Hledat  

Amy Home masérka Brno 606 459 752

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Amy Home masérka Brno 606 459 752

Příspěvekod gumak » čtv 3. bře 2022, 12:30

Tento typ holky mě bere, takže se šlo na věc, ikdyž za cenu honítka. Neobjednává moc dopředu .. max hod. Mini byt kousek od Alzy (není to vchod k PPM) Čisto ok , Amy je drobounká pěkná, milá dívka romského původu ideálně k o:-o 25 let. Ceny 1500/2000 plus 500 za vz.doteky(tělo) .. non sense. Výstřik na tělo nexistuje, masíruje "jen" v kalhotkách. Svléknout neexistuje :shock:
Byla by to asi vcelku dobrá návštěva, kdyby si to neposrala těma zákazama. Tím pádem není bohužel o co stát.
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: Amy Home masérka Brno 606 459 752

Příspěvekod Fuckingshit » čtv 3. bře 2022, 21:03

Také mě to nalákalo... :wink: Chtěl jsem si užít to její tělíčko a určitě je hezká i v obličeji. Po seznámení s ceníkem ale otočka na telefonu. Prý masáž bez doteků 2000, královská masáž s doteky a spol. sprchou 2500. Sotva jsem dořekl, že si to ještě potřebuji rozmyslet, slyšel jsem jen "nashledanou" :) Tvl kde to jsme? Za 2000 se budu jenom dívat a na holku si už ani nesáhnu? :roll:
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Amy Home masérka Brno 606 459 752

Příspěvekod xnude » pon 7. bře 2022, 14:31

Jednou masírovala u Amarylis.
Holka hubená, potetovaná, v obličeji lepší průměr. Zadek hezkej, prsa nic moc.
Masírovala jenom v kalhotkách, nesmíš si na ni vůbec sáhnout místy ani podívat.
Celou dobu dávala najevo, jak je unavená, jak ji to nebaví a skončila po 25 minutách, že už to nedává.
Tak jsem ji zaplatil 45 minut, protože se prý do masáže počítá i sprcha před i po.
Jediné plus (nebo mínus?) bylo, že měla tendenci si pořád o něčem povídat místo masáže (co děláš za práci?, proč sem chodíš?, co se ti na tom líbí? máš holku? a co budeš dělat večer? apod.)

Za mě je to výsměch a už nikdy více.
xnude
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 8. pro 2020, 13:48

Re: Amy Home masérka Brno 606 459 752

Příspěvekod Swarley71 » ned 20. bře 2022, 20:28

606459752 / 606 459 752

I ja se nechal zlakat drobnou, stihlou postavou. Maly byt v budove Alzy porad souhlasi. U vchodu jsem potkal 2 holky, zjevne slo o nejake navstevnice Airbnb. Nervozita lehce stoupla. Nastesti se jim podarilo otevrit vchod pred prichodem Amy. Protahl jsem se dovnitr a co cert nechtel, holky cekaji u vytahu, v kterem evidentne jela Amy za mnou. Otevrou se dvere vytahu a z nich vystoupi Amy, pouze v kosilce, bez spodniho pradla. Nasleduje vymena trapnych pohledu s holkami z Airbnb, privitani s Amy a uz mirime do pokoje. Byt je maly, cisty, no hodne, opravdu hodne navoneny. Po kratke ociste Amy ceka uplne naha u matrace a ja uleham na bricho. Nasleduje prijemna masaz, no, spis takove hlazeni - moc u toho nepouziva silu, coz beru jako minus. U masaze s ni lze konverzovat, je docela sdilna. Sahnout na sebe nechala (mimo intimni parite). Body-to-body nestoji za rec.
Za 30min. jsem platil 1500 - nejlepsi na tom celem bylo hledet na jeji telo a postavu. Je to fakt drobna holka. Jestli je nekdo ujety na takovy typ holek, tak mozna Amy stoji za navstevu. Jinak spis ne. Opacko rozhodne nebude.
Swarley71
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 16. úno 2017, 22:16


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků