Hledat  

Masáže Yves

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Masáže Yves

Příspěvekod Miraxx » pon 17. dub 2023, 6:12

Ahoj byl jste někdo u ní inzeruje na amaterech a na naprivst cena za masaz 3000po tel. Příjemná ale zrovna neměla cas
Miraxx
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 3. črc 2022, 11:42

Re: Masáže Yves

Příspěvekod Lumpík » pon 17. dub 2023, 16:51

Cau,
Yves je dobra. Krasna udrzovana zenska, ktere je okolo 40let. Ma krasne prsa a masaz je prijemny relax, ktery se meni v prijemnou jizdu. Oral, nebo sex bych asi necekal. Ka ji mohu doporucit, pokud ti nevadej ty penize. Vyhozeny to urcite nebude. ;-)
Lumpík
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 3. úno 2021, 12:10

Re: Masáže Yves

Příspěvekod slimjims » pon 17. dub 2023, 17:29

Víc arogantní a nepříjemnou 40 ti letou maserku jsem ještě neviděl. Nebrat.Další co si myslí že ju ma ze zlata.Výživová poradkyně,co si občas odskočí masirovat penis a mysli si ze je jedina v Brně.:)Tyhle poloamaterky jsou nejhorší.
slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20

Re: Masáže Yves

Příspěvekod Adam1233 » pon 17. dub 2023, 21:26

slimjims píše:Víc arogantní a nepříjemnou 40 ti letou maserku jsem ještě neviděl. Nebrat.Další co si myslí že ju ma ze zlata.Výživová poradkyně,co si občas odskočí masirovat penis a mysli si ze je jedina v Brně.:)Tyhle poloamaterky jsou nejhorší.



Ano taky potvrzuju..docela arogantní i osobně. A to se k maserkam chovám slušně nejsem typ co by vysiral... 3000 za masáž jsem dával někde běžně ale tady jsem upřímně přemýšlel nad tím že masáž zkratim a řeknu si o peníze. Vůbec jsem se nedokázal uvolnit...jinak co se týče vzhledu nepřišla mi bůhví jak " krásná " prsa čtyřicitky,obličej průměr...ale nesouhlasím s poměrem přístup peníze...její vzhled a dovednosti by si měla brát maximálně 2000... trojka je šílenej přestřel....opakovat nebudu..zkušenost jinak pár dní stará...
Adam1233
 
Příspěvky: 37
Registrován: pát 17. zář 2021, 23:59

Re: Masáže Yves

Příspěvekod Lumpík » úte 18. dub 2023, 13:10

Zajimavy jak se ty nazory lisej. Uvidime, ja byl 2x a zatim spoko.
Lumpík
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 3. úno 2021, 12:10

Re: Masáže Yves

Příspěvekod slimjims » úte 18. dub 2023, 15:12

no je to 2:1..to abys chodil teda i za vsechny ostatni,kdyz si ji tedy slibil super recenzi a ona ti za to dala slevu:)
slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20

Re: Masáže Yves

Příspěvekod Lumpík » stř 19. dub 2023, 13:53

slimjims píše:no je to 2:1..to abys chodil teda i za vsechny ostatni,kdyz si ji tedy slibil super recenzi a ona ti za to dala slevu:)


Aaa tak ted si se trefil primo. Kazdopadne je po sleve, protoze mi rikala, ze na to nesmite prijit...
Delam si srandu, ja jsem fakt spokojenej.
Lumpík
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 3. úno 2021, 12:10

Re: Masáže Yves

Příspěvekod horni.karel » čtv 18. kvě 2023, 21:58

Já u ní byl. Je v pohodě. Tělo moc hezký a pokec fajn. Masáž za mě v pohodě, já si jí užil. Cena je ale teda jako dost přehnaná.
horni.karel
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 25. dub 2023, 23:44

Re: Masáže Yves

Příspěvekod labuznikmasazi » pát 19. kvě 2023, 15:41

Já u ní byl v době, kdy ještě masírovala na viniční jako Lara, masáž průměrná, nic extra, vidím, že ceny si nechala stejné jako tam, tak nedoporučuji, jinde najdete lepší masáže a za 2000 max ne za 3000 jako u ní.
labuznikmasazi
 
Příspěvky: 45
Registrován: sob 4. led 2020, 22:10

Re: Masáže Yves

Příspěvekod croisante » úte 23. dub 2024, 17:26

Tak jsem ji také navštívil, je čas se podělit o postřehy. Kdybych chtěl být stručný, tak jako jediné mínus bych viděl cenu. Ale popořadě.

Domluva v pohodě, do telefonu příjemná. Lokalita fajn, prostředí pěkné, čisto. Masérka je hezká a sympatická menší holka. A snad poprvé jsem měl pocit, že uváděný věk je vyšší než ten skutečný. Kdyby mi tvrdila, že je jí 30, tak bych tomu bez problémů věřil. Fotky postavy v inzerátech a uváděné informace stran výšky a váhy přesně odpovídají, asi není co dodat. Trošku jsme nemohli navázat nit stran komunikace, ale nic zásadního. Nejdřív společná sprcha a už tam jsem začal chápat, že se mi u ní bude líbit - pěkně namydlí, nebojí se se přitulit, prostě nastartuje erotickou atmosféru. Na posteli pak pokračuje něco, co bych nazval opravdovou erotickou masáží, tak já já si ji představuji. Bylo to opravdu příjemné a člověk měl pocit, že ji to baví. Čas o 10 minut překročen, tedy žádný stres apod.

Jako ceny má vysoké, na druhou stranu to byl opravdu jeden z nejpříjemnějších masážních zážitků. Patrně zopakuji.

Nicméně, i přes výše napsané, každému vyhovuje něco jiného. Někomu sednout nemusela. Někdy úplně nechápu ty flamy tady - rozdílná hodnocení mohou odpovídat realitě a jsou normální. Osobně jsem se už párkrát řídil zdejšími doporučeními a pak se divil, proč všichni danou masérku tak chválí, protože mě moc nesedla. Takže platí, že kdo rád spíš mazlivější přístup, tak u Yves bude spokojen.
croisante
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 13. črc 2017, 7:41


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: CarodejDobrodej a 3 návštevníků