Hledat  

Lux Lucis

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Lux Lucis

Příspěvekod pastrunator1 » ned 3. dub 2022, 9:52

Před Vánocemi 2021 jsem navštívil tuto masérku. Je to už delší doba, nicméně pořád působí a nemá recenze.

Sídlí kousek od zastávky vozovna komín ve asi 4 patře komerční budovy.
Samotná masážní místnost byla atmosférou spíš kancelář. Taková, kde by člověk očekával spíš klasickou než intimní masáž. Byl jsem na masáži lingamu 1h. Průběh byl krátký pokec o očekáváních a cílech z masáže. Nejdřív sprcha, krátké pomasírovaní na břiše v oblasti hýždí a pánevího dna a pak přes 40 minut masáže intimních partií v poloze na zádech.
Masérka byla celou dobu oblečena a seděla obkročmo na lehátku mezi mýma nohama. Člověk se opravdu více cítil jako na nějaké terapií energetických drah než na tantrické či erotické masáži.

Já opakovat už nebudu. Nejsem ezotericky zaměřen a působilo to na mě až moc terapeuticky a ne relaxačně nebo sexy. Ale věřím, že jsou typy lidí, kterí víc ocení terapií dotekem než prosté vypuštění. Např u řešení předčasné ejakulace.

Cena 2000Kč/h
pastrunator1
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 10. pro 2021, 19:21

Re: Lux Lucis

Příspěvekod Lumpík » pon 4. dub 2022, 8:21

pastrunator1 píše:Před Vánocemi 2021 jsem navštívil tuto masérku. Je to už delší doba, nicméně pořád působí a nemá recenze.

Sídlí kousek od zastávky vozovna komín ve asi 4 patře komerční budovy.
Samotná masážní místnost byla atmosférou spíš kancelář. Taková, kde by člověk očekával spíš klasickou než intimní masáž. Byl jsem na masáži lingamu 1h. Průběh byl krátký pokec o očekáváních a cílech z masáže. Nejdřív sprcha, krátké pomasírovaní na břiše v oblasti hýždí a pánevího dna a pak přes 40 minut masáže intimních partií v poloze na zádech.
Masérka byla celou dobu oblečena a seděla obkročmo na lehátku mezi mýma nohama. Člověk se opravdu více cítil jako na nějaké terapií energetických drah než na tantrické či erotické masáži.

Já opakovat už nebudu. Nejsem ezotericky zaměřen a působilo to na mě až moc terapeuticky a ne relaxačně nebo sexy. Ale věřím, že jsou typy lidí, kterí víc ocení terapií dotekem než prosté vypuštění. Např u řešení předčasné ejakulace.

Cena 2000Kč/h


Dekuji za info. Nedivim se, ze ti masaz neprisla eroticka, jelikoz sama maserka inzeruje na modrem webu, ze se nejedna o erotickou masaz.
Lumpík
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 3. úno 2021, 12:10

Re: Lux Lucis

Příspěvekod Miwal » úte 4. říj 2022, 12:16

Ahoj, já byl několilkrát a naprostá spokojenost. Slečna umí jak zdravotní masáž, tak i erotickou. Bral jsem mix doplněný o oddalování, později i masáž prostaty. Pro někoho možná terapeutické, ale já nemám rád rozmatlávání oleje a pak vyhonění. Za mě jedna z nejlepších erotických masáží v Brně. Dal bych ji na dělené první místo s Timeou. Oddalování orgasmu opět téměř top. Úplný top ale za masáž prostaty (dělá v rukaviččce). Trochu mínus za nemožnost oplacení dotyků - to inzeruje, sám jsem nezkoušel, nemám tu potřebu. Další takový mínus, který zde zřejmě sklidí velkou nevoli, je cena. Začíná totiž na 2,5 tis. za hodinu. Je to spíš pro ty, co si rádi připlatí za kvalitu a nespokojí se s průměrem.

komunikace před - 100%
komunikace během masáže - 100%
atmosféra během masáže - 100%
prosory - 90 %
čistota - 100%
vzhled masérky - 90%
masáž - 95%
handjob a oddalování - 100%
masáž prostaty - 100%
CELKOVĚ - 100%
Miwal
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 13. čer 2018, 14:40


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků