Hledat  

Hravé masáže Amy Bella - Amy 704 774 017 / 704774017

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Hravé masáže Amy Bella - Amy 704 774 017 / 704774017

Příspěvekod bilmc » ned 13. úno 2022, 14:57

https://www.sex.cz/493229?Kraj=jihomoravsky&SFI=709&S=0

Jednoho dne jsem měl chuť někam zajít, volal několika slečnám a téměř žádná nezvedala telefon, když už zvedla, nedohodli jsem se bohužel časově a tak jsem po dlouhé době využil a zkusil znovu "erotickou" masáž.

Domluva s Amy po telefonu byla v pořádku. Lokace byla v Bohunicích, myslím si (dle mapy), že se aktuálně přestěhovala jinam, ale jen o kousek dál.

Cena vyšší ale potřeboval jsem nějak odpustit --:o , platil jsem 2200,- za hodinu, čas lehce přetažen.

Amy je žena středního věku, prsa její, pěkně tvarované, nechala na sebe sahat všude (i pěkně tvrdě), small talk v pořádku. Průběh byl intenzivní, hodně vzájemných doteků a příjemně mě dostávala celou dobu k vrcholu, pěkně zpomalovala a celkově byla vnímavá.

Mám lehký pocit, že by se nechala přemluvit i k akci jako takové, zdali je to sympatiemi či běžná praxe, netuším. Pokud bych jí zkusil znovu, zkusil bych to navrhnout.

Nebylo to špatné, pro někoho kdo preferuje čistě "masáže" místo sexu mohu doporučit. Po nějaké době asi zopakuji.
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Hravé masáže Amy Bella - Amy 704 774 017 / 704774017

Příspěvekod Dylenhunt » ned 13. úno 2022, 21:42

akorát že tady sou tvl asi dvě certifikovaný a dvě necertifikovaný masérky, rovněž ve středním věku, co ti udělají masáž úplně jinde (a k tomu pár dalších věcí, každá něco jinýho) a berou si div že ne polovinu - a stačí si jenom říct, a hned nasednou, bez nějakejch cavyků

takže v zásadě další topič, co přeplácí honírny a tamní líný perzy, co už se jim nechce ksichtit na privátech, tak se daly na šudlání a tváří se hrozně nedobytně (ale dyž někdo začne tahat ze šrajtofle litry, tak se teda jako „nechají přemluvit“)

tvl co todle porád je, to vám nějak zvedá ego, dyž žencká dělá trochu drahoty a vy ju jako „přesvědčíte“? dyť je to akorát ubohý divadlo pro pitomce :roll:
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Hravé masáže Amy Bella - Amy 704 774 017 / 704774017

Příspěvekod bilmc » ned 13. úno 2022, 22:09

Dylenhunt píše:akorát že tady sou tvl asi dvě certifikovaný a dvě necertifikovaný masérky, rovněž ve středním věku, co ti udělají masáž úplně jinde (a k tomu pár dalších věcí, každá něco jinýho) a berou si div že ne polovinu - a stačí si jenom říct, a hned nasednou, bez nějakejch cavyků

takže v zásadě další topič, co přeplácí honírny a tamní líný perzy, co už se jim nechce ksichtit na privátech, tak se daly na šudlání a tváří se hrozně nedobytně (ale dyž někdo začne tahat ze šrajtofle litry, tak se teda jako „nechají přemluvit“)

tvl co todle porád je, to vám nějak zvedá ego, dyž žencká dělá trochu drahoty a vy ju jako „přesvědčíte“? dyť je to akorát ubohý divadlo pro pitomce :roll:


K první části, budu rád, když mi (nám), tu napíšeš tipy na ony certifikované (klidně i necertifikované) masérky, co rovnou nasednou za polovinu částky.

K druhé části, se svými penězi si s dovolením naložím jak uznám za vhodné. ;)
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Hravé masáže Amy Bella - Amy 704 774 017 / 704774017

Příspěvekod Dylenhunt » pon 14. úno 2022, 0:46

všechny tady vlákna mají - ať už v masážní, nebo privátní části

z hlavy vandalka, dabelskamilenka, Lenka Domašov, tu čtvrtou si teď nemůžu upamatovat :D
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Hravé masáže Amy Bella - Amy 704 774 017 / 704774017

Příspěvekod Undrvasrman » úte 29. bře 2022, 14:40

Dylenhunt píše:všechny tady vlákna mají - ať už v masážní, nebo privátní části

z hlavy vandalka, dabelskamilenka, Lenka Domašov, tu čtvrtou si teď nemůžu upamatovat :D

Vandalka = divná bytost už z fotek, naprosto asexuální
Dabelskamilenka = obličej jak po havárce parním válcem, vyžilá
Lenka Domašov = vyžilá neatraktivní

Ani u jedné z nich nechápu vychvalování místníma borcama. Chápu, že když máte celou dobu poctivě zavřený oči tak s rukama můžou umět divy, ale já bych se přes ten odpudivej vzhled prostě nedokázal přenýst.
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29

Re: Hravé masáže Amy Bella - Amy 704 774 017 / 704774017

Příspěvekod 998452 » pon 15. srp 2022, 19:21

Chtěl jsem zkusit 2 masérky. Tak padla volba na Amy a Bellu. "Provozovna" na ulici Oblá v bytě v paneláku.
https://www.sex.cz/masazeiziamayabrno
Amy 35 let, 173cm, 59 kg, prsa 4. Věkově spíše 40-45 let. Těch 35 let se mi úpně nezdálo. Jinak výška 173cm a váha 59 kg asi ano, fotky sedí. Bella 29 let, 162cm, 43 kg, prsa 3, foto sedí. Té bych tipoval věk spíš nižší, je fakt hubená a prsa na její postavě vypadají velká. Začátek na břiše. Děvčata nanáší olej a pěkně se po mně střídavě klouzají. Nechybí ani příjemné masírování penisu a dokonce sání koulí ústy. Pěkně se nastavují a dotykům všude se nebrání. Což je ještě lepší po otočce. Jedna se vždy věnuje penisu a druhá zbytku těla, v čemž se po chvíli střídají. Bella je trochu akčnější a klouže se tělem rychleji, Amy je spíše mazlivější a nechá pěkně pohrát s prsy. Obě děvčata slastně vzdychají do ucha (hérečky, já vím, ale je to příjemné).
Placeno 5000Kč za hodinu. Peněz nelituji, bylo to fajn. Holky o mě pečovaly po celou dobu. Při nižší ceně bych chodil, takto to beru jako jednorázové vyzkoušení.
998452
 
Příspěvky: 64
Registrován: ned 20. pro 2015, 20:39


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ronek a 5 návštevníků