Hledat  

TAMI / TAMI666 / 776650071 / 776 650 071

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

TAMI / TAMI666 / 776650071 / 776 650 071

Příspěvekod robbie1028 » čtv 20. dub 2023, 17:27

Ahoj tak dnes som navstivil Tami z Brna. Nachadza sa na zelnaku priamo v centre.
Komunikacia: 10/10 bezproblemova (pisal som na amateroch)
Byt: 10/10 Novy pekny zrekonstruovany
Cena: 1700 bez dotikov / 2000 s dotikami - 60 min
Vyzor: Za mna velmi dobry pacia sa mi MILF typi takze som bol spokojny, kto chce kuknite fotky na Amateroch sedia.
Masaz: 9/10 Siel som hlavne lebo ma bolel troska chrbat co som Tami oznamil a sama nasla problemove partie ktorym sa povenovala dokonca nasla aj nejake o ktorych som nevedel. Jedine co by som mohol vytknut je vyber oleja ktory sa do mna vsal po par minutach co sa techniky tyka tak bola fajn.
Eroticka cast: 10/10 Priplatil som si za dotiky nechala sa dotikat aj dole po tom co som jej tam strcil jeden prst tak ma milo poprosila ze dnu nie. Nechala si bozkavat prsia a celu dobu som sa s nimi hral. Prsia ma uplne ze topovky jedny z najlepsich co som zazil, ritka bola akurat do ruky a velmi hladkucka. Tami sa nechala ku koncu robit aj odo mna akurat nie dnu..
Priebeh: Prisiel som poslala ma do peknej sprchy kde som sa osprchoval a potom ma poslala rovno na postel. Vybrala olejcek a spytala sa ma ci mi vona vyhovuje teda ma ich asi viac. Potom zacala masirovat kde sa sustredila na to aby mi rozmasirovala problemove partie. Priamo som jej povedal nech sa na ne sustredi, pytala sa ako si to predstavujem a co by som chcel takze je v tomto asi dost volna. Masaz bola hodne fajn problemove miesta vedela dobre rozmasirovat. Potom prebehla otocka kde som sa nevedel vynadivat na jej prsia a vkuse sa usmieval. Poprosil som ju ci moze pouzit viac svoje telo ze to mam rad s cim mi s usmevom vyhovela.Tami pouzivala svoje prsia a ruky na to aby ma zacala robit. Najprv zacala z boku kde som sa venoval aj ja jej potom na chvilku isla z dola na to ale nakoniec kedze asi videla ze ju aj ja chcem robit sa dala do polohy 69. Tu sme ostali uz az do konca a musim uznat ze Tami ma vydrz. Urobit ma je dost casto problem a trva to dlhsi cas. Bez problemov zvladala ist v tejto polohe asi 15-20 minut bez prestavky az dokonca. Spytal som sa ci ju mozem robit aj ustami na co mi nevedela hned odpovedat no nakoniec povedala nie (asi na to aj mala chut ale zo zasady to asi nerobi). Po konci ma znova poslala do sprchy po ktorej som zaplatil a isiel . Čas 50/60 bol by asi aj dodrzany akurat ja vecinou sa hrniem prec hned ako som.
Zaver 9/10 za mna asi bude aj otocka

https://www.sex.cz/371608 https://www.amateri.com/en/user/2854331/TAMI666
robbie1028
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 14. úno 2020, 15:30

Re: TAMI / TAMI666 / 776650071 / 776 650 071

Příspěvekod slimjims » sob 22. dub 2023, 20:29

Uf ,no ty jsi kus slovenskyho vemena co?Byl si uz nekdy u hezký ženský..Tahle teda nevypada ani z rychliku..a za dva litry se rozplýváš jak ti pomackala zada..Jako slohový cviceni pekný,ale zavání to reklamou ty kokot drevený:)
slimjims
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 5. bře 2012, 14:20


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků