Hledat  

Lejla33

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Lejla33

Příspěvekod Nads » ned 27. lis 2022, 21:19

Nads
 
Příspěvky: 172
Registrován: sob 31. led 2015, 19:39

Re: Lejla33

Příspěvekod tanner » stř 1. úno 2023, 8:50

Nikdo nic? Taky mě zajímá nějaká recenze:)
tanner
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 3. čer 2014, 1:14

Lejla33 amatéři tel. 607977711/607 977 711

Příspěvekod Retset » čtv 2. bře 2023, 2:40

Tak jsem se po delší době rozhodl vyzkoušet holčinu, na kterou jsem nenašel žádné recenze, abych zase jednou té nornické komunitě i vrátil. Jedná se o https://www.amateri.com/cs/lide/1951139/Lejla33. Kontaktoval jsem ji přes WhatsApp, kde mi poslala nabídku její masáže:

Jedná se o erotickou masáž s prvky klasické, tantra a B2B. Masáži vždy předchází sprcha samostatná, na závěr je společná. Uvítám tě v hezkém sexy prádle v kterém tě začnu masírovat. Ze začátku zezadu a pak zepředu. Po chvíli se vysleču, masíruji nahá a tělem. Dotýkat se mě můžeš. Pořádně si tě vzruším a pak se začnu dotýkat tvého penisu a postupně masírovat až tě přivedu k orgasmu. Nechybí ani masáž v poloze 69.. Otočená k tobě zadečkem. Všechno při příjemné hudbě a svíčkách. Cena za hodinu 2200.


Fotky na amatérech mě zaujaly, popis taky. S domluvou to bylo horší, probíhala na střídačku na WhatsAppu i přímo na amatérech, holka má hodně nepravidelnou pracovní dobu. Nakonec jsme se domluvili asi po týdnu konverzace na středu 13:00. Prostory má na okraji Krpole, dobrá dostupnost, parkování mezi paneláky. Dorazil jsem na místo s pár minutovým zpožděním, ale všechno v pohodě, Lejla si mě navedla přímo k sobě do bytu. Otevřela mi tak jak inzerovala, nachystaná jen ve spodním prádle. Lejla je asi 175 cm vysoká špinavá blondýnka, věk kolem 24 a váha kolem 60 kg odpovídá popisku profilu na amatérech. Má docela sympatický obličej, rozhodně není ošklivá. Byt je čistý, nově zařízený, dostatečně připravený na to co se v něm má dít. Hned za dveřmi nabídnuto pití, placeno 2200 dle domluvy, žádné příplatky nenabídnuty. Následuje jedna rychlá sólo sprcha a jdu zaujmout polohu lachtana do postele.

Masáž začne jenom takovým šimráním, bere to od hlavy až k patě, pak trochu přitlačí a postupně lehce promasíruje záda, ruce, zadek a nohy. Lejla sundává spodničky a přechází na B2B. několikrát se sklouzne prsy po mých zádech, při tom mi občas lehce zasténá do ucha. Přichází otočka na záda, pár letných pohlazení rozkroku a začíná klouzat prsy i po mém předku. O několik sklouznití později si mi sedá na břicho zády ke mě a začíná s "masáží" intimních partií. Střídá tempo, sem tam na mě pořádně vyšpulí zadek. Osahávat se celou dobu nechává i tam dole, občas zlehka zasténá. Mechanickými pohyby mě přivede do finiše, podává kapesníky a lehná si vedle mě a začíná mě hladit. Nějakou tu chvíli klábosíme a ona mi sama od sebe nabízí druhé kolo. Zkouším jí přemluvit na něco víc než jen handjob, ale nenechá se, takže nabídku druhého kola nevyužiju a míříme spolu do sprchy, kde mi holka šikovná umyje záda od té tuny lubrikantu, co na nás v průběhu aktu napatlala. Chvíli si pak ještě povídáme a já z bytu mizím po cca hodině a čtvrt čistého času.

Celkově masáž hodnotím jako kladnou, ale na opakování to z mojí strany asi není. Fotky na amatérech jsou skutečně slečny, bohužel realita není tak milosrdná jako objektiv, na prsou a i různě po těle má trochu stryje. Prsa samy o sobě slabší dvojky které už svůj boj s gravitací prohrály, měnší, ale hezký zadek to nějak zachraňuje. Rozhodně se ale nejedná o škaredou holku. Jinak je Lejla příjemná, milá, umí se usmát, vyloženě jako GFE bych to nepopsal, snaží se vyjít vstříc a nijak nehlídá čas. Holka je dost komunikativní, ale tady bych řekl že možná až moc, protože mi za tu chvíli co jsem se s ní viděl docela dost propálila i z osobního života, což mně osobně nevadilo, ale na jejím místě bych byl asi o dost opatrnější co komu vykládám, ale je to dost možná dané i tím že je spíš víc amatérka než profesionálka.

Masáž jako taková byla slabší, od každé "techniky" něco, ale celkový dojem takový prázdný, ještě bude muset dost potrénovat. Ani v oblasti intimních partií to nebyla nějaká hitparáda. Sem tam střídala tempo a úchopy, ale cílené oddalování se nekonalo a všechno bylo vlastně jenom mechanické pohyby rukou bez nějakého většího nápadu. Šance, že se nechá přemluvit na něco víc tam podle mě jsou, ale chtělo by to opakované návštěvy a nejsem si jistý, jestli se to vůbec vyplatí.

Jestli chcete strávit hodinu a víc ve společnosti mladé, tímhle odvětvím ještě nezkažené holky se kterou se dá slušně pokecat, očekávání svým přístupem naplní, ale pokud hledáte promyšlenou masáž, ať už relaxační nebo erotickou, za 2200 to asi nestojí a pořád jsou v Brně lepší možnosti.
Retset
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 17. črc 2019, 12:32

Re: Lejla33

Příspěvekod acx » čtv 2. bře 2023, 22:59

Tahle děvčina nabízela masáže už jako Carol v Modřicích, Moravanská v roce 2018, takže žádná novinka. Její počáteční cena byla 2000.- za 2h, vzájemná masáž včetně prstování kundy do vyvrcholení v tom. To jen tak, že se nejedná o něco nového, amatérského a na domluvu korektního, ale jen přejmenovaného, finančně výrazně navýšeného a co se týká služeb ochuzeného, tedy ojebaného. :lol:
A moc dobře vím o čem píši, v rámci testování masáží vyzkoušeno, ovšem následně pro nedodržení termínu domluvy bez omluvy zavrženo. :D
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Lejla33

Příspěvekod Retset » čtv 2. bře 2023, 23:33

acx píše:Tahle děvčina nabízela masáže už jako Carol v Modřicích, Moravanská v roce 2018, takže žádná novinka. Její počáteční cena byla 2000.- za 2h, vzájemná masáž včetně prstování kundy do vyvrcholení v tom. To jen tak, že se nejedná o něco nového, amatérského a na domluvu korektního, ale jen přejmenovaného, finančně výrazně navýšeného a co se týká služeb ochuzeného, tedy ojebaného. :lol:
A moc dobře vím o čem píši, v rámci testování masáží vyzkoušeno, ovšem následně pro nedodržení termínu domluvy bez omluvy zavrženo. :D


Já jsem to nějak tušil, že úplná novička to nebude, jenom jsem podle jejího aktuálního čísla ani podle nicku nenašel žádnou recenzi ani tady ani mimo a recenze na přímo na amaterech pod alby ty komentáře nelze moc brát seriózně. Každopádně jestli se v těch masážích nevypracovala od 2018, tak už k tomu asi ani nedospěje a je to o důvod navíc proč se k ní nevracet :)
Retset
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 17. črc 2019, 12:32

Re: Lejla33

Příspěvekod Eddd3 » pát 17. bře 2023, 14:47

Nedávno jsem navštívil slečnu Lejlu a byl jsem velice spokojený. Za mě rozhodně DOPORUČUJI!! Slečná je krásná, milá a šikovná.
Eddd3
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 22. lis 2022, 21:54

Re: Lejla33

Příspěvekod Jose2000 » čtv 23. bře 2023, 11:43

Ahoj, byl jsem asi pře měsícem a za mě spokojenost. Mám rád mladičké holky a to Lejla splňuje, mám rád amatérky a to její přístup splňuje také. Prsa už opravdu nejsou moc pevná, ale na tu Brněnskou bídu je to vyšší průměr až nadstandard:-) Hodlám zopakovat!
Jose2000
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 3. srp 2021, 11:44

Re: Lejla33

Příspěvekod nucleoner » čtv 22. úno 2024, 21:39

Byl jsem u ní před nedávnem, a se vším výše psaným souhlasím. Masáž ale taková nijaká, patlání olejem. Byl jsem tam spíše na její handjob, ten mě baví, a mazlení. Nabízí mi docela pěkný GFE. Cenu mi dá vždy jinou, asi dle nálady. Naposled jsem ji dával 1200/h, až jsem se divil.

Ale hlavně, nedávno si nechala udělat nový prsa. Teď má nějaký trojky asi. Ikdyž to moc nemusím, k ní to docela sedí. Tak kdyby si s něma nekdo chtěl pohrát..
nucleoner
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát 24. bře 2017, 20:05


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků