Hledat  

Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Příspěvekod nomurr » čtv 7. dub 2022, 9:52

https://www.namasaz.cz/eroticky-masazni ... lani-44026

Věk:28 let
Prsa:č.2
Výška:160 cm
Váha:52 kg
Vlasy:Černé
Míry: —
Tel : 722 924 101

Cena 2000 Kč/h za B2B, kolegyně dle operátorky dokonce 3000 Kč/h.
Byt v novostavbě, hezký, čistý, soukromí, moc pěkné.

Melani fotky sedí, postava sedí, prsa měkká – pouze podle pohledu – viz dále – a hodně volná, mám rád jiný typ.
Nejlepší částí masáže bylo jemné hlazení na začátku, kdy jsem si říkal, že to bude dobrý… pak už to bylo jen promazávání celého těla. B2B Melanie chápe tak, že se k vám kolmo nakloní a prsama jezdí po zádech, případně po těle. Toť vše.
A to nejlepší, když jsem se jí po otočce dotkl na koleni, když vedle mě klečela, tak dala ruce nahoru a důrazně řekla: „STOP!!! To je u nás za příplatek.“
Tak jsem se optal zda B2B je tedy bez doteků a jaké mají potom příplatky a prý: společná sprcha, doteky a 69 (to už jsem se ani neptal co to znamená…), vše po 500 Kč. Takže to mě dost přešla nálada, po tomto oznámení mi ho Melanie vzala do ruky a honila bez nápadu a jiskry erotiky do konce.
Za mě NEVER MORE celý salón. V porovnání s Prahou dražší a pojetí B2B absolutně neporovnatelné, myslím, že holky z Brna by si měly zaplatit jednu masáž v Praze, aby viděly jaká to je jinde jízda.
nomurr
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 4. čer 2013, 12:05

Re: Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Příspěvekod modusvivendi » čtv 7. dub 2022, 12:45

nomurr píše:https://www.namasaz.cz/eroticky-masazni-salon-midas-masaze-brno-1026/melani-44026

Věk:28 let
Prsa:č.2
Výška:160 cm
Váha:52 kg
Vlasy:Černé
Míry: —
Tel : 722 924 101

Cena 2000 Kč/h za B2B, kolegyně dle operátorky dokonce 3000 Kč/h.
Byt v novostavbě, hezký, čistý, soukromí, moc pěkné.

Melani fotky sedí, postava sedí, prsa měkká – pouze podle pohledu – viz dále – a hodně volná, mám rád jiný typ.
Nejlepší částí masáže bylo jemné hlazení na začátku, kdy jsem si říkal, že to bude dobrý… pak už to bylo jen promazávání celého těla. B2B Melanie chápe tak, že se k vám kolmo nakloní a prsama jezdí po zádech, případně po těle. Toť vše.
A to nejlepší, když jsem se jí po otočce dotkl na koleni, když vedle mě klečela, tak dala ruce nahoru a důrazně řekla: „STOP!!! To je u nás za příplatek.“
Tak jsem se optal zda B2B je tedy bez doteků a jaké mají potom příplatky a prý: společná sprcha, doteky a 69 (to už jsem se ani neptal co to znamená…), vše po 500 Kč. Takže to mě dost přešla nálada, po tomto oznámení mi ho Melanie vzala do ruky a honila bez nápadu a jiskry erotiky do konce.
Za mě NEVER MORE celý salón. V porovnání s Prahou dražší a pojetí B2B absolutně neporovnatelné, myslím, že holky z Brna by si měly zaplatit jednu masáž v Praze, aby viděly jaká to je jinde jízda.


Masérku Melani z Midas masáže Brno jsem před několika týdny rovněž navštívil. Cena 2.000,- Kč za hodinovou masáž, fotky jsou určitě její (měla např. i stejně nalakované nehty jako na fotografiích), byt čistý pěkný v novostavbě, prostředí hezké, velká moderní sprcha (tam by skutečně společná sprcha s masérkou mohla být zajímavý zážitek). Souhlasím s těmi poněkud volnými prsy, někomu se to líbí, někoho to může odrazovat. Prsa ale nemá měkká, alespoň při B2B to tak nepůsobilo. Konverzace nic extra, nicméně Melani nebyla nepříjemná či arogantní, chovala se slušně, nabídla pití, omluvila se za hluk z vrtání někde nejspíš v sousedním bytě (to naštěstí velmi rychle přestalo).

B2B bylo skutečně naklonění se a ježdění prsy po těle (jak v poloze na zádech, tak i zepředu). Ale nebylo to z mého pohledu až tak špatný, jezdila prsy až za krkem, navíc občas udržovala i oční kontakt, mají tam zrcadlo, tak jí v něm bylo možné pozorovat, dokonce párkrát byl oční kontakt i přes to zrcadlo. Na vzájemné doteky jsem se neptal, byl jsem unavený a chtěl jsem relaxovat, tak se mně hodilo, že "práci" odvedla sama a já se jen díval a užíval si. Masáž kromě B2B spočívala v mazání celého těla olejem. Na začátku bylo to hlazení, hladila mě i ve vlasech, to bylo příjemný, začátek vypadal opravdu zajímavěji, než to nakonec bylo. Závěr takový obyčejný, jako má to celkem v ruce, ale nápad či nějaká jiskra to tam nějak nebylo.
Salón inzeruje i nabídku SM. To si tam osobně nějak moc nedovedu představit, snad nějaký footjob, zavázání očí, pouta či něco takového, ale neptal jsem se, možná bych byl překvapen :o

Celkově zážitek takový průměrný, nebyl bych za sebe asi až tak kritický jako kolega, nicméně rozhodně jsem absolvoval lepší masáže (ale i horší).

Obecně pak porovnání Brna s Prahou je těžké. V Praze je mnohem větší konkurence, nyní tam navíc ubylo cizinců-turistů, tak se tem holky musí holt více snažit a nemohou si dovolit přepálit ceny. Ale před nějakým časem jsem tam byl na masáži v salónu Excelent masáže na Vyšehradě (ul. Marie Cibulkové) a bylo to celkem blbý. Holka sice pěkná, ale dost arogantní a celkově nepříjemná, navíc tam bylo jakýsi erotický focení, přes který jsem musel přímo projít do masážní místnosti - diskrétnost a soukromí si tedy představuji jinak. A platil jsem také 2.000,- Kč za hodinu.. A to prý byla ještě nějaká akce. Nicméně ta dotyčná holka tam už nyní nepůsobí, co jsem se díval. Prostředí jako takové bylo pěkné a čisté.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Příspěvekod nomurr » pát 8. dub 2022, 15:27

Průběh tedy stejný. Výsledný pohled je o očekávání a nastavené laťce. Srovnání mám a vím jaké B2B může být.
Tohle prostě byl podprůměr bez erotické atmosféry (kromě začátku uznávám) a gradace a ani jedno by u B2B chybět nemělo.
Srovnávat se naopak musí, protože jinak to bude v Brně stát za starou bačkoru.

Případně mi doporuč masérku v Brně, kde je to super a srovnatelné s Prahou.

Díky.
nomurr
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 4. čer 2013, 12:05

Re: Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Příspěvekod sexman12321 » sob 9. dub 2022, 14:40

Potvrzuji výše napsané.

Holka celkem pěkná, prsa sice měkčí, ale rozhodně ne věšáky. Konverzace tak akorát. Masáž byla spíš takové mazání oleje a ano, b2b si skutečně představuje tak, že se nad vás nakloní prsama (nebylo to nepříjemné, ale čekal bych víc). Za mě slabší průměr až podprůměr...ruční práce nebyla nejhorší, ale chtělo by si trochu víc "pohrát".
sexman12321
 
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 17. led 2013, 2:53

Re: Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Příspěvekod modusvivendi » ned 24. dub 2022, 11:16

nomurr píše:Průběh tedy stejný. Výsledný pohled je o očekávání a nastavené laťce. Srovnání mám a vím jaké B2B může být.
Tohle prostě byl podprůměr bez erotické atmosféry (kromě začátku uznávám) a gradace a ani jedno by u B2B chybět nemělo.
Srovnávat se naopak musí, protože jinak to bude v Brně stát za starou bačkoru.

Případně mi doporuč masérku v Brně, kde je to super a srovnatelné s Prahou.

Díky.


Z mé strany se nejednalo o kritiku Tvé recenze, jak jsi to možná pochopil. Průběh byl dle našich popisů opravdu velmi podobný, jinak souhlasím, že hodnocení v dané oblasti je velmi subjektivní záležitost, jde např. i o očekávání, zkušenosti, sympatie, míru přísnosti apod. Asi bych to trošku přirovnal k bodování při některých soutěžích (např. krasobruslení). Porotci tam také dávají někdy i celkem dost odlišné hodnotící známky. Ale naše subjektivní hodnocení se zase tolik nelišilo - průměr (a to spíše slabší) oproti podprůměru není až takový rozdíl jako třeba mezi skvělé x příšerné.

Srovnávání se obecně nebráním, jen nevím, jestli jsou úplně dobře porovnatelné skupiny pražské vs. brněnské masérky. Nejsou to dle mého názoru úplně homogenní skupiny, jelikož i uvnitř nich jsou celkem velké rozdíly. Každopádně v Praze je trh v této oblasti větší a rozvinutější a to je vždy pro zákazníky lepší (už jen větším výběrem).

Doporučení konkrétní masérky je poměrně ošemetné. Řešil bych to spíše recenzemi, z těch se dá usuzovat na kvality masáže.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Příspěvekod Melani » pon 25. dub 2022, 16:25

Ahoj, mockrát všem děkuji za zpětnou vazbu. Velmi ráda se do budoucna zlepším a něčemu přiučím. I z tohoto důvodu bych Vás chtěla požádat o zpětnou vazbu na místě. Samozřejmě jakýkoliv dotaz či požadavek již během masáže vezmu na vědomí.
Naposledy upravil Melani dne pát 6. kvě 2022, 10:56, celkově upraveno 1
Melani
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. dub 2022, 5:26

Re: Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Příspěvekod gumak » pon 25. dub 2022, 19:50

Melani píše:Takže úplně nahodou jsem objevila tyto recenze. Nejsem žádná profi masérka. Školení jsem měla od šéfové a masíruju tak, jak mi to ukazovala. A tento postup mi naprosto vyhovuje, ze mužů byt vedle klienta a držet si odstup a nemusím se po nikom plazit

Tak to se máš čím chlubit :roll: Asi sis popletla brigádu . V tescu teď shánějí doplňování
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Příspěvekod modusvivendi » úte 26. dub 2022, 13:23

Melani píše:Takže úplně nahodou jsem objevila tyto recenze. Nejsem žádná profi masérka. Školení jsem měla od šéfové a masíruju tak, jak mi to ukazovala. A tento postup mi naprosto vyhovuje, ze mužů byt vedle klienta a držet si odstup a nemusím se po nikom plazit, na nikom sedět atd, jako v předchozím salonu, kde jsem musela být nad klientem a dělat mu buhvi co. Jsem ráda, ze muzu dělat v tomto studiu a ze za šéfa mam ženu, ktera není uchyl. Taky máte hubu a můžete mi říct jak to chcete a ne tady pak pindat jak to stalo za hovno P.S.: moje prsa se mi líbí. Ze jsem kojila dítě asi nikoho nenapadlo, že


No tak hlavně, že jste spokojená sama se sebou a se svou prací. Já vám ten pocit opravdu přeji. Třeba se Vaše pojetí masáže tělo na tělo, kdy se přitom po nikom nechcete plazit (sic!) ujme. Chápu přitom, že máte asi špatnou zkušenost z předchozího působení, máte rovněž zřejmě meze, co je pro Vás v pořádku a co už ne, a to by samozřejmě mělo být respektováno, ale nabízet masáž tělo na tělo s tím, že se po nikom nechcete plazit, jak jste se zde vyjádřila, je podle mě prostě trochu chucpe. Můžete kdyžtak jít dělat třeba i něco jiného, což bych si Vám vzhledem k Vašemu, Vámi zde prezentovanému přístupu ke klientům, dovolil doporučit ke zvážení. Za mě jinak masáž, pokud jste pozorně četla konkrétně moji recenzi, nebyla až tak zlá, nicméně žádný zázrak to zase nebyl, to se na mě prostě nezlobte. Poněkud jste ale můj pocit dodatečně zabila svým komentářem zde. Hodnou šéfovou Vám přeji a je určitě dobře, že jste spokojená se svým tělem.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Příspěvekod nomurr » pát 29. dub 2022, 14:14

Melani píše:Takže úplně nahodou jsem objevila tyto recenze. Nejsem žádná profi masérka. Školení jsem měla od šéfové a masíruju tak, jak mi to ukazovala. A tento postup mi naprosto vyhovuje, ze mužů byt vedle klienta a držet si odstup a nemusím se po nikom plazit, na nikom sedět atd, jako v předchozím salonu, kde jsem musela být nad klientem a dělat mu buhvi co. Jsem ráda, ze muzu dělat v tomto studiu a ze za šéfa mam ženu, ktera není uchyl. Taky máte hubu a můžete mi říct jak to chcete a ne tady pak pindat jak to stalo za hovno P.S.: moje prsa se mi líbí. Ze jsem kojila dítě asi nikoho nenapadlo, že


Chápu, že to není pro každou slečnu a proto to taky každá nedělá. Aby žena byla dobrá erotická masérka, tak to musí dělat s nadšením a mít ráda tělo a doteky. Pokud ti vyhovuje a řekneš tady, že si "můžeš držet odstup a nemuset se při B2B po nikom plazit", tak to mluví za vše a nikdy z toho dobrá erotická masáž nebude. Tím sis napsala recenzi sama. My chlapi jsme dost jednoduší, stačí s tím umět rafinovaně pracovat. To je umění žen a dobrých masérek. A věř, že takové jsou a ani to není o tom plazení, je to o řeči těla, chytrých poznámkách, rafinovaném dotyku, pohledu, hře, stupňování atmosféry atdatd. Jak jsem psal, začátek byl zajímavý, protože to mělo jiskru a působilo to dojmem, že je tvým cílem mě potěšit. Dál to byla mechanika s cílem mít to za sebou a bohužel je to cítit.

PS: Měl jsem přítelkyni a tahle holka byla žena s velkým Ž. Když jsem jí jednou například říkal, že už to fakt nemůžu vydržet, tak místo toho aby řekla jednoduše: "To nevadí." Řekla: "Ale to já přece chci, abys to nevydržel. Užij si to nejvíc teď!"
Naopak když jsem tuhle řekl jedné masérce při HJ, zda by mohla zkusit trochu oddálit, tak mi přísně odpověděla: "Já nemusím nic." A bylo oddáleno :-)
Takže za mě asi tak.
nomurr
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 4. čer 2013, 12:05

Re: Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Příspěvekod Melani » sob 30. dub 2022, 20:03

Ještě jednou děkuji za zpětnou vazbu.
Naposledy upravil Melani dne pát 6. kvě 2022, 10:57, celkově upraveno 1
Melani
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. dub 2022, 5:26

Re: Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Příspěvekod acx » sob 30. dub 2022, 22:06

Melani píše:Placete na špatném hrobě. Masiruju tak, jak mi to ukázala šéfová. Tim to pro mě konci.


Hloupá výmluva, pokud ti šéfová ukáže jak krást, tak nebudeš zloděj? :shock: Nabídka je napsaná u tebe, ty jsi za ni zodpovědná. :idea: Ubohých výmluv slečen typu já ani nevím, co v inzerátu je a kde je, ty služby mi napsala šéfová, ja je nedělám, zažil každý a mockrát. :lol: Tak si u šéfové zařiď, aby tě neznemožňovala a jasně uvedla, co děláš, tedy b2b ne, nemasíruješ nahá, .... . Pokud šéfová je šmejd, nemusíš jím být i ty. :P
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Příspěvekod Melani » ned 1. kvě 2022, 6:38

acx píše:
Melani píše:Placete na špatném hrobě. Masiruju tak, jak mi to ukázala šéfová. Tim to pro mě konci.


Hloupá výmluva, pokud ti šéfová ukáže jak krást, tak nebudeš zloděj? :shock: Nabídka je napsaná u tebe, ty jsi za ni zodpovědná. :idea: Ubohých výmluv slečen typu já ani nevím, co v inzerátu je a kde je, ty služby mi napsala šéfová, ja je nedělám, zažil každý a mockrát. :lol: Tak si u šéfové zařiď, aby tě neznemožňovala a jasně uvedla, co děláš, tedy b2b ne, nemasíruješ nahá, .... . Pokud šéfová je šmejd, nemusíš jím být i ty. :P


Wtf? Co to je za argument? Ze když mi ukáže jak krást? nemasiruju nahá? Aha... Hele já svoje klienty mam, kteří se za mnou vrací. No tím to tady uz ukončuju a uz se sem nebudu vracet. Nemám cas resit picoviny.
Melani
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 25. dub 2022, 5:26

Re: Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Příspěvekod prog » ned 1. kvě 2022, 8:14

Tvé klienty Ti nikdo nebere a pokud se k Tobě vrací, tak to je jejich věc...Moc děkujeme, že si tyto stránky navštívila a odhalila svojí skutečnou tvář a přístup...Ušetřila si nám čas a peníze, protože tak jak si se zde prezentovala, je dobré se Ti vyhnout VELKÝM OBLOUKEM.
prog
 
Příspěvky: 115
Registrován: sob 18. úno 2006, 12:07

Re: Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Příspěvekod BRNORECENZE » pon 2. kvě 2022, 13:48

.
Naposledy upravil BRNORECENZE dne stř 23. srp 2023, 11:04, celkově upraveno 1
BRNORECENZE
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 2. kvě 2022, 13:27

Re: Melani – Midas masáže Brno 722 924 101 / 722924101

Příspěvekod xnude » čtv 25. srp 2022, 16:12

Musím konstatovat, že 3000 Kč za masáž u té mrchy Lindy je katastrofa.
Když k tomu vezmu ten masérský výkon, kdy jen rozpatlávají olej po zádech, pak vyhoní za 5 minut brko a zbytek času buď máš odpočívat nebo si dát sprchu, tak to může platit jenom blbec.
Opáčko v žádném případě. Tenhle salón je na černé listině odsouzený k zavření.
xnude
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 8. pro 2020, 13:48

Další

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků