Hledat  

Gabriela Amarylis 736 667 104

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Gabriela Amarylis 736 667 104

Příspěvekod rbroucek » čtv 8. čer 2023, 9:47

Jaké máte zkušenosti s touhle masérkou, která dříve působila v Paradise Spa...
rbroucek
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 21. zář 2006, 9:15

Re: Gabriela Amarylis 736 667 104

Příspěvekod banan » pon 12. čer 2023, 17:10

Gabca je pekna, docela vysoka, hubena, prsa odpovidajici postave. Je docela komunikativni, co se masaze tyce, mam takove smysene pocity, chvilema to melo docela i jiskru a napad, sem tam i nejaky ala zdravotni hmat, vetsinove to ale bylo spise pasivni smrdlani a co se tyce zakonceni tak prvne mi na ptaka vylila tak litr oleje a pak zacala mechanicky honit jak kdyby ho chtela utrhnout, po par minutach neuspesneho snazeni mi rekla at se uvolnim, kdyz jsem ji rekl at to zkusi jemneji tak techniku zmenila a pak jsem se nejak udelal. Skoda, ze zacatku jsem myslel ze to bude fajn, docela jsme pokecali a byla tam takova pratelska atmosfera.. Doteky mozne mimo "urcite partie", pri masazi naha, B2B pouze kdyz jsem byl na brise, opakovat spise nebudu, placeno 2000/h dle ceniku studia..
banan
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 4. pro 2019, 19:44

Re: Gabriela Amarylis 736 667 104

Příspěvekod xnude » stř 12. črc 2023, 13:30

To je ta, co dělala před tím na Paradise Spa, odkud ji vyhodili, a měla tu vyrážku na rukách, kterou vesele roznášela.
Masáž (resp. rozpatlávala olej po zádech) dělala 20 minut a pak řekla, že můžeš dalších 20 minut odpočívat, nakonec si řekla o 2500 Kč, že přece doteky na nohy jsou už vzájemné doteky?
Drzá a protivná byla jako lázeňská veverka...
xnude
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 8. pro 2020, 13:48


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků