Hledat  

Veronica 792 929 616

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Veronica 792 929 616

Příspěvekod strakosek3 » stř 17. kvě 2023, 10:51

Zdravím všechny, jak jsem slíbil, tak taky provádím...
podělím se zde o zážitek který jsem načerpal jednoho dne v centru města u dívky jménem Veronica.

https://www.sex.cz/490155?Kraj=jihomora ... brno&S=168

Jednoho dne jsem se rozhodl, že potřebuji ulevit a zrelaxovat, na inzercích mě nejvíce zaujala dívka jménem Veronica.

Domluva telefonicky vpořádku, poté poslání místa a všech potřebných instrukcí (byt je v centru), s parkováním byl trochu problém, ale zrovna jsem se objednával v ten nejhorší čas...
Veronica je ve 3 patře patře panelového domu(veškeré instrukce pošle hned po domluvě přes sms)...

Když jsem dorazil, čekala na mě příjemně naladěná dívka v županu. Při srovnání s fotkami, tak ano, fotky jsou mírně upravené, ale nic hrozného v porovnání s ostatními holkami, které provádí všelijaké retuše a další podobné co už jsem zpozoroval... :) Někteří určitě ví o čem mluvím a je to fakt masakr kolikrát...

Byt je moc pěkně zařízený, je to novostavba a ve stylu masáží, že člověk nejde do žádného "doupěte" nebo sklepů jak mají některá studia udělané... S Veronicou jsem se domluvil na hodinu při ceně 1800,-, takže dávám 2000 a 2 stovky neřeším... . Poslán do sprchy a poté co jsem vylezl už na mě čekala v místnosti připravená a nahá. Veronica se snaží navodit příjemnou atmosféru, kdy jsme prohodili pár témat(jsem hodně upovídaný), kdy jsem se poté hned cítil lépe..
Při masáži bych vytknul takový střídmý začátek, kdy je 5-10 minut takové spíše hlazení (někomu to vyhovuje, ale já chodím rád hned na věc, myslím tím na masáž tělo na tělo... :) ). Ale samozřejmě 100 lidí a 100 chutí jak se říká, možná moje chyba, že jsem si neřekl hned sám. Někomu to ale může vyhovovat i takhle jak je Veronica zvyklá dělat. Nicméně potom už to bylo podle mých představ, tělo na tělo, masáž intenzivní a hlavně jsem nestrávil ani moc dlouho na břiše, což se mi velmi líbilo, že se zrovna tato část neprodlužuje. Takže například 20min na břiše a potom otočka a už jsem se mohl dívat na vše co bylo předemnou :)) Čas dodržen, ještě bych dokonce i řekl že jsem měl pár minut extra(nevím, možná jsme si seděli a nebo to tak dělá s každým, že se až tak nesoustředí na čas...). Potom vyslán zase zpět do sprchy, spíše vlastně vany takové, ale bez problému...

Potom ještě pokec... Trochu lituji, že jsme neprobrali více témat během masáže, už jenom z toho důvodu, že Veronica dělá i jiné tipy masáží, jako třeba prostaty, ve vaně masáž, BDSM a další... Docela by mě to i lákalo se přiznám. Každopádně to nebude za dlouho a vrátím se, nejenom kvůli tomu jaká Veronica je a jak vypadá, ale i skrze to, že bych opravdu rád zkusil tady tyto tipy masáží a mnoho dalšího, sám už si nepamatuji co vše říkala, že dělá za tipy masáží :)

Za mě hodnotím kladně vše, dal bych 8 z 10(a to jen proto, že vždy je co zlepšovat, no není tomu tak?) :)
strakosek3
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 13. dub 2023, 13:57

Re: Veronica 792 929 616

Příspěvekod modusvivendi » čtv 18. kvě 2023, 15:57

Nezlobte se na mě, ale zde mám podezření, že si tu recenzi masérka (či někdo jí velmi blízký) napsala sama. I ty stejné pravopisné chyby jako v inzerátu... Pokud tomu tak není, tak se omlouvám za vyslovení tohoto podezření, ale skutečně to na mě působí podezřele, nemohu si pomoci..
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Re: Veronica 792 929 616

Příspěvekod strakosek3 » čtv 18. kvě 2023, 19:01

Vůbec se nezlobím, vždyť není ani proč. Ona ve finále každá trochu pozitivní recenze vždy působí zde na portálu podezřivě, to je normální. Můžu ujistit, že to nepsala samotná dívka ani nikdo jí blízký. Myslím si, že Veronica už jen skrz svůj dobrý přístup k masáži, tak toho má sama dost a tzn nemá v tom případě ani potřebu si psát recenze sama, nebo aby ještě někoho o nějakou pozitivní recenzi prosila.
strakosek3
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 13. dub 2023, 13:57

Re: Veronica 792 929 616

Příspěvekod Undrvasrman » pát 19. kvě 2023, 8:37

Já z té recenze mám taky takový neurčitý a silně nedůvěřivý pocit. Není v ní ani náznak testosteronu :D.
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29

Re: Veronica 792 929 616

Příspěvekod strakosek3 » úte 23. kvě 2023, 19:36

Undrvasrman píše:Já z té recenze mám taky takový neurčitý a silně nedůvěřivý pocit. Není v ní ani náznak testosteronu :D.

To bude asi tím, že veškerý testosteron jsem vyčerpal u ní a tím pádem nezbyla ani kapka tady na recenzi :D
strakosek3
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 13. dub 2023, 13:57


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků