa olejíčkem a prováděla metodu body to body. Úplně neskutečně mě promasirovala celé tělo, byl
jsem úplně uvolněný. Potom mi řekla ať se otočím na záda a tu stejnou metodu prováděla i zepředu, nikdy v životě jsem nic takového nezažil, nakonec celou masáž zakončila ručním vyvrcholením. Super taky bylo, že Amber počítala jenom čas, který opravdu strávila masírováním. Obě dvě sprchy před a po nepočítala.

Takže abych to shrnul. Velký plus parkování, krásná milá slečna, útulny čistý byt a sprcha, dodržuje čas, nezkracuje ho, masáž body to body.
Minusy jsem žádné nenašel.

Určitě jsem zde nebyl naposledy.
Naposledy upravil Luky98 dne pát 15. říj 2021, 16:20, celkově upraveno 3
Luky98
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 10. říj 2021, 21:12

Re: Amber Masáže Černá Pole 735 984 440

Příspěvekod Dylenhunt » stř 13. říj 2021, 22:26

tvl to je jak stránka z Neckermanna

teda mimo těch chyb vod negramotnejch pasáků :P
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Amber Masáže Černá Pole 735 984 440

Příspěvekod acx » stř 13. říj 2021, 23:38

Luky98 píše:................
A doufám že jsem aspoň někomu pomohl při rozhodování jestli jít nebo ne.


To ano, nemá kšefty, nedivím se, body to body jen přejetím prsem je hnusný ojeb. :P
Mohla si udělat reklamu inteligentněji. :lol:
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Amber Masáže Černá Pole 735 984 440

Příspěvekod Luky98 » čtv 14. říj 2021, 8:02

Nechtěl jsem to už moc rozepisovat už tak mi to přišlo dlouhý. Nemasiruje jenom prsama, masiruje i zadečkem a celým tělem.
Nevím proč bych měl potřebu někomu dělat reklamu. Jenom prostě píšu jaký to bylo. A jak jsem byl spokojenej.
Naposledy upravil Luky98 dne pát 15. říj 2021, 16:18, celkově upraveno 1
Luky98
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 10. říj 2021, 21:12

Re: Amber Masáže Černá Pole 735 984 440

Příspěvekod Qpwo » čtv 14. říj 2021, 11:42

Jakou má cenu?
Qpwo
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 11. říj 2021, 21:29

Re: Amber Masáže Černá Pole 735 984 440

Příspěvekod Fuckingshit » úte 28. pro 2021, 23:30

Myslel jsem, že to zkusím, ale aktuální cena je 1900 :roll:
Fuckingshit
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Amber Masáže Černá Pole 735 984 440

Příspěvekod ertais » sob 15. led 2022, 19:16

Necha na sebe sahnout ?
ertais
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 15. led 2022, 18:50

Re: Amber Masáže Černá Pole 735 984 440

Příspěvekod segment » úte 18. led 2022, 10:40

je to docela zajímavé
segment
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 18. led 2022, 10:38

Re: Amber Masáže Černá Pole 735 984 440

Příspěvekod jákarel » pát 22. dub 2022, 17:17

Byl jsem u ní také na masáži a musím říct že to byla vskutku pecka ! Domluva ok -domluveno na 17:00 přijíždím trochu pozdě skrz kolonu na dálnici :( ,parkování pod barákem v garáži-tam není co vytknout, Přišla mi dolů tu garáž otevřít, pak společná cesta výtahem. Slečna za mě velmi hezká myslím že info o věku,váze ,výšce na webu souhlasí fotky taktéž .
Po příchodu do bytu krátký pokec,nabídnuta voda k pití, beru B2B 1 Hod. placeno 2200 :/ cena asi trochu vyšší oproti průměru ? ( nevím,byl jsem po 2. v životě na takové masáži a to po několika letech.. ) potom sprcha já,následně pak ona , přichází ze sprchy nahá a opravdu hezká slečna, začínáme v leže na břichu-teda já ležím na břichu- masíruje horkým olejem , masáž v jejím podání je jakože opravdu masáž -žádné lechtání a matlání oleje což vítám,to jsem potřeboval. Masíruje celým tělem tzn. prsíčkama , zadečkem no prostě super. Asi po půl hodině otočka na záda . Doteky povoleny krom rozkroku. Ty její prsa ty VOLE! ,nádherný pevný dvojky až trojky,plný ruky jsem jich měl - doufám že se mi o nich bude zdát každou noc na věky věků a věky věků !!!! Pomalu přechází k tomu ,,bonusu'' masáž ocasu kterou jsem vydržel když hodně tak 1o minut,sedí mi na hrudi,téměř jakoby v ,,69¨ já po chvíli nohy v pěst a stříkám na ty nádherný kozy jak hasič ... Po masáži ještě chvíli relax,dal jsem sprchu-umyla mi záda :) ,obléct a výtahem společně zpět dolů,rozloučení a odjíždím domů ale už v tu chvíli vím,že tu rozhodně nejsem naposledy....Ještě dodám že mi nešlo primárně o tu masáž lulina ( chodím běžně k jedné starší dámě na klasické/sportovní masáže - mám problémy se zády) ale po dlouhé době jsem měl náladu na **něco navíc ** a toto bylo přesně ono takže nelituji a doporučuji. Nebudu přesně do detailu rozepisovat jak masáž chronologicky probíhala , to ať si vyzkouší kdo vyzkoušet chce a myslím,že mi dá za pravdu,že Amber je skvělá. Jo,málem bych zapoměl- přijel jsem tam chvíli po 17. čas masáže něco přes hodinu + 2x sprcha a asi 18.45 už zase váznu v Brněnské dopravě ale jsem v chillu a mám prázdný sklady :D tak je mi to úplně jedno. Zdar
jákarel
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. dub 2021, 12:23


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků