Hledat  

Lara (702 989 609, Romantic Love studio)

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Lara (702 989 609, Romantic Love studio)

Příspěvekod Undrvasrman » pát 16. čer 2023, 8:18

Dnes o jedné z horších zkušeností. Navštívil jsem Laru z Romantic Love studio (není vyloučeno, že v budoucnu si bude říkat jinak / jinde).

Plusy:
- Studio sice v panelákovém bytě, ale uvnitř příjemné.
- Lara to myslí dobře, je milá, chová se příjemně.

Mínusy:
- Čekal jsem silnější postavu, mám to občas rád, dostal jsem ji. Ale pár kil dolů by jí prospělo.
- Lara je nemotorná ostravská kobyla, na erotickou masáž absolutně nemá buňky a nikdy mít nebude.
- Šudlá po vás litry oleje, nemá to vůbec žádný náboj či náznak masáže.
- Pak zkusí B2B, prvních deset vteřin jsem si říkal že to začíná bejt dobrý, jenže o na vás mechanicky valchuje kozama tam a zpět jak parní válec deset deset minut v kuse. To už jsem se držel abych se nesmál jak to bylo blbý.
– Otočka, parní válec zepředu, mechanická hoňka v pozici nikam moc nešahej a dom.
– Pak se pochválila že jí to fakt jde.

Prostřeno 2/10

Lara nedělá nic záměrně blbě, dokonce jí věřím že se snaží jak umí, nemá na to ale absolutně talent.
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29

Re: Lara (702 989 609, Romantic Love studio)

Příspěvekod Adam1233 » pát 16. čer 2023, 12:49

Undrvasrman píše:Dnes o jedné z horších zkušeností. Navštívil jsem Laru z Romantic Love studio (není vyloučeno, že v budoucnu si bude říkat jinak / jinde).

Plusy:
- Studio sice v panelákovém bytě, ale uvnitř příjemné.
- Lara to myslí dobře, je milá, chová se příjemně.

Mínusy:
- Čekal jsem silnější postavu, mám to občas rád, dostal jsem ji. Ale pár kil dolů by jí prospělo.
- Lara je nemotorná ostravská kobyla, na erotickou masáž absolutně nemá buňky a nikdy mít nebude.
- Šudlá po vás litry oleje, nemá to vůbec žádný náboj či náznak masáže.
- Pak zkusí B2B, prvních deset vteřin jsem si říkal že to začíná bejt dobrý, jenže o na vás mechanicky valchuje kozama tam a zpět jak parní válec deset deset minut v kuse. To už jsem se držel abych se nesmál jak to bylo blbý.
– Otočka, parní válec zepředu, mechanická hoňka v pozici nikam moc nešahej a dom.
– Pak se pochválila že jí to fakt jde.

Prostřeno 2/10

Lara nedělá nic záměrně blbě, dokonce jí věřím že se snaží jak umí, nemá na to ale absolutně talent.


"S masážemi mám zkušenosti ze zahraničí a rozhodla jsem se přinést nové kousky právě sem. Zkusíš si je právě semnou? Za zkoušku nic nedáš."

Tak má zkušenosti nebo ne?podle popisu poleno....
Jaka byla cena? Nezmínil ses...
Adam1233
 
Příspěvky: 37
Registrován: pát 17. zář 2021, 23:59

Re: Lara (702 989 609, Romantic Love studio)

Příspěvekod ugo » sob 17. čer 2023, 8:48

Zkušenost více méně stejná, holka hezká příjemná jen ta masáž je taková o ničem chybí tomu akce fantazie a náboj. Cena byla 1800, pokud na ni chcete šahat tak 2800. No zkuste raději jinde.
ugo
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 26. čer 2016, 13:33

Re: Lara (702 989 609, Romantic Love studio)

Příspěvekod Undrvasrman » pon 19. čer 2023, 8:35

Adam1233 píše:
"S masážemi mám zkušenosti ze zahraničí a rozhodla jsem se přinést nové kousky právě sem. Zkusíš si je právě semnou? Za zkoušku nic nedáš."

Tak má zkušenosti nebo ne?podle popisu poleno....
Jaka byla cena? Nezmínil ses...


Potvrzuju, že jsem za tu zkoušku dal 1800 Kč. A ano, je to nenapravitelný poleno. Snažila se mi nabídnout ještě nějakou naprosto mimózní variantu s doteky za 2 800 Kč, to jsem vytěsnil ve vteřině.
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29

Re: Lara (702 989 609, Romantic Love studio)

Příspěvekod mr.univerzalum » čtv 29. čer 2023, 0:33

Ahoj,100 lidí, 99 chutí. Teď asi "Daniella" Přiznám se, že po všelijakých vymrdech, co jsem kde zažil, se mi holka libila. Milá, příjemná, přístup. Její tělo :oops: , co bych dal za propojení samce a samičky. Že to bude matlaní oleje nebo co to je, je snad jasné, když sídlí v bytě v paneláku a inzeruje, kde inzeruje. Ano, dal jsem plnou taxu. Ukamenujte mě. Tekla víc než já --:o
Ručník čistý, sprcha před a po, nabídnuti pití a bonbóny (doufám, že je omezí, protože z nich jinak rychle přibere :? )
Někdy zase zopakuji.
mr.univerzalum
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 17. říj 2018, 20:43

Re: Lara (702 989 609, Romantic Love studio)

Příspěvekod Undrvasrman » čtv 29. čer 2023, 8:36

mr.univerzalum píše: Že to bude matlaní oleje nebo co to je, je snad jasné, když sídlí v bytě v paneláku a inzeruje, kde inzeruje.

Jak říkáš, každý máme jiné preference a žes byl spokojenej je dobrá zpráva. Nesouhlasím jen s tímhle výrokem. Znám masérky z paneláků, které inzerují na stejných serverech a přitom umí s rukama a olejem předvést úplně jinou erotikou nabitou parádu než Lara. Ať jen nekecám, dám ti tip. Bacule ti evidentně nevadí, tak zkus Ema Brno. Ta je po všech stránkách jiná liga.
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků