Hledat  

Iva Brno masáže 775 220 995

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Iva Brno masáže 775 220 995

Příspěvekod modusvivendi » úte 11. črc 2023, 13:57

Před několika týdny jsem absolvoval masáž u Ivy.

Domluva po telefonu velmi dobrá, prostředí celkem pěkné, koupelna, ručník, vše OK, čisto, jde se ale hodně po schodech, jinak přímo na Malinovského náměstí to tedy není, je to kousíček od něj na Cejlu, přesnou adresu nebudu uvádět, jelikož není inzerována.

Iva měla rovnátka, v obličeji mi přišla taková normální, rozhodně ne však škaredá. Je to i dle uváděného věku již čtyřicátnice, nicméně má hezkou udržovanou postavu. Masírovala v kalhotkách, masírovat podle mě umí, závěrečný happy end byl v pohodě. Má pěkná, celkem velká prsa. Masíruje na lehátku, dlouho jste na břiše, ale zase masáž je kvalitní a zajede rukama zezadu občas šikovně i mezi nohy, což bylo příjemné. Rozhodně to nebylo nějaké bezduché patlání oleje. Ale na nějaké body2body či osahávání masérky to není. Ani mě nenapadlo se na to ptát, s tím jsem tam fakt nešel. Cena za hodinu 1.800,- Kč. Čas jakžtakž dodržen. S Ivou se dá příjemně povídat. Přišla mi jako taková pohodová ženská, žádný znuděný tele.

Tedy moje hodnocení je takové, že to může být vhodné zejména pro ty, kteří chtějí zažít opravdovou masáž na masérském lehátku od zkušené pohodové hezké polonahé masérky se závěrečným happy endem, zůstanou přitom pasivní.

https://www.sex.cz/ivabrnomasaze?Typ=7& ... avsky&S=27
modusvivendi
 
Příspěvky: 74
Registrován: pon 22. led 2018, 16:11

Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník