Hledat  

Sweety_Kate

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Sweety_Kate

Příspěvekod kabanna » stř 10. srp 2022, 7:32

https://www.amateri.com/cs/lide/2356713/Sweety_Kate

Slečna menší baculka. Za mě moc hezká holka. Postava je vidět na fotkách.
Byl jsem na masáži na 1h, cena 1400Kč
Být, sprcha atd. Vse v pohodě.
Slečna masíruje poměrně dobře. Aj ztuhlé svaly trochu uvolnila.
Během masáže není úplně nahá. Ale má jakousi sukýnku zakrývá s ní bříško. Nebylo to na překážku. Prostoru pro pohrani si s moc pěknými prsa je víc než dost. A na zadek se dá taky pěkně sáhnout. Rozkrok ne.
Prsa využívá i při masáži. Hlavně na konci. Celou dobu milá a usměvavá. Při poslední části masáže jemně vzdychá, různé se vrtí, nastavuje. Jako by byla taky kousek před vrcholem. To bylo fajn. Samozřejmě vše hraně, ovšem příjemné a cela masáž nepůsobí pak sterilně.
Shrnutí: mladá hezká fajn baculka, která dělá dobrou amatérskou masáž a uni si užít i honění.
Budu určitě opalovat.
kabanna
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 27. lis 2008, 22:01

Re: Sweety_Kate

Příspěvekod masticore » úte 16. srp 2022, 23:52

Dnes jsem na základě předchozího doporučení byl Kate taky zkusit. Prvně musím říct že nemám předchozí zkušenosti s masáží tohoto typu, takže nemám s čím porovnávat.
Vše v předchozím přispěvku souhlasí.

Kate je podle mě naturální blondýna slovanského typu. Má pěkný kulatější obličej a krásný velký prsa na hraní..:oo: Ta sukýnka je podle mě zbytečná, ale moc nepřekáží.
Masáž hodně relaxační občas i příjemně přitlačí, osobně bych to uvítal ještě trochu tvrdší, opřít se do toho celým tělem, ale její masáž má být spíš vzrušující než profi regenerační, takže to chápu.
Zdá se ale že naslouchá, takže kdybch si o to řekl, nejpíš by přitlačila. Zkusím to příště.

Povahově je velice příjemná a pohodová. Kate je skvělá herečka, výraz tváře působili přirozeně a před vyvrcholením se kouká do očí.
V pohodě byt ve starším paneláku, jen na chodbě to strašně smrdí starým domem, tak se nenechte odradit.
masticore
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 15. srp 2022, 1:40

Re: Sweety_Kate

Příspěvekod KozelLuis » ned 21. srp 2022, 11:21

Přidávám se k pozitivním recenzím výše.
Vše podstatné bylo řečeno. Sukýnka by mohla být výrazně kratší, bylo by to rajcovnější. Možná i víc, než úplně bez. Pod sukýnkou se ještě skrývají tanga.
Masáž dobrá, zakončení též.
Možná by mohla trochu víc zlobit už v poloze na břiše. Tak občas trochu nehtíky, nebo pošimrat zezadu na pytlíku. Tak nějak udržovat napětí.
Ale třeba se do toho časem dostane.
I tak se jednalo o příjemně prožitou hodinku.
Live long and prosper.
Uživatelský avatar
KozelLuis
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned 21. bře 2010, 11:44

Re: Sweety_Kate

Příspěvekod Pietro12345 » čtv 15. zář 2022, 19:17

V jake casti Brna to provozuje?
Pietro12345
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 14. čer 2022, 14:12

Re: Sweety_Kate

Příspěvekod muflon222 » čtv 15. zář 2022, 21:20

Teď je v centru na Radnické
muflon222
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 7. led 2021, 22:08

Re: Sweety_Kate

Příspěvekod Undrvasrman » pát 23. zář 2022, 14:20

Zkusil jsem na základě recenzí a za mě tak 4/10
+ Kdo rád baculatější, tak ho vzhled neurazí, já byl celkem spoko.
+ Konec je příjemný, trochu hereckého výkonu přidalo na atmosféře.
+ Je docela příjemná.
– Postel dost nevhodná na masáže, nějaký jednorázový přehoz bych taky ocenil.
- Masáž to teda moc nebyla, napětí nijak nestupňuje, eroticky to moc nepůsobí, žádné techniky dobrých erotických masérek neokoukala.
- Ta sukýnka je škaredá, jakási koženka.
- Nemohl jsem se zbavit tušení že ve vedlejší místnosti sedí její chlap, něco tam šustilo, botů tam měl taky hodně.
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29

Re: Sweety_Kate

Příspěvekod acx » pát 23. zář 2022, 21:00

Dřive nabízeli s chlapem čumendu na ně za dost peněz. Asi neuspěli, takže klasika, máme novou masérku. :)
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků