Hledat  

Verča Tantra relax

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Verča Tantra relax

Příspěvekod pastrunator1 » pon 21. bře 2022, 15:37

Tenhle rok jsem již 2x navštívili toto masážní studio u Verči. Podle fotek se mi líbila a moc, ale opravdu moc ocenuji online system, protože nesnáším se s někým domlouvat o termínu po telefonu. Ale asi znáte jak to bývá.

Samotné studio je ve vnitrobloku po schodech, lze to docela snadno najít. Otevřela mi mladá drobná slečna. Na začátek byl drobný pokec o cílech a očekáváních, jak to u tantra masáží býva zvykem. Pak jsem byl naveden do sprchy a když jsem se po sprče zamotal do sarongu, tak začal rituál. Po rituálu na břicho, kde bylo trocha hlazení, peříčka a nakonec rozetření oleje. Celkově to bylo příjemné a takové jak jsem očekával skrz zkušenosti z kurzu tantra masáží. Pak otočení na záda, lehké pomasírování zepředu a na závěr masáž lingamu.

Verča je moc hezká a byla radost se na ní dívat u práce. Byl jsem spokojen a myslím, že se jednalo o kvalitní tantra masáž.
Cena 1800Kč/hod, čas dodržen a rád ještě zopakuji.
pastrunator1
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 10. pro 2021, 19:21

Re: Verča Tantra relax

Příspěvekod slimjims » pon 28. bře 2022, 13:38

Jo tak děkujeme slečně Verči za promo.
A ted s pravdou ven,ze tam za ty prachy na trapny peříčka nikdo nechodí.
slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20

Re: Verča Tantra relax

Příspěvekod modusvivendi » úte 29. bře 2022, 10:52

slimjims píše:Jo tak děkujeme slečně Verči za promo.
A ted s pravdou ven,ze tam za ty prachy na trapny peříčka nikdo nechodí.


Já myslím, že si to nepsala přímo slečna Verča či někdo z toho studia. Osobně si myslím, že je to věcná, s poctivým úmyslem psaná, recenze a tyto zde oceňuji. Prosím, nenapadejte ty, kteří sem dle všeho v dobré víře píší recenze, aby poskytli informace ostatním. Pochopitelně se určitě dá slušně polemizovat či třeba sdělit svoji eventuální odlišnou zkušenost s určitou masérkou apod. Chápu přitom, že někdo na peříčka a případně masáže jako takové vůbec není a nemá pro to ani pochopení, ale nemusí sem chodit nebo aspoň ať tu nedští síru, může si třeba jít do jiných sekcí tohoto fóra, které více vyhovují jeho naturelu.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Verča Tantra relax

Příspěvekod Undrvasrman » úte 29. bře 2022, 14:27

modusvivendi píše:
slimjims píše:Jo tak děkujeme slečně Verči za promo.
A ted s pravdou ven,ze tam za ty prachy na trapny peříčka nikdo nechodí.


Já myslím, že si to nepsala přímo slečna Verča či někdo z toho studia. Osobně si myslím, že je to věcná, s poctivým úmyslem psaná, recenze a tyto zde oceňuji. Prosím, nenapadejte ty, kteří sem dle všeho v dobré víře píší recenze, aby poskytli informace ostatním. Pochopitelně se určitě dá slušně polemizovat či třeba sdělit svoji eventuální odlišnou zkušenost s určitou masérkou apod. Chápu přitom, že někdo na peříčka a případně masáže jako takové vůbec není a nemá pro to ani pochopení, ale nemusí sem chodit nebo aspoň ať tu nedští síru, může si třeba jít do jiných sekcí tohoto fóra, které více vyhovují jeho naturelu.


Sorry bro, mě ta recenze taky smrdí. Můj šestej smysl mi říká, že takhle by to nikdo než studio/masérka nenapsali. A peříčka mám rád!
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29

Re: Verča Tantra relax

Příspěvekod modusvivendi » stř 30. bře 2022, 13:38

Undrvasrman píše:
modusvivendi píše:
slimjims píše:Jo tak děkujeme slečně Verči za promo.
A ted s pravdou ven,ze tam za ty prachy na trapny peříčka nikdo nechodí.


Já myslím, že si to nepsala přímo slečna Verča či někdo z toho studia. Osobně si myslím, že je to věcná, s poctivým úmyslem psaná, recenze a tyto zde oceňuji. Prosím, nenapadejte ty, kteří sem dle všeho v dobré víře píší recenze, aby poskytli informace ostatním. Pochopitelně se určitě dá slušně polemizovat či třeba sdělit svoji eventuální odlišnou zkušenost s určitou masérkou apod. Chápu přitom, že někdo na peříčka a případně masáže jako takové vůbec není a nemá pro to ani pochopení, ale nemusí sem chodit nebo aspoň ať tu nedští síru, může si třeba jít do jiných sekcí tohoto fóra, které více vyhovují jeho naturelu.


Sorry bro, mě ta recenze taky smrdí. Můj šestej smysl mi říká, že takhle by to nikdo než studio/masérka nenapsali. A peříčka mám rád!


Hm, je možné, že je to "promo akce". Je to skutečně takové až moc pozitivní. Ale třeba to byla opravdu fajn zkušenost. Rozhodl jsem se, že co nejdříve vyzkouším a pak o tom zde podám informaci. Akorát jsem se na jejich rozvrhu (dostupný na tantrarelax.cz) díval, že slečna Verča masíruje v hodiny, kdy se tam moc nedostanu. Tak uvidíme.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Verča Tantra relax

Příspěvekod pastrunator1 » ned 3. dub 2022, 9:27

Moc pozitivní? Napsal jsem průběh a že se mi líbila. Možná jste jenom zvyklí na samé podvodnice a negativní recenze. Absolvoval jsem v Praze kurz tantrické masáže, tak mám představu, jak by měla vypadat.
Věřit nemusíte a naměli byste, pokud nebude více recenzí od prověřenějších norniků.
pastrunator1
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 10. pro 2021, 19:21

Re: Verča Tantra relax

Příspěvekod josevodar » ned 3. dub 2022, 17:31

Musím napsat protože jsem u Verči byl cca dva týdny nazpět.
Moc na masáže už nechodím, ale zaujal mě pěkný obličej, na což jsem vysazený.
Po příchodu samozřejmě trochu překvapení, její projev jsem si představoval úplně jinak, skoro jsem to až viděl na otočku, hlasem připomínala Nesvačilovu z Osady.
Ale zadíval jsem se na ní pořádně a v obličeji se mi fakt líbila, tělo také přes ten sarong vypadalo v cajk.
Nejdřív kecy že toto je tantra .. blabla ... tak jsem vzal raději hodinu masáž lingamu, protože na peříčkování nejsem, pak se trochu probrala a za +500 že klidně b2b, tak jsem to vzal ..celkem 2700,-.
Po sprše se mám prý zavázat do šátku, ok... pak přišla a začala kolem mě funět... ale při tom i tak nějak šahat pod ten šátek což mě fakt vzrušovalo :-).
Tělo pěkné, samotové, 2b2 poctivé hlavně tedy na břiše ale neva..
Masáž lingamu poctivě asi 25min, jako to se mi fakt líbilo, úplně nenuceně jsem málem nahodil strop - jedno z nejlepších...
Takže opáčko zvažuji časem,... rozhodně to lepší z Brna poslední dobou.
josevodar
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 4. črc 2019, 0:11

Re: Verča Tantra relax

Příspěvekod Undrvasrman » pon 4. dub 2022, 14:14

josevodar píše:Musím napsat protože jsem u Verči byl cca dva týdny nazpět.
Moc na masáže už nechodím, ale zaujal mě pěkný obličej, na což jsem vysazený.
Po příchodu samozřejmě trochu překvapení, její projev jsem si představoval úplně jinak, skoro jsem to až viděl na otočku, hlasem připomínala Nesvačilovu z Osady.
Ale zadíval jsem se na ní pořádně a v obličeji se mi fakt líbila, tělo také přes ten sarong vypadalo v cajk.
Nejdřív kecy že toto je tantra .. blabla ... tak jsem vzal raději hodinu masáž lingamu, protože na peříčkování nejsem, pak se trochu probrala a za +500 že klidně b2b, tak jsem to vzal ..celkem 2700,-.
Po sprše se mám prý zavázat do šátku, ok... pak přišla a začala kolem mě funět... ale při tom i tak nějak šahat pod ten šátek což mě fakt vzrušovalo :-).
Tělo pěkné, samotové, 2b2 poctivé hlavně tedy na břiše ale neva..
Masáž lingamu poctivě asi 25min, jako to se mi fakt líbilo, úplně nenuceně jsem málem nahodil strop - jedno z nejlepších...
Takže opáčko zvažuji časem,... rozhodně to lepší z Brna poslední dobou.

Jo to funění ve stoje to je takovej ritál co jsem zažil ještě když byly na vídeňské kousek od soudu. Vlastně mi to taky přišlo dobrý :D. Ale jak se přestěhovaly a zdražily tak jsem se na ně vybodnul. Ty vole 2 700 to se mi fakt dávat nechce. Už teď ta dvojka co dávám jinde mi přijde na hraně a je na tom dobrý akorát to, že je to jeden papírek.
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29

Re: Verča Tantra relax

Příspěvekod modusvivendi » pát 11. lis 2022, 17:58

Před nějakou dobou jsem byl u Verči na hodinové masáži.

Masážní studio je ve vnitrobloku, jde se tam po ne zrovna úplně pohodlných venkovních kovových schodech do patra, ale najít to lze snadno. U vchodových dveří jsem se potkal s dalším zákazníkem :D, který šel k jiné masérce .

Verča má pěkný obličej a hezkou menší postavu. Líbila se mi i její poměrně velká přírodní prsa.

Projev má takový na tantrickou masérku zvláštní. Označil bych jej jako něco mezi venkovskou tetkou (včetně některých nářečních slov) a náctiletou puberťačkou. Jako je slušná, v pohodě, rozhodně není nějak mimo, ale nějakou éterickou, jemně působící, bytost nečekejte, její projev mi přišel spíše jako projev prodavačky v masně, kam bych šel pro 20 dkg salámu.

Masérna byla takový kamrlík se sprchou, kde sice byly umístěny nějaké "tantrické" dekorace, ale prostředí celkově nic extra. Zrcadlo není. Na druhou stranu sprcha v pořádku, v místnosti bylo příjemně teplo, Verča se ptala, zda je vše OK, zda chci přinést vodu, atp.

Masáž probíhala na matraci na zemi. Předtím proběhl počáteční rituál vestoje, který mi přišel zpočátku celkem legrační - jak začala funět, tak jsem se až leknul. Myslel jsem, že skoro vyprsknu smíchy. Ale pak to bylo celkem vzrušující, rukou zajížděla pod sarong a dráždila mi ptáka, sarong mi pak sundala. Poté masáž na břiše, peříčka, hlazení, následovala olejová masáž, otočka, lehká masáž zepředu a hned šla na masáž ptáka. To bylo příjemné, ale zase žádný zázrak to nebyl. Jinak po celou dobu masáže sahá mezi nohy, na koule atp., a to i když jsem byl na břiše, což je fajn. U masáže byla nahá.

Masáž pro mě byla takový průměr. Cena 2.000,- Kč za hodinu. Čas dodržen. Masážní studio nabízí různé příplatky, ale pak se ta cena šplhá podle mě neúměrně vysoko.

U Verči oceňuji zejména hezký zjev, masáž neodflákla, ale nějaký wau efekt se u mě nedostavil.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Verča Tantra relax

Příspěvekod Televizor » pát 18. srp 2023, 23:15

V tomto salonu jsem byl zatím celkem čtyřikrát, z toho jednou u Verči cca před rokem (60 min bez příplatků, při první návštěvě salonu jsem chtěl jenom zaklad na zkousku) a mohu jenom potvrdit výše napsané - Verča je na pohled moc hezká, velká
a pevná přírodni prsa, celkově má hezkou postavu, na ulici by se za ní otočil každý. Fotky na webu odpovídají. Když jsme si spolu před masáží chvilku povídali, její mluvený projev mě zarazil, u masérky v takovém rádoby tantra salónu bych očekával jiné vyjadřování :D Nemůžu říct, že by bylo něco vyloženě špatně nebo že by byla protivná, ale takový mluvený projev mi spíš sedí k číšnici v zaplivaném nonstopu ve čtyři ráno... Já si nemůžu pomoct, ale tenkrát jsem se málem mezi dveřmi otočil, když na mě promluvila... Naštěstí jsem se neotočil, protože masáž byla fajn a hlavně se u ní nemluví, tak je to ve své podstatě jedno :)

Celková masáž byla poctivá, začíná se ve stoje (což jsem zatím zažil vždy i u jiných masérek v tomto salonu), takové to napodobování tantrického rituálu - chápu, že to někomu může připadat směšně, ale ze me u toho vždycky aspoň odpadne stud a pracovni stres nechám za hlavou. Navíc během toho mám aspoň čas si masérku pořádně prohlídnou před masáží, takže já mám tyhle uvitaci ritualy vlastně nakonec i rád rad :) Verča u toho několikrát jakoby omylem letmo zavadí o péro a na to já jsem ujetej :lol: následně masáž na břichu, při které taky sem tam přihoňuje, za to je velká pochvala (u jiných masérek mi to chybí, když se ho ani nedotknou, když ležím na břiše). Následně otočka, masáž celého těla. Potom si sedne mezi nohy, pokrčí vaše nohy v kolenou a pomali různými hmaty dodělá. Nechvátá a nefláká to, vyhraje si s žaludem, za mě povedená koncovka. Po výstřiku utře a sama si lehne na chvilku vedle a nechá to celé doznít a rozdýchat. Až po chvíli ležení vstane a jde do sprchy - to je další věc, kterou chválím. Jiné masérky hned utečou do sprchy...

Takže já Verču i salon jako takový určitě doporučuji :) Jenom teda poslední dobou se mi nelíbí cenová politika celého Tantra & Relax, základní ceny nejsou nejnižší a do toho člověka tlačí do doplňků hned ve dveřích, čímž se masáž může pěkně prodražit... Poslední dobou zkouším hledat jiné salóny/masérky, ale v tomto je bezkonkurenční jejich rezervační systém, nebaví mě si s nikým volat a hledat termín... A přitom dneska to ty holky mají tak snadné - chvilka na webu a funkční rezervační systém je na světě... Tak proč to prakticky nikdo nevyužívá...
Televizor
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 18. črc 2023, 15:36


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků