Hledat  

Tantra Relax 776 487 273 - Jana

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Tantra Relax 776 487 273 - Jana

Příspěvekod kuzelka- » čtv 5. kvě 2022, 23:09

Ahojky , máte někdo zkušenost s krásnou maserkou Janou ? v jejim salonu moc často není a tak skoro není možné se k ní dostat , nebo je i někde jinde k zastižení ? dík za info .
Naposledy upravil kuzelka- dne čtv 2. čer 2022, 21:59, celkově upraveno 1
kuzelka-
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 5. kvě 2022, 22:46

Re: Tantra Relax 776 487 273 - Jana

Příspěvekod acx » pát 6. kvě 2022, 0:49

kuzelka- píše:Ahojky , máte někdo zkušenost s krásnou maserkou Janou ? v jejim salonu moc často není a tak skoro není možné se k ní dostat , nebo je i někde jinde k zastižení ? dík za info .


Jak víš, že je krásná, když jsi ji nezastihl? V tomto salůmu nedělají erotické masáže, ale od nich nazývané tantrické, které se vyznačují hlavně funěním a rádoby nějakým přenosem energie, což nemá nic společného s erotickou masáží natož se skutečnou masáží. :P
Nevím, zda zkoušíš promo, ale měl by jsi si uvědomit, že hodnocení bez návštěvy, je jen ubohé podlízání. :lol:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Tantra Relax 776 487 273 - Jana

Příspěvekod Televizor » pon 4. zář 2023, 14:01

Ahoj, ja byl u Jany cca pred rokem. 90 mimut + "dvojita masaz lingamu" :D.

Jana byla moc milá, je vidět, ze ma v tomto odvetvi zkusenosti (mozna nejen s masazemi? Ja nic vic ale ani nezkousel...). Masaz mela od zacatku do konce náboj, nebylo to zadne monotónní šmrdlání a žádná nuda, střídala hmaty, pozice... Bylo videt, ze ji to bavi. Pokud si dobre vzpominam, dokonce čas masáže přetáhla o cca deset minut. Sama mě na zacatku vybídla, abych se ji klidně dotykal. Kde má své hranice jsem ale nezkoušel, chtěl jsem zůstat pasivní a jen vypnout a nechat se masírovat. Rád někdy zase zopakuji :wink:
Televizor
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 18. črc 2023, 15:36


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků