Hledat  

Emerald massage

Erotické masérky - Tantra, Nuru, Body to body

Emerald massage

Příspěvekod Bernieman1 » stř 9. srp 2023, 10:39

zkoušel už někdo toto místo? Neznám holky z jiných míst. je příliš mnoho nových dívek, které nevědí, jak masírovat. mají skvělá těla, tak jsem přemýšlel, že to zkusím
https://www.sex.cz/emeraldmassagebrno
Bernieman1
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 9. zář 2022, 11:40

Re: Emerald massage

Příspěvekod greg11 » stř 9. srp 2023, 12:22

Je Moni Elis nebo Amelie z Amarilyho bze bonsaje?
greg11
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 6. říj 2021, 12:28

Re: Emerald massage

Příspěvekod labuznikmasazi » stř 9. srp 2023, 19:16

Moni je amelie z Bonsaje, nedoporučuji masáž sice dobrá, ale erotika nulová a je dost namyšlená, aspoň taková byla v Bonsaji.
labuznikmasazi
 
Příspěvky: 45
Registrován: sob 4. led 2020, 22:10

Re: Emerald massage

Příspěvekod mysak.50 » sob 12. srp 2023, 0:42

Předpokládám, že Moni bude opravdu Elis z Amarylisu. Jsou na ni různé recenze a asi fakt záleží, jak si sednete - já byl poměrně spokojen.

Nikol by podle fotek mohla být Noemi z Amarylisu - počítám, že holky začaly masírovat ve svém studiu společně. Pokud by to tak bylo, četl jsem na ni spíš negativní recenze, ale za mě byla taky celkem v pohodě, akorát je trochu nesmělá a méně komunikativní. Každopádně dokáže masírovat moc hezky, občas je potřeba ji trochu navigovat kde a čím má přitlačit :wink:

Zatím nevím, jak to vypadá přesněji s nabídkou masáží a cenami, počítám ale, že půjdou minimálně na 2000/60 min. Podle ceny zvážím.
mysak.50
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 9. říj 2021, 15:54

Re: Emerald massage

Příspěvekod greg11 » úte 15. srp 2023, 21:33

Ano, Moni je Elis z Amarilys. Trvá 2000 Kč na 60 minut.
Jsem s ní spokojená, masíruje dobře a intenzivně.
greg11
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 6. říj 2021, 12:28

Re: Emerald massage

Příspěvekod BRNORECENZE » pon 21. srp 2023, 8:43

.
Naposledy upravil BRNORECENZE dne stř 23. srp 2023, 11:14, celkově upraveno 1
BRNORECENZE
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 2. kvě 2022, 13:27

Re: Emerald massage

Příspěvekod Rotter » pon 21. srp 2023, 13:22

Milý kolego, je možné být alespoň trošku konkrétní kde se nachází problém nebo "ojeb" trošku definovat diky
Rotter
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 21. srp 2023, 13:17

Re: Emerald massage

Příspěvekod BRNORECENZE » pon 21. srp 2023, 23:38

.
Naposledy upravil BRNORECENZE dne stř 23. srp 2023, 11:11, celkově upraveno 1
BRNORECENZE
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 2. kvě 2022, 13:27

Re: Emerald massage

Příspěvekod Sylver » úte 22. srp 2023, 18:28

Rád bych reagoval,přispěvatel BRNORECENZE má několik příspěvků,jen negativa,připadne mě jak konkurenční studio napadající ostatní.
Nevím co si mám představovat pod slovem ojeb?Chodím na masáže několik let,měl jsem svoji vyzkoušenou milou masérku,ale dostudovala a věnuje se jen svému zaměstnání.
Za poslední dva roky jsem nenašel,Masérku,která by to uměla.Chodil jsem naolejovaný jak lokomotiva,polechtaný peříčkama,jedna měla napsáno,začínající,s omluvou,nikdy víc.
Co se týče prostor,nekomentuji.Už jsem to chtěl zabalit a navštívil jsem Moni,ještě Bonzaj.
Za mě sympatická,komunikativní,hezká,viz foto,prostory hezký.
Holky mají nové prostory a velmi slušné,parkování ,domluva,bez problému,masáž je opravdu masáž.
Myslím si,že když si někdo zařídí za nemalý peníz svoje vlastní prostory tak to myslí s touto prací vážně a bude se snažit klientelu svým přístupem udržet.
Já osobně se rád vrátím.....
Sylver
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 16. zář 2022, 7:21

Re: Emerald massage

Příspěvekod BRNORECENZE » čtv 24. srp 2023, 18:42

Sylver píše:Rád bych reagoval,přispěvatel BRNORECENZE má několik příspěvků,jen negativa,připadne mě jak konkurenční studio napadající ostatní.
Nevím co si mám představovat pod slovem ojeb?Chodím na masáže několik let,měl jsem svoji vyzkoušenou milou masérku,ale dostudovala a věnuje se jen svému zaměstnání.
Za poslední dva roky jsem nenašel,Masérku,která by to uměla.Chodil jsem naolejovaný jak lokomotiva,polechtaný peříčkama,jedna měla napsáno,začínající,s omluvou,nikdy víc.
Co se týče prostor,nekomentuji.Už jsem to chtěl zabalit a navštívil jsem Moni,ještě Bonzaj.
Za mě sympatická,komunikativní,hezká,viz foto,prostory hezký.
Holky mají nové prostory a velmi slušné,parkování ,domluva,bez problému,masáž je opravdu masáž.
Myslím si,že když si někdo zařídí za nemalý peníz svoje vlastní prostory tak to myslí s touto prací vážně a bude se snažit klientelu svým přístupem udržet.
Já osobně se rád vrátím.....


Rád bych vám sdělil, že mým záměrem není obhajovat se či komentovat každý aspekt. Snažím se podělit o své zkušenosti a názory na místa, která jsem navštívil. Nejde mi o to vymetávat všechny možné zážitky, ale spíše podělit se o to, co považuji za hodnotné a pokud zde jsou takové vlákna.

Každý z nás má své preference a očekávání a je přirozené hledat zážitky, které nám vyhovují. Snažím se vybírat místa na základě toho, co se mi zdá atraktivní, ale samozřejmě i já jsem narazil na zkušenosti, které nebyly ideální. Tyto zkušenosti sdílím, aby ostatní měli užitečné informace a mohli si udělat svůj vlastní názor. Tímto moje působnost na těchto stránkách končí. Přeji všem krásné zážitky na masážích .
BRNORECENZE
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 2. kvě 2022, 13:27

Re: Emerald massage

Příspěvekod Undrvasrman » pát 25. srp 2023, 8:38

No ty kráso, vy to tady prožíváte jak stání u rozvodovýho řízení. Si domluvte střídavku, kdo sem bude chodit v sudý a kdo v lichý týdny. A nezapomeňte si vyměnit kontakty na právníky :lol: :lol: .
Undrvasrman
 
Příspěvky: 68
Registrován: sob 9. dub 2011, 17:29

Re: Emerald massage

Příspěvekod labuznikmasazi » sob 26. srp 2023, 16:35

No co já vim jen, tak v amuletu skončily proto, že měla majitelka na ně stížnosti od klientů a sama se divila té ještě dělají sami na sebe, když ji sami řekli, že je masírovat nebaví :D
labuznikmasazi
 
Příspěvky: 45
Registrován: sob 4. led 2020, 22:10


Zpět na Dívky z Brna na masáže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků