Hledat  

LaTouch1 Amici

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

LaTouch1 Amici

Příspěvekod D80 » stř 12. led 2022, 10:39

LaTouch1 na https://www.amateri.com/cs/lide/2549473/LaTouch1 rychla domluva na 30 minut. Masíruje kousek od centra. Při příchodu vás uvita fakt hezká holka do čistého hezkého bytu. Nabídne hned piti a sprchu. Masíruje na lehátku kde je v rohu velké zrcadlo, takže ji krásně vidíte. Do toho hraje hudba z tv. Prijemne tělo na tělo s ručním zakončením. Čas lehce překročen. Nakonec sprcha kam přinesla ještě piti. Moje první akce za 1500,- a určitě nelituji.
D80
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 13. pro 2021, 10:33

Re: LaTouch1 Amici

Příspěvekod rbroucek » stř 12. led 2022, 11:27

Tak to jsme rádi, že se ti to líbilo. Inzeruje teda jiné ceny od 2.500 a domluva s ní není moc dobrá.
rbroucek
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 21. zář 2006, 9:15

Re: LaTouch1 Amici

Příspěvekod nucleoner » úte 1. úno 2022, 20:52

Nedávno jsem navštívil, a souhlasím s kladnou recenzí. Holka je pěkná, štíhlá postava, moc pěkný prsa. Fotky na amatérech odpovídají. Komunikace jak na amatérech tak hlavně osobně perfektní, příjemná, věcná a žádný zbytečný kecy okolo. Telefon nemám, domluva jen na AM. Příjemný pokoj v bytě kousek od centra. Pití sprcha v pořádku. Využil jsem půl hodinku, a ikdyž tyhle "masérky" v honírnách za tu cenu moc nemusím, kupodivu jsem odcházel fakt uvolněnej. Nechal jsem se nalákat pěknou koc a vyšlo to. Masáž příjemná, na břichu i na zádech, bylo tam tělo na tělo, a ty prsa byly prostě fajn. Po zeptání jsem mohl sahat na její nahé tělo v podstatě kam jsem chtěl (rozkrok jsem nezkoušel), a nevadilo ji to, nebo to aspoň nedala vůbec najevo. Zakončení ruční super (orál prý nedělá, sex už vůbec ne). Dělá jen lehké SM, a PA (nevyužil jsem). Není tu dlouho, a upřímně si myslím že ani dlouho nebude. V tom výběru co tady máme, se musí buď rychle zkazit, nebo zdrhnout. Očividně to už nějakou chvíli jinde dělala, profesionalita tam je, ale za mě jen v tom pozitivním smyslu. Čas byl trochu přetažen, na minuty úplně nehledí. Za mě opáčko někdy asi ano.
nucleoner
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát 24. bře 2017, 20:05


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník