Hledat  

Diana RomanticLove studio 702 989 609

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Diana RomanticLove studio 702 989 609

Příspěvekod Lolipop111 » čtv 13. dub 2023, 8:22

Připojím se i já. Všiml jsem si nového studia v Brně a tam hned masérky Diany. Říkám si, proč to nezkusit...
Domluva rychlá, pohotová, na místě jsem čekal chvíli než mi bylo otevřeno. Studio je v Bohunicích hned kousek od Fakultní nemocnice.

https://www.sex.cz/842266?Kraj=jihomoravsky&S=27

Při otevření na mě čekala usměvavá černovláska. Když bych srovnal fotky s realitou, tak jsem byl příjemně překvapen. Na všem jsme se domluvili, ceny standardní bych řekl na Brno 1500/2000. Společná sprcha je možná u Diany. Jakmile jsem přišel do pokoje, neměl jsem ani starosti s vyslíkáním :D Vzal jsem si masáž na hodinu, kde Diana trávila více času na zádech než na břiše. Příplatky jsem nezkoušel, nepřišel jsem kvůli sexu v tomto případě :) Každopádně Diana vypadá, že si váží svých klientů a bere to celé zodpovědně. Na závěr bych dodal, že jsem nevyčerpal celou hodinu.. Po 40 minutách jsem byl hotový, ale za to musím říct, že zbytek času jsme příjemně prokecali a leželi spolu. Po celou dobu byla příjemná atmosféra a celkově bych asi neměl žádný dodatek. Maximálně lokalita, že studio není přímo v centru, ale aspoň jsem měl klid od lidí :D

Za mě 8,5/10
Naposledy upravil Lolipop111 dne čtv 13. dub 2023, 12:16, celkově upraveno 1
Lolipop111
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 15. úno 2023, 16:58

Re: Diana RomanticLove studio

Příspěvekod Undrvasrman » čtv 13. dub 2023, 10:03

Hodnotíš to sice pozitivně, ale já z toho čtu že masáž trvala 66% zaplaceného času a zbytek jste "prokecali" což mě teda absolutně nepřipadá jako ideální poměr cena výkon. Že masérka nabízí sex v podstatě už v inzerátu považuju taky za red flag. O samotném průběhu masáže se nezmiňuješ, což považuju na recenzi vždy za to nejpodstatnější.
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29

Re: Diana RomanticLove studio

Příspěvekod Lolipop111 » čtv 13. dub 2023, 11:00

Díky za reakci a zároveň se omlouvám za nedostatky které jsem nezmínil. Jsem začátečník v psaní recenzí a i proto jsem nenapsal některé podstatné věci. Tuto recenzi jsem ale napsat musel, protože jsem byl takřka se vším spokojený(vždy se najdou nějaké mínusy jako u všeho)...

Co se týká masáže, tak jsem pak už nechtěl pokračovat já, nebylo to z iniciativy masérky(ta ba naopak byla i klidně pro další vyvrcholení...), tedy rád už jsem si jen pokecal a s masérkou se přitulil k sobě. Co se pak týká samotného inzerátu, tak právě ten mě zaujal a i kvůli tomu jsem se objednal. Znova podotýkám, nešel jsem zde za účelem sexu, ale uvolnění se po náročném dni :) Nevím, ale já se nikde nedočetl v inzerci o poskytování sex. služeb. Co se pak týká samotné masáže, nezmínil jsem se možná z toho důvodu, že jsem neviděl úplně nějaké velké nedostatky. Maximálně, že Diana vypadá tak, že v tom začíná, takže byla snaživá ale naopak vždy se najdou nějaké nedostatky, ale je to spíše z důvodu hádám, že se ještě učí všemu jak má být... :) Líbilo se mi, že moc času netrávila na břichu a otočila si mě dříve jak v polovině, to moc masérek nedělá a raději tráví víc času naopak.

Snad už jsem zmínil většinu co má být podstatou recenzi, znova se omlouvám :)
Lolipop111
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 15. úno 2023, 16:58

Re: Diana RomanticLove studio 702 989 609

Příspěvekod slimjims » čtv 13. dub 2023, 13:07

Hezky si to Diana napsala:) Tohle normálni chlap nemůže zplodit.
slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20

Re: Diana RomanticLove studio 702 989 609

Příspěvekod Lolipop111 » pát 14. dub 2023, 12:35

Tak se dívám, že člověk vlastně nemůže napsat ani žádnou kladnou recenzi a ba naopak někoho vytyčit. Na nějakých masážích jsem už byl, i mimo Brno a říkal si, že zde začnu postupně psát o dalších zážitcích které mám(a že jsou i ty špatné bohužel), ale po tomto, konkrétně mám na mysli poslední reakci, tak se tohoto vzdávám. Ať se daří a doufám, že v dohledné době nikdo z Vás nenatrefíte na někoho, u koho jsem se chystal třeba i napsat ten negativní zážitek a nebo i dokonce "otočku ve dveřích". Díky
Lolipop111
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 15. úno 2023, 16:58

Re: Diana RomanticLove studio 702 989 609

Příspěvekod modusvivendi » pon 17. dub 2023, 11:15

Lolipop111 píše:Tak se dívám, že člověk vlastně nemůže napsat ani žádnou kladnou recenzi a ba naopak někoho vytyčit. Na nějakých masážích jsem už byl, i mimo Brno a říkal si, že zde začnu postupně psát o dalších zážitcích které mám(a že jsou i ty špatné bohužel), ale po tomto, konkrétně mám na mysli poslední reakci, tak se tohoto vzdávám. Ať se daří a doufám, že v dohledné době nikdo z Vás nenatrefíte na někoho, u koho jsem se chystal třeba i napsat ten negativní zážitek a nebo i dokonce "otočku ve dveřích". Díky


Já třeba zrovna budu rád, když zde budeš psát recenze. Obecně totiž oceňuji ty, kteří tu píší recenze a snaží se, aby tyto byly pravdivé, dotyčné dívce nějak neubližovaly, ale na druhou stranu upozorňovaly na podvody, ojeby, různé nestandardní a neslušné jednání či na jiné nedostatky. Samozřejmě vždy bude hodnocení subjektivní, s tím se musí počítat. Nicméně je to Tvoje volba, ale nechat se otrávit některými prudšími reakcemi nemá smysl, byť příjemné to není. Tito uživatelé však píší jen a pouze za sebe (jejich názory jim neberu, forma jejich příspěvku přitom vypovídá primárně o nich samých), nikoliv tedy za všechny další účastníky tohoto fóra, kterým naopak Tvoje recenze mohou připadat zajímavé a cenné.
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Diana RomanticLove studio 702 989 609

Příspěvekod Lolipop111 » úte 18. dub 2023, 10:47

modusvivendi píše:
Lolipop111 píše:Tak se dívám, že člověk vlastně nemůže napsat ani žádnou kladnou recenzi a ba naopak někoho vytyčit. Na nějakých masážích jsem už byl, i mimo Brno a říkal si, že zde začnu postupně psát o dalších zážitcích které mám(a že jsou i ty špatné bohužel), ale po tomto, konkrétně mám na mysli poslední reakci, tak se tohoto vzdávám. Ať se daří a doufám, že v dohledné době nikdo z Vás nenatrefíte na někoho, u koho jsem se chystal třeba i napsat ten negativní zážitek a nebo i dokonce "otočku ve dveřích". Díky


Já třeba zrovna budu rád, když zde budeš psát recenze. Obecně totiž oceňuji ty, kteří tu píší recenze a snaží se, aby tyto byly pravdivé, dotyčné dívce nějak neubližovaly, ale na druhou stranu upozorňovaly na podvody, ojeby, různé nestandardní a neslušné jednání či na jiné nedostatky. Samozřejmě vždy bude hodnocení subjektivní, s tím se musí počítat. Nicméně je to Tvoje volba, ale nechat se otrávit některými prudšími reakcemi nemá smysl, byť příjemné to není. Tito uživatelé však píší jen a pouze za sebe (jejich názory jim neberu, forma jejich příspěvku přitom vypovídá primárně o nich samých), nikoliv tedy za všechny další účastníky tohoto fóra, kterým naopak Tvoje recenze mohou připadat zajímavé a cenné.


Přeji pěkný den a zároveň moc děkuji za zpětnou vazbu... Pokud to alespoň menšinu bude zajímat, tak se rád podělím o zážitky i toho negativního rázu. Vážím si Tvé reakce!
Lolipop111
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 15. úno 2023, 16:58


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Adam123456789 a 5 návštevníků