Hledat  

Rozpalující masáž Brno - Osová - 778 772 667

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Rozpalující masáž Brno - Osová - 778 772 667

Příspěvekod radeak » pát 14. dub 2023, 13:16

Jelikož jsem tu nikde nenašel recenzování tohoto "podniku", zkusím tedy založit nové vlákno a hned zhodnotit tento masážní "salón" (nebo spíše masážní noru :)) včetně několika dívek, které jsem tam navštívil.

Domluva vždycky bez problému přes WhatsApp. Netřeba žádné otravování voláním, tak to mám rád. Žádného pojebu se mi nikdy nedostalo. Když potřebovala dívka posunout termín o hodinu, slušně a včas se se mnou domluvila. Lokalita fajn, ačkoliv jde o panelák, tak je tam speciální vstup přímo zvenčí v přízemí.
Jsou tam asi tři pokoje, dva mini útulné, jeden velký i se sprchou přímo v něm. Atmosféra pokojů je příjemná, nesmrdí to tam, je tam příjemné neonové osvětlení.

Teď k holkám. Dost se tam točí.

Timea - http://www.sex.cz/400805
Byl jsem v prosinci 2022, měla pauzu, nedávno se objevila znovu. Usměvavé příjemné děvče, které se snaží uvolnit atmosféru a trochu pokecat. Má nádherné tělo, ale při mé návštěvě byla příliš nalíčená a to nemám rád. Možná by se příště dalo požádat o přirozenější vzhled. Opáčko zvažuji.

Vzhled: 8/10
Masáž: 7/10
Přístup a erotický náboj: 7/10

Lea - http://www.sex.cz/144558
Naprosto luxusní postava. Tady to ale bohužel pro mě končí. Někomu asi bude vyhovovat, ale mně se její přístup nelíbil. Představení a pusa na tvář při příchodu? Ne. Vaše jméno ji ani nezajímá. Snaha uvolnit atmosféru? Žádná. Já jako stydlivý introvert potřebuji, aby ta holka měla nějaké sociální dovednosti a dokázala mě tím uvolnit. Trochu třeba zažertovat, aspoň něco říct... Nějaký úsměv? Také ne... Ale dát dostatečně najevo, že se při levnější variantě nikde nesmí sahat, to už ano! Má šikovné ruce a umí prohmátnout (hlavně tam dole) pěkně, to se musí nechat. Ale že za 2000,- se nesmí nikde sáhnout a ani si nesundá spodní prádlo, tak to je vrchol, který jsem ještě nikde nezažil. Jestli vám jde hlavně vzhled, tak asi bude pro vás. Přijde mi strašně moc na prachy a strašně málo na klienta. U ní jsem to zatím cítil nejvíc. Lákala mě na o tisíc korun dražší variantu, že to bude úplně o něčem jiném… Nevěřím a opáčko nebude.

Vzhled: 9/10
Masáž: 8/10
Přístup a erotický náboj: 2/10

Mel - http://www.sex.cz/201154
Naprosto skvělá ženská! Masáž je hodně intimní, má příjemný svůdný hlas. Pozor ale, na fotkách vypadá štíhlejší, a to o hodně! Nicméně díky tomu přístupu a náruživostí se jí to dá odpustit. Zvažuji opáčko.

Vzhled: 5/10
Masáž: 9/10
Přístup a erotický náboj: 9/10

Lana - http://www.sex.cz/282336
Pro mě zatím nejlepší a nejerotičtější masáž. Teda masáž se tomu asi říct nedá, ale já byl spokojený. "Masírování" přímo intimními partiemi. Přestože je začátečnice a zezačátku to vypadalo, že se snad stydí více než já, tak nakonec se z toho vyklubal neskutečně mazlivý a kontaktní přístup, což miluju. Sama se u toho vzruší a užívá si to. První holka tady v Brně, kterou napadlo, že je občas dobrý změnit polohu při masáži a ukázat se pěkně zezadu! Problém je opět trochu ten vzhled, ale opačný než u Mel, tato je naopak až příliš hubená, při mazlení jde příliš cítit kosti… Nicméně zadeček má hezký. Zážitek skvělý, zvažuji opáčko.

Vzhled: 6/10
Masáž: 5/10
Přístup a erotický náboj: 10/10

Ještě je tam teď nějaká nová Nikol, zatím jsem nebyl. Pokud někdo byl, nechť poreferuje v tomto vlákně :)

Ceny jsou vysoké a u některých se liší v řádu stovek. Na hodinu obvykle 2500,- b2b, 3000,- vzájemná. 3000 jsem nikdy neplatil a odmítám to.

Pro mě je tento podnik taková sázka na jistotu a jelikož nejsem žádný dobrodruh, jsem ještě ochoten některé jejich ceny akceptovat. Domluva dobrá a není narváno.
Nicméně dokud je tady třeba ta legendární Mia, která na hodinu stojí mnohem méně, masírovat umí stejně, přístup má stejně tak dokonalý a ještě můžu dostat luxusní orál až do konce, tak nevidím moc důvod dále házet prachy sem.
radeak
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 5. lis 2022, 13:17

Re: Rozpalující masáž Brno - Osová - 778 772 667

Příspěvekod Fuckingshit » pát 14. dub 2023, 22:10

Já jsem se v tomto podniku někdy před rokem dotazoval na lehké sm s jednou ze slečen. Vše vypadalo perfektně až do sdělení ceny, která je prý 4000/h. Po námitce mi bylo sděleno, že ceny v tomto podniku startují na 2800/h za obyčejnou masáž, tohle je něco extra navíc, atd.
Jak už tu někdo kdysi napsal, pokud někde v inzerci uvidíte tagy Campus, Osová, tak raději utíkejte pryč :)
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Rozpalující masáž Brno - Osová - 778 772 667

Příspěvekod bilmc » sob 8. črc 2023, 18:05

Rozhodl jsem se také, jako kolega, který toto vlákno založil, navštívit Leu - https://www.naprivat.cz/eroticky-privat-rozpalujici-masaz-brno-585/lea-48502 nebo také - https://www.amateri.com/cs/lide/2484391/LEAkouzelna

Kdysi dávno jsem v tomto podniku už na nějaké masáži byl, takže prostředí znám. Stále vše při starém, místo ve spodním patře paneláku, extra vchod, domluva po telefonu v pořádku.
Nabídka byla tak, jak píše kolega, buď 2000 korun za hodinu bez doteků nebo 3000 za hodinu s tím, že ji můžu ohmatat všude možně, no zvolil jsem pro účely tohoto fóra a svoji zvědavost tu variantu dražší a byla to chyba, nicméně co bych pro vás neudělal.

Lea jako taková, je fakt pěkná holka, má nádherný dvojky / trojky prsa, pevný, fakt pěknou postavu (i když zadní partie už lehký nádech pomeranče mají). Věk plus mínus sedí, pokud má o tři roky více, tak je to asi jedno.

Celkově bych řekl, že je taková stydlivá možná a neví, jak moc začít, či je jen prostě vypočítavá (pravděpodobněji). Masáž jako taková byla prostě hrozná, nudná a bez jakéhokoliv náboje či cokoliv. Ve zkratce to bylo, lehni si na břicho, 20 minut mi jezdila po zadní části těla jen nehty, masáž nula. Potom příkaz k otočce na záda, to stejné opakování bylo na přední části těla. Ke konci mi vzala péro a totálně nemotorně začala honit, no, byl jsem rád, že jsem to ze sebe vymáčkl, což teda bylo taky vtipné. Jakmile jsem začal stříkat, tak okamžitě dala ruku pryč, asi aby se náhodou nepotřísnila, no co už, škoda že jí to nepadlo až do ksichtu. Potom po mě hodila papírové utěrky, tak jsem se utřel a šel do sprchy. A k tomu dotýkání, ano, mohl jsem jí prohmatat kozy, kundičku jen po povrchu ale není to nic, co by za ten příplatek litru stálo

Suma sumárum, pozitivum nevidím jediné. Holka pěkná ale k ničemu. I kdyby prcala, tak by to stálo asi stejně za prd. Masáž nula, honění nula, erotický náboj nula, oleje nula, prostě všechno špatně.

Opakovat nehodlám ani za desetinu ceny.

0/10
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Rozpalující masáž Brno - Osová - 778 772 667

Příspěvekod Fuckingshit » ned 9. črc 2023, 9:36

Když už bych šel na masáž, najdu takové, co chtějí 1800 na hodinu a vše je bez příplatků - lidský přístup. Ono i těch 1800 je na hraně, když některé holky nabízí za tuto cenu klasiku. Takže není fakt důvod dávat víc...
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Rozpalující masáž Brno - Osová - 778 772 667

Příspěvekod bilmc » ned 9. črc 2023, 13:06

Fuckingshit píše:Když už bych šel na masáž, najdu takové, co chtějí 1800 na hodinu a vše je bez příplatků - lidský přístup. Ono i těch 1800 je na hraně, když některé holky nabízí za tuto cenu klasiku. Takže není fakt důvod dávat víc...


Absolutně s tebou souhlasím. Cenově je to nesmysl absolutní. Zkusil jsem, s ostatními se podělil a hotové, třeba díky tomu změní přístup (pochybuju) nebo už tam téměř nikdo nepůjde (taky pochybuju).

Byl jsem ještě na jiné masáži, zrovna za zmiňovaných 1800 a ta byla zrovna perfektní - recenzi chystám výhledově.
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků